Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bylo zle, to ze z Niemcami przgramy to kazdy wiedzial przed mundialem, nasi nie grali zle, ale Dojczom nalezala sie brama, w koncowce nas przycisneli, te 2 slupki pod koniec najlepiej o tym swiadcza, a ta zmiana w ostatniej minucie to ewidentna gra na czas i tyle. Szkoda tej czerwonej dla Polski, moze gdyby nie to to naszym starczyloby sil na atakowanie przez 90 minut, a tak morale druzyny poszly do szatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janas siedział na tej ławce i jakieś dziwne miny wogóle robił -_-. Dudka skiepścił sprawe. Szkoda, że Sobol popełnił ten faul może inaczej by to wszystko wyglądało, do 70 m mieliśmy szanse na bramke a potem już tylko remis się liczył dla nas. Ogólnie dużo farta w tym meczu było, Boruc fantastycznie dzisiaj zagrał, Jeleń, Smolarek, Żewłakow, Sobolewski, Bąk dzisiaj ładnie zagrali.

 

P.S:

 

Czas ściągać flage :-(

 

Ze smutkiem..

 

Za 4 lata będzie lepiej, mówie Wam - finał guaranted.

 

Pozdro

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obojetnie kto gra, zawsze wygrywaja Niemcy- stare powiedzenie sie sprawdza .......ale z drugiej strony nalezalo im sie zwyciestwo, kurcze szkoda ze Soboloweski dostal 2 kartke(za co go nie obwiniam mocno) co wytracilo naszych z gry.... a z remisem i tak bysmy mogli potzrec tylki chyba ze by jutro kostaryka wygrala nad ekwadorem(w co watpie), a pozneij ekwador przegral z N., a my z wygrali z K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 21 11 1991

Pieknie grali!, przegralismy dlatego ze niemcy sa szybci :mur: moja uwaga, reszta bez zarzutów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo to, mamy szanse wyjść z grupy, ale na prawdę, tak mi szkoda...

Jaka szanse? ekwador pzregrywa z Kostaryka a pozniej z Niemcami i ma 3 punkty na koniec, my powiedzmy tyle samo po wygranej z Kostaryka i ? ekwador pzrechodzi bo w meczu z nami ma 2 bramkowa pzrewage ...i KUPA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Wygrali lepsi. Co nie znaczy, ze Niemcy cokolwiek pokazali. Niemcy grali kiepsko, Polacy starali sie jak mogli, ale ze duzo nie moga, wiec grali rownie kiepsko jak Niemcy - a nawet gorzej. Pech, nie pech - przegralismy. Moze w ostatnim meczu strzela w koncu jakas bramke?

Doping mi sie podobal - Polacy byli glosniejsi niz Niemcy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny mam polewke z Was.

Ogladacie mecz z rekami na klawiszach.

Puknijcie sie w lepetyny.

Kibowac, a nie żerować na kazdej sekundzie meczu zeby jebnac gownianego posta.

Mecz dla postronnego widza byl rzeczywiscie kiepski badz maksymalnie umilajac sprawe zwykly.

Jako, ze kibocuje(my?) Polakom to odbieralem go zupelnie inaczej.

Widzialem kazdy blad Polakow, kazdy blad Niemcow, czulem zmeczenie naszych, rozpaczliwa walke o obronienie hanby przeciwnikow.

Niemcy byli lepsi, to nie ulega watpliwosci ale dopiero od czasu gdy zaczeli grac z przewaga jednego zawodnika.

Ogolnie mecz przypominal mi bardzo ten Szwedow z Trynidadem.

To niby Szwedzi byli lepsi caly mecz ale to oni maja problemy w kadrze po nim.

Szkoda, ze wymeczyli tego gola Niemcy :/

O co ci wogóle chodzi? To, że ty nie jesteś wnerwiony, sfrustrowany i zawiedziony, nie znaczy, że my nie możemy... Zajmij się lepiej sobą, zamiast komentować, to co robimy. I jakie posty według ciebie są [ciach!]iane? Bo średnio to zrozumiałem... (Być może mam z tym jakieś kłopoty. :| )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema co sie czarować lepis byli Niemcy !!!!! i to włąsnie oni wygral. Polska zagrała o niebo lepiej niż z Ekwadorem, kurrrde nie potrzebna ta czerwona kartka Sobolewskiego --> od tego momentu wszystko legło, szkoda naprawde szkoda, bardzo dobry mecz.....

 

Bohater meczu = BORUC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grali niezle, na poczatku jak kartki podostawali nasi to wiedzialem ze bedzie OSTRO, gdyby nie 2 kartka Sobolewskiego(za co jak powyzje napisalem - nie obwiniam mocno-taka ma parce: przerywac gre, nawet i faulem) bysmy nie byli tak zamknieci na swojej polowie jak konserwy...i na 90% nie nie mieli Niemcy tyle akcji podbramkowych , bo nas cisneli jak Tyson na ringu

 

EDIT: i o jeszcze jedno: BORUC na prezydenta!

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale przynajmniej pokazali że można walczyć z najlepszymy dla mnie graczami meczu Jeleń, Smolarek i Boruc oraz w mniejszym stopniu reszta reprezentacji. I gdzie był ten słynny Ballack, który nic nie pokazałw meczy prócz tego że zarobił żółtą kartkę, powinnien dostać drugą za aktorstwo.

Dokładnie, Ballack tak się wywyższał, chwalił, pokazywał co to on nie jest. A w meczu nie istniał, dali mu nasi popalić.

 

i to jeszcze DUDKA zajebał, co za szmata, zawodnik ze 100% sił, co za pała, cała drużyna pracuje, wchodzi taka KU@#WA i H*J

Właśnie, Dudka frajerzyna :mur:

 

Graliśmy pięknie jak nigdy, dawno takiego meczu nie widziałem w wykonaniu naszej reprezentacji. Nie przypuszczałem, że tak będą walczyć, typowałem 0:4 w plecy. Należy pochwalić za grę Jelenia - widać, że się chłopak starał, imo ma zadatki na wielkiego piłkarza, niech dalej pracuje nad sobą. Jest niesamowicie szybki, dobry technicznie, brakuje mu trochę doświadczenia. Ale jak będzie tak grać, jak będzie się starać to imho jeszcze będziemy z niego dumni. Smolarek również zagrał dobre zawody, mały wzrostem, za to wielki duchem. Walczył, nie bał się rosłych obrońców. Boruc również się popisał, pomimo tego że przytył nieco, grał bardzo dobrze. Widać, że był w formie - pewny, opanowany, szybki. Szkoda tych ostatnich 3 minut. Imo zabrakło nam opanowania i zimnej krwi. A było już tak bardzo blisko. Teraz możemy się śmiało pakować do domu. Szkoda, że z Ekwadorem tak nie zagraliśmy, wielka szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza przegrana była z Ekwadorem - wiadomo było, że Niemcom nie damy rady - trzeba było się silić na Ekwador i teraz Kostarykę... Z silniejszym walczą jak lwy, a słabego pokonać nie mogą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres <--jakiś dziwny się ostatnimi czasy człowieku zrobiłeś... jak masz zamiar dalej tak postować, to moze lepiej przerzuć się na tweaka, tam potrzebują takich myślicieli i inteligentów :]

 

 

Co do meczyku, naprawdę uważam że był na poziomie :) niemcom faktycznie należało się zwycięstwo.

Zgadzam się Bourc'e śwetnie dawał radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie, Dudka zawalil, rozumiem gdyby gral od 1 minuty ale on gral dopiero 15 min wiec powinien byc w lepszy, ale z drugiej strony Neuville (czy jakos tak;p) tez dopiero co wszedl...

Edytowane przez Lizardus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moja wina!!! Wykrakałem sam do siebie że w doliczonym czasie strzelą niemcy!!! <_< :mur:

 

jeden z lepszych (jak nie najlepszy) mecz w wykonaniu polskiej rerezenatcji, szkoda że przgrany!!!

Gra Jelenia pierwsza klasa!!! Boruc też super!!! Dobrze że Job nie zagrał bo byśmy przegrali dużo więcej!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymać poziom w tym temacie albo będę stosował przepisy regulaminu z całą stanowczością. Nie bluzgać, nie obrażać. :evil:

 

Mecz był znacznie lepszy od tego pierwszego. Szkoda że dopiero teraz nasi nieźle grali, a nie od początku mistrzostw.

Janas zrobił za późno zmiany moim zdaniem. Szkoda też tego błędu w doliczonym czasie i tej drugiej żółtej kartki. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...