Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Antar1us

GOL !! Kolejny piękny!!!

Zgadzam sie w 100%, ze kolejny i piekny gol ! :) Troche sceptycznie podchodzilem do wygranej USA, ale dalej w nich wierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero pierwszy mecz...spokojnie...już 5 zawodników strzeliło 2 bramki :]...jutro któryś z brazylijczyków pewnie stuknie ze 2...:)

 

Czesi ładnie jak zwykle...podoba mi się ich gra...

 

Winter - jak się nie ma co się lubi....:P...Borek zostawia w tyle szpeców z tvp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz Wlochy - Ghana

 

Osobiscie nie znosze Wlochow , jakas taka nudna pilke graja ale zobaczymy , mysle ze Ghana rozkreci atmosfere.

Kibicujemy oczywiscie GHANIE ! po za pentliczkiem ktory obstawil Wlochow va bank :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wintereq

Dopiero pierwszy mecz...spokojnie...już 5 zawodników strzeliło 2 bramki :]...jutro któryś z brazylijczyków pewnie stuknie ze 2...:)

 

Czesi ładnie jak zwykle...podoba mi się ich gra...

 

Winter - jak się nie ma co się lubi....:P...Borek zostawia w tyle szpeców z tvp...

Wiem o tym, że zostawia, szlag mnie trafia, bo nie dość, że jakość obrazu na TVP jest tragiczny, to jeszcze muszę tego s[ciach!]iela co od 30 lat nie spał ani jednej nocy (Szaranowicz) i wielkiego specjalistę od robienia błędów w nazwiskach (Szpakowski). Na dodatek ci ich wielcy trenerzy i piłkarze, po jakiego ch*** tam Gmoch? Co on osiągnął? Tak się wymądrza jakby Barcelonę prowadził i poucza innych, stary palant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Szczena to chyba po to jest żeby ludzie mieli z kogo pośmiać...

 

ale i tak najgorszy jest Trzeciak...:|...

 

Włosi póki co średnio grają...ale jakoś nigdy nie byłem zwolennikiem ich gry...może Ghana się o niespodziankę pokusi ?...miło by było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje pentliczek, że przegrasz te 20zł :P :D

 

A wiecie na co czekam ?? :) na moich (pewnie nie tylko:P) faworytów i kwintesencje football'u, czuje że jutro rozgromią Chorwację 6:0. Mówią oczywiśćie o wspaniałej, cudownej, jedynej Brazyli :).

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, to Kingson, ale Szpaku mówi "Kingston". Tak samo czy tam po prawej stronie gra "Amoah" czy Asamoah? LOL

 

Ale mecz bardzo fajny, szybki, dużo akcji, dużo strzałów. Fajnie :)

 

ED: 1:0 Pirlo!

Buchalem z Szpaka caly mecz :lol2: Niezlym "profesionalista" jest skoro nawet nie przeczytal dokladnie skladow przed meczem :mur: Mielcarski tez byl dobry z Del Pirlo :lol2: Komentarz w publicznej jest zenujacy :mur:

 

Wracajac do spotkania to szkoda mi Ghany. Grali dobrze tylko wykonczenia akcji brakowalo. Poza tym karny byl na 100%, a drugi na 90%. Sedziowie to na razie wielki lol tych mistrzostw. Powtorka z Korei? :mur: Wlosi w pierwszej polowie dobrze sie prezentowali za to w drugiej juz tylko catenachio. :?

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety - jak to Wlosi - do czasu osiagniecia wyniku grali ladnie dla oka - potem... zbyt "obronne" nastawienie - oby w nastepnych meczach sie nie przeliczylii tak grajac...

 

Swietny mecz zagral Pirlo... relatywnie slabo zas Totti

W Ghanie Essien i Appiah rowniez bdb, ale strzaly z dystansu kompletnie im nie wychodzily (wyjatek stanowil 1 strzal Essiena, ktory sparowal Buffon)... dziwne, bo w klubach zdobywali wiele bramek po takich "bombach" zza pola karnego :-|

 

Troche mnie Lippi zawiodl jako szkoleniowiec... spodziewalem sie bardziej otwartej, szybkiej i efektownej gry Wlochow. Ponadto straszna skutecznosc u Wlochow - mecz powinni wygrac wyzej, bo mieli ku temu sytuacje (slupki, poprzeczki, strzal Gilardino w nogi bramkarza). Co do karnych... hm... z tego co mowili "experci" w studio karnego w drugiej sytuacji dobrze, ze nie podyktowal... co do pierwszej hm... jako fan Wlochow obawiam sie, ze bylbym zbyt subiektywny, wiec nie napisze nic....

 

btw. w tej sytuacji, gdzie wychodzil Iaquinta na czysta pozycje to byl spalony, czy nie? (chodzi mi o ta sytuacje, gdy Kuffur go tak "milo" potraktowal)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. w tej sytuacji, gdzie wychodzil Iaquinta na czysta pozycje to byl spalony, czy nie? (chodzi mi o ta sytuacje, gdy Kuffur go tak "milo" potraktowal)

 

Chyba nie bylo , ale nie zgadzam sie z karnymi oba powinny byc przyznane a juz napewno pierwszy . Sedzia kalosz - kolejny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Gmoch? Co on osiągnął? Tak się wymądrza jakby Barcelonę prowadził i poucza innych, stary palant.

doprawdy nic... :lol2:

 

Szkoda ze Ghana to przegrała, mogliby być hitem tak jak Senegal we Francji. Włosi i Paragwaj to dla mnie dwa najbardziej aktorskie zespoły, czasami sie uśmiać można jak lecą na murawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, to Kingson, ale Szpaku mówi "Kingston". Tak samo czy tam po prawej stronie gra "Amoah" czy Asamoah? LOL

Kingston to nic, ale myslalem, ze padnę, jak komentator wola pingpong (pilkarz to pimpong). Juz myslalem, ze Ghana ma jakiegos Chińczyka w kadrze:)

Edytowane przez komisarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włochy Ghana IMO mecz wygrał sędzia dla Włochów oczywiście dwa karne JAK BYK nie odgwizdane taki football to ja pie*****

 

no zgadza się mimo że doszli do wielu sytuacji "Ghanijczycy" (szpakowski mode) niewiele wpadło w światło bramki ale tych dwóch karnych, które musiały być :mur: nie rozumiem :mur: zupełnie nie wiem czym mógł się kierować sędzia :sad: poza tym ze jest jakimś durnym psi***em :cry:

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...