Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Antar1us

Pogratulujmy naszym, pieknie grali ! Niestety, ale brawa dla naszych za tak piekna gre. Tyle razy nasi osmieszyli Niemiaszkow ! GRATULUJEMY ! :) Pokazalismy POZIOM ! Odegrali sie za Ekwador, pokazali, ze mozna ladnie grac ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wako, przeczytaj mój post wyżej. Edytowałem go. Gdyby Barca to była to samo bym pisał, tylko jest mała różnica MY NIGDY NIC NIE OSIĄGNĘLIŚMY, nie wygrywamy ŻADNEGO ważnego meczu, tylko raz na 20 spotkań o pietruszkę wygramy. Cieszycie się ze walczyli, ludzie może w końcu zaczniemy wymagać czegoś więcej, a nie tego że walczyli i przegrali ? we wszystko ?!?! Ja mam dosyć POLSKIEJ piłki, osiągneliśmy kompletne DNO.

 

Oczywiscie instnieją pojedynczy piłkarze co prezentują światowy poziom ale jest ich raptem kliku. I w dodatku jeden z nich (Żuraw) nie pokazał NIC od dłuższego czasu. Ale on to inna bajka, bo w reprezentacji nigdy mu nie szło w przeciwieństwie do klubu. Brawa należą się tylko dla Boruca i Jelenia (zapomniałem sorki (; nasz jedyny pseudo napastnik i pomocnik hahaha). Nie mieliśmy żadnego pomocnika, krzynówek nic normalnie DRAMAT, prócz Jelenia.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Q**A no aż mi ich szkoda. Ale na koniec dali sie zdominowac nie mieli już siły , i zabrakło kolejnej pomocy od Boga. ehhh tylko se ciśnienie podniosłem.

Pomoc Boga byla przy poprzeczce :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bianka

nie wierze :cry:

BTW: O, i to jest własnie przykład wiary zle ukierunkowanej.

ale zostawiam Was juz panowie, troche tu duszna atmosfera. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale przynajmniej pokazali że można walczyć z najlepszymy dla mnie graczami meczu Jeleń, Smolarek i Boruc oraz w mniejszym stopniu reszta reprezentacji. I gdzie był ten słynny Ballack, który nic nie pokazałw meczy prócz tego że zarobił żółtą kartkę, powinnien dostać drugą za aktorstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zrobili w 91' minucie to parodia... Zeby do kur... nie utrzymać 0:0 przez 3 minuty...

 

Odegrali sie za Ekwador, pokazali, ze mozna ladnie grac !

A co mi z ich "pięknej gry"... Mają wygrywać, a czy zrobią to zabijając połowe drużyny przeciwnej czy ładnie grając jest mi obojętne...

 

Chce widzieć kiedyś naszych w finale... Może moje wnuki to przeżyją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda że my w ważnych meczach ładnie gramy i i tak sie zawsze zesramy.

///

edit

 

Poca bóg nam dzisiaj pomógł nieraz ;(

 

 

dokładnie!!!!gdzie jest szczescie???90min dalismy rade i tych 3 nie moglismy???a....no coment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janas musi odejsc. Zrobienie pierwszej zmiany w okolicach 70 minuty, gdy Niemcy mocniejsi kondycyjnie wymienili juz dwoch swoich jest karygodne. Nasi tym razem mieli duzy zapal, ale taktyka naszego "selekcjonera" jest kaleka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego grzmota Janas zrobil zmiane w doliczonym czasie?? Nie mogl wczesniej tego zrobic??!!! BTW: wszystkie zmiany byly porabane (czasowo).

 

Nie rozumiem tego czlowieka :mur:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bardzo dobrze graliśmy ? nie ? Tak sądzicie jak w studio ? hahaha To jest komedia jeżeli Wy tak też uważacie to ja się nie dziwie że POLSKA stoi tam gdzie stoi, jest KOMPLETNE dno, rozwiazać PZPN, zwolnić komentatorów wszystkich w TVP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie!!!!gdzie jest szczescie???90min dalismy rade i tych 3 nie moglismy???a....no coment

Co moze powiesz ze nie mielismy szczescia?

w pierwszej polowie 3 akcje bramkowe niemcow, czyste 3 gole tlyko CUD nas uratowal, pod koniec te poprzeczki, znowu CUD!

przez kilkanascie minut w 10 gralismy, dla mnie mecz byl piekny, pokazalismy na co nas stac, chociaz mielismy wiecej szczescia niz rozumu...(obrona do [gluteus maximus])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kretyn. Przez niego najpierw nam zdjęli Sobolewskiego (chyba zasnął na tej ławeczce i zapomniał o zmianach) a później kolejny raz się popisał wstawiając Dudkę. Nie dość że nie myśli to chyba jeszcze jest na jakichś dragach (jak on się zachowuje i wygląda... NO COMMENT).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...