Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Antar1us

Juz mi sie znudzil mecz Korea - Togo... Nudny jak 'flaki z olejem' :lol: Czas odkurzyc mieszkanie, to duzo lepsze zajecie niz ogladanie tego 'spotkania' :lol2:

 

0:1 :D Piekna bramka od slupka :P

 

Mamy pierwsza czerwona kartke... W sumie - patrzac na pozostale mecze - to byl faul taktyczny na zolta...

 

1:1 :) Tez ladna brameczka, podkrecona, pod poprzeczke.

 

2:1 :D Mecz imo kiepski, ale bramki ladne.

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mi sie znudzil mecz Korea - Togo... Nudny jak 'flaki z olejem' :lol: Czas odkurzyc mieszkanie, to duzo lepsze zajecie niz ogladanie tego 'spotkania' :lol2:

 

1:0 :D Piekna bramka od slupka :P

 

Mamy pierwsza czerwona kartke... W sumie - patrzac na pozostale mecze - to byl faul taktyczny na zolta...

 

1:1 :) Tez ladna brameczka, podkrecona, pod poprzeczke.

2:1 , to sie nazywa bramka :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ na francje - szwajcaria ofc lol.

 

Racjonalista + (sts jako pewniak):

3-1

Człowiek o spokojnym duchu:

remis

będący zawsze za teoretycznie słabszymi:

0-2

 

Dzis nie ide do sts'a więc jestem za wygraną szwajcarii.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten mecz francji jest jeszcze nudniejszy a przynajmniej dla mnie , a ten komentator na posacie sport extra jest po prostu tragiczny , jak podnosi glos to brzmi jakby go gwalicili :lol2: , strasznie denerwujacy jest :mur:

 

lmao slyszal ktos tego idiote tlumacza podczas konferencji z polska druzyna :lol:

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro polacy strzela 3 bramki. Podolski 1 ,a Klose 2 ;) A tak na powaznie jesli nasi nie wezma sie do roboty to niech lepiej nie pokazuja sie publicznie nigdzie. A Janas i tak ma to gdzies bo wrazie czego ma zpapewniona posadke w PZPN. Mu juz chyba nie zalezy. Wazne ze polacy przyjechali na mundial :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ na francje - chrowacja.

 

Racjonalista + (sts jako pewniak):

3-1

Człowiek o spokojnym duchu:

remis

będący zawsze za teoretycznie słabszymi:

0-2

 

Dzis nie ide do sts'a więc jestem za wygraną Chorwacji.

 

Brazylia - Chorwacja, rozumiem? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zidane juz stary jest, jego czasy minely, nie wiem czego bys od niego jeszcze chcial ;) podoba mi sie postawa Szwajcarii, myslalem ze nie beda grozni dla Francji a tu taka niespodziewajka :) mam nadzieje ze cos pykna Francuzom pod koniec meczu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie mamy drużynę która gra na poziomie Polski albo gorzej :) FRANCJA gra tragiczną piłkę już od Korei, niestety ich lata świetności minęły zaraz po wygranym EURO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no malo braklo a byla by ladna brameczka dla Francji, a co do Francji to ojejku ma racje :) juz od dosyc dawna ich gra nie jest zadowalajaca, ale przyrownanie do Polski to moze przesada ^_^ nie przygotowali sie zbytnio do tego mundialu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jeżeli byśmy patrzyli przez pryzmat ich dokonań oraz gwiazd w drużynie to Polska nawet się nie umywa. Porównałem tylko ich grę od pamiętnego Euro 2000 :). Jedyne w czym byli dzisiaj lepsi od nas to to że nie przegrali :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kij 3 kolorom w ass teraz bedzie szlagier dnia Brazylia pokaze w co my tu sie bawimy , kazdy wyjdzie z usmiechem nr. 3 na fejsie i zaczna czarowac -ahhh a do tego Polsat wiec pewnie Borek + Kolton ...wypasik proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghana tylko z nazwy jest słaba. To bardzo dobry zespól z dużo lepszymi zawodnikami niż np Polska. Co do Francji to zadna niespodzianka. Jak sie nie bierze "Juliego" i Piresa (i nie gra "Trezeget" i Saha od początku) to niech sie nie dziwią. Z nimi pewnie też by gola nie strzelili. Mecz chyba nawet nudniejszy od Pol-Eku. Moim zdaniem jak Francja wyjdzie z grupy to dalej jak 1/16 (1/8) nie zajedzie. Oczywiście może być inacze. Jak zawsze zresztą..

 

Co do meczu Brazylia - Chorwacja. Jestem za COR ofc ale Brazylie też lubie ;d. Oby był pr0 mecz z 4-3 dla Chorwacji.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mniej jednak panowie, Brazylia za moment gra... a ich gra to bajka... bardzo podobna do gry Barcelony... kazdy pilkaz tejze reprezentacji to potencjalny kandydat do strzelenia gola zarowno obrońca, pomocnik czy atakujący a juz niewspomnę o bramkarzu ;)

nie wątpliwy faworyt Mś... a jak będzie naprawde o tym się przekonamy o 21:00... po tym meczu będziemy mieli obeznaną już mniej więcej taktykę i ogólną grę zespołu... widziałem niemców , argentyńczyków trza obadać brazylie bo wd. mnie tylko te 3 zespoly mają szansę powalczyć o tytuł.

Jeszcze Hiszpanii nie widzielismy :D Mam nadzieje, ze tym razem beda grali pieknie i wygrywali jak nigdy. :P

To jest moj cichy faworyt i licze na ich awans przynajmniej do polfinalu MS :).

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Espana odpada w meczu z Holandią, Anglia odpada w meczu z Czechami, w ćwiartkach zostają Argentyna, Czechy, Holandia i Brasileiros....

 

Do boju Canarinios :D... a tak w ogóle to nie wiem jakie będą wyniki :P

 

EDIT: .... wstyd się przyznać ... literówki :D

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no juz coraz blizej Brazylia :) mam nadzieje ze pokarza kawal dobrej pilki :D jak wszyscy wiedza graja efektowna pilke (co mi sie bardzo podoba :D):) oby pokazali cos ladnego bo jak narazie dzisiajszy dzien mistrzostw nie syci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość #Mreko

Niemcy na sama mysl o Brazylii robia w gacie

Tak jak nasi kopacze na mysl o niemcach

 

Kazde wie ze dostanie w dupe i tyle

 

Tak wiec texty ze Niemcy zostana mistrzem swiata smiesza mnie. Jak dojda do polfinalu to juz powinni sie cieszyc

 

Z czechami brazylia holandia , argentyna szans nie miala germance

 

Dokladnie, choc liczylem na Francje, ze pokaze wielka pilke....

 

Ale BRazylia, to klasa sama dla siebie....

francja obok polski jak narazie najwieksze cieniasy

Edytowane przez #Mreko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

"To będzie trudna przeprawa. Polacy zostali postawieni pod ścianą" - mówi Juergen Klinsmann." o2.pl

 

Hehe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"To będzie trudna przeprawa. Polacy zostali postawieni pod ścianą" - mówi Juergen Klinsmann." o2.pl

 

Oj nawet niechcem o tym myslec, jak nasi dostaja po tylku.....Oj, zeby nie bylo dwucyfrowego :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...