Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

pieka brameczka Kaki :D taka bramka w ostatnich minutach przed przerwa tzw "do szatni" to niezly cios w psyche Chorwatow :), ten faul Emersona w 42 byl niebezpieczny :| normalnie wjechal mu w kostke i przycisnal te noge do ziemi, jak ogladalem powtorke to wydawalo wygladalo jak by miala mu noga peknac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznaj ze Chorwaci tez graja dobrze. Co prawda takich dobrych strzalow na bramke to bylo ze dwa ale i tak stawarzaja sporo sytuacji pod polem przeciwniki i walcza odwaznie w przeciwienstwie do wiadomo ktorych pilkarzy ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jak raz uslysze rmf najlepska muzyka to komus przypie....... , po co oni zaprosili tego lamusa reda , wyglada jak debil w tych ciut za duzych goglach to jest studio pilkarskie a nie program o hip pop polo heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szlag mnie trafia jak widze Ronaldo jak stoi 5m od pilki i sie do niej nie ruszy :/

 

przed 5 sekundami strzal glowka Ronaldinho :D rzadkosc u tego zawodnika :)

Edytowane przez D@ve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh sklad Brazyli same slawy :) tylko o bramkarzu nie slyszalem :) no nic lece na meczyk bede w przerwie :)

To chyba słabo się znasz na piłce , bo Dida jest podstawowym bramkarzem Milanu i broni świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@koti nie mowilem ze sie "znam" :P nie jestem na bierzaco :) wiec nie wiem kto to jest Jesus Dida :< dziekuje za informacje ;] nie chcialo by mi sie sprawdzac w jakim klubie gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Jak na razie najciekawszy i nabardziej zaciekly mecz w MS 2006 :D Canarinios, do boju ! :gitarzysta2: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noi 1:0 dla Brazylii :) no nic mialem cicha nadzieje ze ta 2 brameczka dla Brazylii wpadnie :) widac ze bronili sie pod koniec, nie grali juz tak ofensywnie ;) no nic musi mi wystarczyc 1:0 :D meczyk dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I koniec meczu. 1:0 dla Brazyli. Jeden z lepszych meczy jaki dotad obejrzalem. ;)

:lol: chyba oglądaliśmy inne mecze, albo to był Twój pierwszy mecz Mistrzostw, tak brzydkiego meczu od czasów Polska - Ekwador nie widziałem, tylko Chorwaci zasługują na pochwały, gdyby mieli trochę więcej szczęścia to wywieźli by 3 pkt

WKS wciągnałby jedną dziurą Brazylie B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylia Mistrzem Świata z taką grą icon_lol.gif - NO WAY icon_biggrin3.gif

Ale zauwaz ze rozkrecali sie z meczu na mecz....

A tak wogole to ktory z wielkich faworytow zagral dotychczas wielki mecz na tych mistrzostwach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe Ronaldo dosłownie zwiedzał stadion :D ;]]]]]]]]]]]]]]. Ale ładnie przymierzył 1 strzał :P. Myślę, że się rozkręci. Brazylia nie grafa aż tak mocno ofensywnego football'u jak się większość spodziewało, a czemu ? bo to turniej. Należy o tym pamiętać. Nie mniej jednak mecze z ich udziałem będą esencją MŚ 2006 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: chyba oglądaliśmy inne mecze, albo to był Twój pierwszy mecz Mistrzostw, tak brzydkiego meczu od czasów Polska - Ekwador nie widziałem, tylko Chorwaci zasługują na pochwały, gdyby mieli trochę więcej szczęścia to wywieźli by 3 pkt

WKS wciągnałby jedną dziurą Brazylie B)

I co z tego. Mi sie podobal. Cos masz do tego czlowieczku ? ... :mur: Dla mnie jeden z lepszych a ogladalem jedynie Niemcy Kostaryka ,Polska Ekwador i jak gral Meksyk z Iranem....

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Po co maja sie przemeczac ? ;) Oni zawsze graja na wysokim poziomie i nic ponadto. Nie chca narazic sie na kontuzje. Nie chca sie przemeczac. To narazie faza grupowa. Zobaczycie co sie z nimi stanie, jaka metamorfoze przejda po wyjsciu z grupy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Ronaldo to juz nie ten sam pilkarz, co kiedys. We Francji pokazal co potrafi, w Korei/Japonii sie rozkrecil, a na tych mistrzostwach jest jakis taki przycmiony. Zobaczymy po wyjsciu z grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...