Skocz do zawartości
Gość krzysiekp89

Mistrzostwa Świata Niemcy 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Ukraina może i przegra z Hiszpanią, ale według mnie z grupy wyjdzie, zresztą Hiszpania to nie jest zespół na MŚ, oni mają jedynie najlepszą ligę. Ukraina z Tunezją spokojnie wygra, choć i taka Tunezja chyba ma wyższy poziom piłki niż... nasi...

Jak to sie mowi "zawsze musi byc ten pierwszy raz". :P Ostatnie turnieje im nie wychodzily lecz to nie znaczy, ze w tym nie odegraja istotnej roli ;). Podoba mi sie gra Hiszpanow, chlopaki graja ofensywny futbol i o to chodzi. :D Luis Aragnes pomimo, ze jego zespol prowadzi 2:0 caly czas sie wkurza, ale to tylko dobrze o nim swiadczy. Widac, ze chce osiagnac z ta druzyna historyczny sukces.

Dobra dawac druga polowe. :D

 

EDIT

I ukraina w 10-tke ;)

David Villa i 3:0 :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tego Rebrov teraz nie strzelił to nie wiem :o W sumie wiem odchylił się. Ehh :(. Ale się ciesze, że Hiszpanie są na dobrej drodze zrobić ten "pierwszy raz" o którym mówił Santi (;.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne by Hiszpanie nie podniecili sie ta wygrana i kazdy mecz traktowali jakby grali o swoje "zycie". :) Chociaz Luis Aragones to twardy chlop i na pewno odpowiednio zmotywuje swoich pilkarzy na kazdy mecz. :) Chyba w tych mistrzostwach ESP maja najlepsza "pake" w ich historii. Szkoda troche Ukraincow bo to w koncu nasz dobry sasiad, ale miejmy nadzieje, ze odbija sobie to niepowodzenie w spotkaniach z Tunezja i "Szejkami". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Meczem się nie przejmuję. Będzie remis bo Listek postawił 20 euro na remis. On ma wejścia, cała drużyna czeka na jego zwycięstwo.

 

Nastroje w zespole dobre. Ebi dostał od Samsunga nowe mp3, chodzi i się podnieca. Krzynówek i Bąku ostro trenują w FIFĘ na Playstation, na „beginnerze” wygrywają z Niemcami 2:1. Rasiu ćwiczy żonglerki kulą do kręgli, Szymkowiak szuka Jelenia, żeby mu pożyczył stówę... Wszystko pod kontrolą, pełna koncentracja."

 

czyli Z Pamiętnika Janasa vol. 4

 

e-lama :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocne :D

 

Hiszpania - ładnie zagrała...zobaczymy co dalej, teraz teoretycznie w grupie już z górki...

 

a nasz team - realistą będę...zero szans...

 

póki co mi się najbardziej Czesi podobali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janas podal sklad. Szczerze nie tego sie spodziewalem :-|

1-Artur Boruc - 4-Marcin Baszczyński, 19-Bartosz Bosacki, 6-Jacek Bąk, 14-Michał Żewłakow - 21-Ireneusz Jeleń, 16-Arkadiusz Radomski, 7-Radosław Sobolewski, 8-Jacek Krzynówek - 15-Euzebiusz Smolarek, 9-Maciej Żurawski.

Jak widac sa tylko dwie zmiany w porownaniu z meczem z Ekwadorem. Oby tylko nasi dali rade ;)

 

Jelen jak najbardziej zasluguje na gre, Bosacki hmm tu przemilcze, za to pozostawienie w skladzie Radomskiego i Sobolewskiego to juz jest niezrozumiale dla mnie (jeden z nich imo nie powinien grac). Szkoda, ze Kuszczak nie stanie miedzy slupkami. Trzeba jednak trzymac kciuki za naszych niezaleznie w jakim skladzie graja. :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeleń lepszy. Zreszta obaj są dobrzy może coś by pokazali. LICZE na Polske bo co innego mam robić ? naje&@ć sie ? :P

No właśnie w tym problem, że jak przegrają to ja nawet naj.... się nie mam ochoty ani na bibę iść (; Tak było ostatnio... a były plany do rana imprezować :|. Nie mnie tylko się to udzieliło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nam nastroje przed meczem niezwyciezonej husarii bialo-czerwonej? :D

Zanosi sie na kolejny odcinek pod tytulem "Telekompromitacja Polska part 2". Heh, "Czas przywyknac przecie"...

Przynajmniej dzisiaj nie robimy sobie nadzei, wiemy na co stac nasza reprezentacje. Zostaje tylko kupic piwsko i ukoic bol. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG Arabia

 

Sklad na Niemcy juz wiadomo :

 

1-Artur Boruc - 4-Marcin Baszczyński, 19-Bartosz Bosacki, 6-Jacek Bąk, 14-Michał Żewłakow - 21-Ireneusz Jeleń, 16-Arkadiusz Radomski, 7-Radosław Sobolewski, 8-Jacek Krzynówek - 15-Euzebiusz Smolarek, 9-Maciej Żurawski.

 

No to zagramy 2 napastnikami i dobrze , choc Boruc aka wor ziemniakow troche mi nie pasuje ale OLEEEEEEEEEE

Edytowane przez thical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...