Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

sam ześ włączył

no bez przesady jestem dyslektykiem ( nie mam papierów nie potrzene mi jeszcze magisterke zrobie i szlus ) czasem wolno mi walnać byka poza tym "u" i "ó" brzmią identycznie, a Włosi powinni wywieźć co najwyżej jeden punkt z tego meczu <_< sleep mode ON Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co kocham w grze USA - nie poddaja sie do konca i beda grac na najwyzszym poziomie do konca meczu, nawet jak beda przegrywac i wynik jest jzu przesadzony... Piekna pilka, z oddaniem i sercem ! :)

buehehe:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, że zostawia, szlag mnie trafia, bo nie dość, że jakość obrazu na TVP jest tragiczny, to jeszcze muszę tego s[ciach!]iela co od 30 lat nie spał ani jednej nocy (Szaranowicz) i wielkiego specjalistę od robienia błędów w nazwiskach (Szpakowski). Na dodatek ci ich wielcy trenerzy i piłkarze, po jakiego ch*** tam Gmoch? Co on osiągnął? Tak się wymądrza jakby Barcelonę prowadził i poucza innych, stary palant.

Tu jest pare przykladow popisow komentatorow.

 

:arrow: http://sport.gazeta.pl/Mundial2006/1,73035...6055.html?gem=1

 

Zwraca uwage ze ilosc i jakosc zonkow ze strony polsatu (nie liczac strejlaua) vs ilosc np tvp :lol:

 

Teksty Gmocha jak i Strejlaua (w mniejszym stopniu) rozkladaja na calej linii...

 

 

"Poproszę o plazmę, będę demonstrować" - Andrzej Strejlau, Polsat

"A to jest już bramka, czyli typowo angielskie zagranie" - Jacek Gmoch, TVP

Najlpesze sa te przepychanki z Gmochem, jak szaranowicz nim steruje, np wymuszajac zakonczenie "prezentacji". Inni goscie probuja ustosunkowac sie np do omawianej bramki, a Gmoch ma juz nowa akcje na ekranie gotową - to zamiast zaczekac nie daje im dojsc do slowa tylko nadaje o nowym golu przekrzykujac gosci... Taka sytuacja miala miejsce juz wiele razy :wink: A juz w ogole rozbija jak sie gubia w tym dotykowym menu... chcac zmienic kolor pedzla, zacina ich i czesto anuluja bo sie poddaja w polowe drogi do tej opcji :lol:

Ale przynajmniej jest wesolo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeddzień meczu z Niemcami Paweł Janas stracuił nieograniczoną władzę w polskiej reprezentacji - dowiedział się "Dziennik".

 

W prowadzeniu drużyny na mundialu pomagać Janasowi będą będą znani trenerzy: Antoni Piechniczek i Henryk Apostel.

Według naszych informacji taką decyzję podjął prezes PZPN Michał Listkiewicz. Po fatalnym występie Polaków w meczu z Ekwadorem, przestał ślepo ufać Janasowi. Uznał, że start w finałach mistrzostw świata przerósł trenera, a jego dalsze samodzielne rządy nie dają gwarancji, że przeciwko Niemcom nasz zespół nie skompromituje się jeszcze bardziej. Dlatego przed środowym meczem Janas musi się liczyć przy ustalaniu składu i taktyki ze zdaniem szefa wyszkolenia PZPN Antoniego Piechniczka oraz Henryka Apostela.

 

Polacy w meczu z Niemcami zagrają w sprawdzonym ustawieniu 4-4-2, dwoma klasycznymi napastnikami. Obok Macieja Żurawskiego w ataku zobaczymy Ebiego Smolarka.

źródło: wp.pl

 

 

Nieźle. Mam nadzieje , że to koniec z eksperymentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy w meczu z Niemcami zagrają w sprawdzonym ustawieniu 4-4-2, dwoma klasycznymi napastnikami. Obok Macieja Żurawskiego w ataku zobaczymy Ebiego Smolarka.

źródło: wp.pl

Nieźle. Mam nadzieje , że to koniec z eksperymentami.

Tutaj pisza cos zupelnie innego http://mundial.onet.pl/0,1247843,1339128,wiadomosc.html.

Ustawienie wg GW ma byc 4-5-1, Zurawski przesuniety na srodek pomocy (za Szymkowiaka), na prawej pomocy Jelen, a w ataku Smolarek. Zobaczymy jak to naprawde bedzie wygladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi grać Jeleń!!! Wspomnicie moje słowa :cool:

 

Edit:

"Meksykański arbiter bez żadnej charakteryzacji mógłby zagrać w filmach sprzed powiedzmy 40 lat, gdy było zapotrzebowanie na ulizanego macho z wklepaną we włosy brylantyną. Śniady, opalony, czerwona koszula, czarne spodenki, zgrabna sylwetka. Cały czas ma kontakt z dziećmi, gdyż jest nauczycielem" - Andrzej Janisz, Polskie Radio :lol:

Edytowane przez kazik2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pisza cos zupelnie innego http://mundial.onet.pl/0,1247843,1339128,wiadomosc.html.

Ustawienie wg GW ma byc 4-5-1, Zurawski przesuniety na srodek pomocy (za Szymkowiaka), na prawej pomocy Jelen, a w ataku Smolarek. Zobaczymy jak to naprawde bedzie wygladac.

Jak oni zagrają 4-5-1 to będzie po meczu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postwiłem na Niemców stawka 1,55 !!!! Bukmacherzy oszaleli i trzeba to wykorzystać jeszcze nie zauważyli , że jesteśmy najgorszą drużyną na mundialu.

 

Co do meczu z w Środe nie ma co się rozwodzić 4-5-1 = strata 2/3 goli z Niemcami +nie ma żadnych szans na strzelenie im choćby jednego.

 

Co do Janasa jak wczoraj słyszałem jego nędzną konferencję prasową to stwierdziłęm , że ten człowiek nie nadaje się na selekcjonera żadnej reprezentacji. Nie dziwie się, że unika mediów jak ognia skoro nie potrafi sklecić dwóch sensownych zdań motając się przy każdej wypowiedzi i trzesąc jak nowicjusz przed kamerami.

 

Widząc jego zdolności do motywowania i prowadzenia konwersacji nie dziwie się , że nasi grają jakby im sięnie chciało , teraz właśnie przydałby się trener który twardą ręką poprowadziłby zespół , przeprowadził pare ostrych rozmów z zawodnikami wytykając im błędy , może to by wstrząsneło tązbieraniną kopaczy i dałoby jakiś efekt , a tak naprawde z meczu z Niemcami zagramy to samo co z Ekwadorem i podobnym składem więc wynik chyba nietrudno przewidzieć.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arabia jest najgorsza (pewnie). Poza tym tylko napy stawiają w meczu Polska - przeciwnik na przeciwnika :lol:. Polska gra syfiaście itp to fakt ale faktem jest też to, ze w tym okresie zauważyłem przyrost tzw "netowych specjalistów od piłki" :lol: xD.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż pewnie to dlatego , że nie miałem wychowania patriotycznego w szkole :/ , ale cóż niestety trzeba być realistą Niemcy nas zmiażdżą i trzeba to wykorzystać zarabiając troche na naszych nędznych kopaczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Cóż pewnie to dlatego , że nie miałem wychowania patriotycznego w szkole :/ , ale cóż niestety trzeba być realistą Niemcy nas zmiażdżą i trzeba to wykorzystać zarabiając troche na naszych nędznych kopaczach.

Obys sie przejechal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już o Polakach, wiadomo jak było i każdemu sie odechciewa.

 

Dzisiaj WSPANIALI, JEDYNI, CUDOWNI CANIARINOS :gitarzysta: :zonk: :gitarzysta2: :twisted2: Pojadą Chorwację najmniej 6:0 :D :]]]]]] Czekam z niecierpliwością na ich mecz. Mam cichą nadzieję, że spotkają się w finale z WKS, chociaż nie śledziłem drogi czy się wcześniej nie mogą spotkać :P. Go Go Brazylia!!!!!!!!

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ciekawe co kanarinos pokaza :D, cos czuje ze zaloza 2 bramy i sobie odpuszcza, zagraja cos jak Argentyna, no chyba ze Chorwacja bedzie naprawde cieniowac, wtedy rezerwowka Brazylii moze i te 6:0 zrobi :D

 

A do Polski to brak mi slow, najslabsza druzyna jaka do tej pory na mundialu widzialem. Janas przesadza, zawsze wiedzialem ze to gbur, ale wczoraj na konferencji przeszedl sam siebie, temu Panu podziekujemy....

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skad te informacje ze glowne decyzje Janasa co do taktyki podejmuje jeszcze ktos inny. Wczoraj powiedział, ze nad taktyką pracuje cały zespoł, a on jako "szef" podejmuje głowne decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Ja nie wiem skad te informacje ze glowne decyzje Janasa co do taktyki podejmuje jeszcze ktos inny. Wczoraj powiedział, ze nad taktyką pracuje cały zespoł, a on jako "szef" podejmuje głowne decyzje.

Taki z niego trener, jak ze mnie baletnica :mur: "Szef", dobre sobie :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki z niego trener, jak ze mnie baletnica :mur: "Szef", dobre sobie :lol2:

to samo mozna powiedziec o niektorych pilkarzach! ... całej kadrze... całym PZPN.

 

Obiecuja cuda na patyku przed tym meczem z Niemcami. Jak w polskim rządzie, brakuje naszego Kaczormena w tym skladzie, oczywiscie jako osoba decydująca o głownych załozeniach taktycznych.

 

Ciekawe co dzis na konferencji powiedza.

Edytowane przez Pluskwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo mozna powiedziec o niektorych pilkarzach! ... całej kadrze... całym PZPN.

 

Obiecuja cuda na patyku przed tym meczem z Niemcami. Jak w polskim rządzie, brakuje naszego Kaczormena w tym skladzie, oczywiscie jako osoba decydująca o głownych załozeniach taktycznych.

 

Ciekawe co dzis na konferencji powiedza.

kiedy jest ta konferencja??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos tej konferencji - wczoraj w Polsacie o 23:30 powtarzali calosc, to mialem okazje przekonac sie na wlasne oczy jak to wyglada.

Niemedialnosc Janasa przytlacza. Wczesniej zaslaniali sie tym, ze trener nie jest od wystepowania w tv, ale od zarzadzania druzyna i odnoszenia sukcesow. Teraz ten argument nieco przybladł :wink:

Tak czy inaczej ja podzielam zdanie wielu dziennikarzy - showbiznes jakim stala sie dzis pilka, to nie cos od czego nalezy uciekac. Otwarte treningi, dyspozycyjnosc trenera i zawodnikow dla kibicow i dziennikarzy. Oni powinni sie tym bawic i czerpac z tego przyjemnosc - a nie prowadzic zimna wojne z mediami.

Taka atmosfera + obraz minionego meczu zostawia po nas fatalne wrazenie. A zrobienie sobie dobrej opinii na nowo to nie prosta sprawa.

 

A jeszcze w kwestii Janasa, to porownujac go np do Engela to czyste przeciwienstwa. Engel jest znacznie bardziej medialny - nadaje sie do tv. Jakos razniej sie kibicuje jak mozna sie spodziewac jakichs dluzszych niz 2 zdania wypowiedzi trenera... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Janas jest strasznie krzywogeby... :lol2: Tym bardziej nei jest medialny, bo: zle wyglada, nie potrafi sklecic zdania, jest kiepskim trenerem, 'szefem'.

 

Apeluje do PZPN, zeby po tych mistrzostwach zmienili selekcjonera na jakiegos zagranicznego :!: Moze to nam cos ta, wielu reprezentacjom wiele to dalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skad te informacje ze glowne decyzje Janasa co do taktyki podejmuje jeszcze ktos inny. Wczoraj powiedział, ze nad taktyką pracuje cały zespoł, a on jako "szef" podejmuje głowne decyzje.

A nad składem na mundial też z kimś pracował. Potem tylko poinformował , że w składzie są "drobne" zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Koniec meczu z Ekwadorem. Piłkarze pojechali do hotelu, rozeszli się do swoich pokoi. W jednym z pokoi czeka żona Mirka Szymkowiaka. Mirek wchodzi, rozbiera się i idzie pod prysznic.

Po chwili słyszy pytanie :

- Mirek, gdzie byłeś ?

- Biegałem...

- Ale ta koszulka jest sucha i nawet nie pachnie"

 

 

Miejmy nadzieje że po środowym meczu będzie pachnieć :D

Edytowane przez bart3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 18.45 chyba ? Ale nie jestem pewien...

jesli o tej porze to nawet nie bede ogladał, mecz francji o wiele bardziej mnie interesuje ;) zresztą co oni tam ciekawego powiedzą? znowu kupa sciemniania i nic po za tym. Zobaczymy po meczu z Niemacami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...