Skocz do zawartości
pho

Kebaby

Rekomendowane odpowiedzi

Kto mi powie jak nazywa sie ta bulka w ktorej podawany jest kebab ? I gdzie mozna ja dostac.

 

Kebaba jadlem raz w zyciu :D w straganie przed tesco, smak bardzo dobry jak bede mial troche czasu to sie tam przejade.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

a ja ostatnio przekonałem się do kebaba na rondzie Waszyngtona w wawie i na dodatek zawsze tam czekam na autobus-przepuścić taką okazję? :D i jakoś bardziej preferuję cienkie ciasto B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cienkim tez jest spoko, ale osobiscie zazwyczaj jadam w grubym, z jednej prostej przyczyny. Zazwyczaj jak ide na kebaba, to jestem glodny, a takim w grubym ciescie mozna sie bardziej najesc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden jest na skrzyżowaniu Odyńca i Al. Niepodległości na terenie parku, tuż przy Alejach. Drugi gdzieś na pradze, nie pamiętam, nie byłem jeszcze tam. :)

Jeśli nie byłeś to migiem. :) Acha walnij sobie Ajran, również najlepszy jaki piłem w Warszawie, a zwiedziłem już wszystkie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w nim burżujskiego ;] ? U mnie taki lahmucan kosztuje 12zł... ale przynajmniej jest wielki jak k...s koński :)

Skąpy jestem ;)

 

Ale u Turków czy też jak mawiamy do Husajna chodzę zazwyczaj raz/dwa na tydzien... Bo to mięsko jest przepyszne... Hardkor jest czasem, jak po kebabie wracam do domu a tam obiad... Aż się dziwię że nie jestem szerszy niż wyższy :D

 

A jeszcze co do kebaba to ostry sos jest dobry na zatkany nos/katar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najlepsze jadlem w Kressbronn (poludniowe Niemcy -Bawaria) 3 euro sztuka, ale naprawde super: duze, duzo miesa, duzo przypraw i ostre tak , ze ryj wypala od srodka :) (kocham takie ostre zarcie). U mnie w Bydgoszczy nigdzie nie moge znalesc takiego dobrego. Gdyby gdzies mieli to bylbym gotow nawet zaplacic rownowartosc niemieckiej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Wracając do kebabów w Warszawie, nie daleko mnie jest taki jeden dobry, nazywa sie ta budka ALFARANA. Jak sie jedzie z Okęcia Grójecką to przed Korotyńskiego za stacją BP jest ten kebab, może miejsce nie jest idealne (obok szambo :[ ) ale kebaba mają smacznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do kebabów w Warszawie, nie daleko mnie jest taki jeden dobry, nazywa sie ta budka ALFARANA.

Czy nie taki sam jest na rondzie waszyngtona? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Czy nie taki sam jest na rondzie waszyngtona? :)

Nie wiem, dawno tam nie byłem i nie wiem jaka jest sytuacja. Ogólnie dobry kebab nie jest zły :)

 

EDIT: Taki sam kebab jak na Waszyngtona ten co wyżej pisałem.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie dziś jechałem tramwajem tamtą trasą i mijałem ten kebab i potwierdzę że jest to ten sam :) Mi też bardzo smakuje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

No własnie dziś jechałem tramwajem tamtą trasą i mijałem ten kebab i potwierdzę że jest to ten sam :) Mi też bardzo smakuje :wink:

Byłeś w okolicach Ochoty?? Czemu nie wpadłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Byłeś w okolicach Ochoty?? Czemu nie wpadłeś :P

Przecież Ochota to nie tylko Grójecka :P A skąd mam wiedzieć gdzie mieszkasz ;P Następnym razem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Przecież Ochota to nie tylko Grójecka :P A skąd mam wiedzieć gdzie mieszkasz ;P Następnym razem :D

Ja mieszkam obok Grójeckiej :P Następnym razem pisz na pw/gg [; A teraz EOT. Jak tak widzę średnia cena kebabu to 6-7zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol,czasem mam dosc kebabow,moze dlatego, ze codziennie?

najlepszy ,jaki jadlem jest w poludniowo-wschodnim ...londynie :)

w hamburgu to dostalem bulke paryska z jakims miesem(baranina/mielone) i zalosna surowka ,obficie podlane tluszczem,czyli ichnim(tureckim) sosem;

 

w londynie dominuje kebab ''hinduski'' ,mieso(baranina,cielecina,mielone) w platach duszone lub grilowane w picie z duza iloscia kapusty,cebuli itp, w sosie chilli i czosnkowo-majonezowym...

teraz zasmakowalem w sziszy- cos a'la ostry tatar(wyglada ,jak szaszlyk) grillowany w picie i reszta j/w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, będę pisał :D

EOT

 

6-7zł ale za najmniejszy... mi on raczej nie starcza :P

Od dziś nie narzekam na mą kebabiarnię.

Mały kebab - 4,5zł

Mały kebab bez sałatki - 5zł

Duży bez sałatki - 8zł

Lahmacun ~7-8zł

 

I Lahmacun jest da best spośród wszytskich... Jeszcze średnio-ostry, albo ostry... Mniam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny ładne macie, wręcz zachecające.

U mnie, w Gdansku ceny troszkę wyższe: ~8-10-12zł (mały-średni-duży).

 

 

We wrzeszczu kebaby dobre w Aleppo na grunwaldzkiej i na Dmowskiego - po drodze na dworzec skm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wawie bardzo dobry (i duzy!) sprzedaje E-Mil (czy jakos tak), nie rzucajace sie w oczy miejsce na al. Jerozolimskich (idac z mostu Poniatowskiego, po tej samej stronie co Empik jest, chociaz trzeba sie jeszcze troche przejsc alejami).

Pycha, uwielbiam :)

 

Edit - Aha, no i cena za kebab, ktory jest dwa razy wiekszy niz wszedzie (i to nie upakowany samymi salatkami) - 8/9 zl za grube ciasto.

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...