Skocz do zawartości
pho

Kebaby

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście stołuje sie w kebabowni "Gigant" w Ełku. Kebab z mięsem drobiowym lub wołowym + pozostałe składniki (kapusta, cebula, feta, oliwki, pomidory, ogórki, papryczka peperoni) średni za 11zł (można sie nim porządnie najeść) Jest jeszcze większy za 14.50zł, ale nie miałem odwagi go zamawiać po tym, jak zobaczyłem, że najwięksi faceci w lokalu przy nim wymiękają. Ogólnie super kebab :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam:

1. Katowice plac Andrzeja za dworcem PKP

2. Świętochłowice Bar Milano ( chyba tak się nazywa ) ul. Tatrzańska

3. Tarnowskie Góry Chico mexicano, budka przy dworcu autobusowym

 

Odradzam:

1. MR. Hamburger plaza Ruda Śląska, niedogrzana bułka, stara surówka i co mnie rozwaliło najbardziej, laska wyciągnęła mięso z lodówki zapakowane w worek porcje.

2. Budki fast food przy dworcu autobusowym w Bytomiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vidi to jest kebab?? Widzialem to az strach patrzec na cos takiego.

 

W lodzi to czasami kupije w:

- Kebab House na rogu Piotrkowskiej i Narutowicza

- Na tym samym rogu jest 2 kebab również dobry

- Drugi Kebab House ale dalej tam gdzie w tym roku na 2 pietrze otworzyli klub

- Kebab w drodze do manu porazka niepolecam nikomu

- Kebab przy fabrycznym - smaczny

 

Najbardziej mi smakuja jednak Kebaby z opcji nr 1 i 3

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wawie Arados przy placu Narutowicza

 

8zł na grubej/cienkiej bułce z sosem pikantnym/łagodnym

11zł super kebab - trzeba z talerzyka tak dużo mięsa

 

Bardzo smaczny, dostępny chyba tylko kurczak, trzeba czekać bo są spore kolejki, właścicielka (do roli sprzedawczyni mogliby zatrudnić kogoś bardziej urokliwego i młodszego) traktuje pracujących jak niewolników ;p

 

najlepszy kebab jaki jadłem do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vidi to jest kebab?? Widzialem to az strach patrzec na cos takiego.

 

W lodzi to czasami kupije w:

- Kebab House na rogu Piotrkowskiej i Narutowicza

- Na tym samym rogu jest 2 kebab również dobry

- Drugi Kebab House ale dalej tam gdzie w tym roku na 2 pietrze otworzyli klub

- Kebab w drodze do manu porazka niepolecam nikomu

- Kebab przy fabrycznym - smaczny

 

Najbardziej mi smakuja jednak Kebaby z opcji nr 1 i 3

Dziś byłem - luksusowy.

Jutro Kebab House.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:

Osobiście stołuje sie w kebabowni "Gigant" w Ełku. Kebab z mięsem drobiowym lub wołowym + pozostałe składniki (kapusta, cebula, feta, oliwki, pomidory, ogórki, papryczka peperoni) średni za 11zł (można sie nim porządnie najeść) Jest jeszcze większy za 14.50zł, ale nie miałem odwagi go zamawiać po tym, jak zobaczyłem, że najwięksi faceci w lokalu przy nim wymiękają. Ogólnie super kebab :D

:mur: Kebeb z oliwkami i fetą to nie Kebeb tylko Gyros. Komuś się pomylila Grecja z Turcją . Jedno i drugie bardzo smaczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:

:mur: Kebeb z oliwkami i fetą to nie Kebeb tylko Gyros. Komuś się pomylila Grecja z Turcją . Jedno i drugie bardzo smaczne.

Też mylisz. Tu nie chodzi o dodatki. O ile feta jest dodatkiem greckim to razem z oliwkami jest dodawana do shoarmy, którą jadłem w Tunezji. A różnica pomiędzy gyrosem o kebabem jest przede wszystkim taka, że w kebabie jest mięso mielone. U nas się mówi kebab na wszystko co na rożnie obrotowym się piecze. I tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gyros mniam mniam. W grecji w wakacje to był mój i kolegów codzienny rytuał. Poza tym że w środku były frytki, co wygladało dziwnie ale w smaku było idealne, a z samego gyrosa wylewały sie litry tłuszczu, to smak był poprostu królewski. Dzięki temu wynalazkowi pierwszy raz nie schudłem na wakacjach ani grama ;-) W szwajcarii też mam kebaba pysznego,ale już pisałem. Co ciekawe jem to codziennie a w porównaniu do zeszlego roku ważę 5kg mniej. ;-) Za to jak ostatnio spróbowałem Kebaba z mojego miasta w PL, to myślałem że go zwróce, bo sos miał taki mdły smak, mieso suche, a warzywa za drobno pokrojone i był w nich ogórek (niecierpie surowego ogórka w sałatkach i takich rzeczach. W ogóle fee to było. Człowiek się jednak szybko do dobrego przyzwyczaja. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio po długim czasie zjadłem kebaba tylko z kurczakiem i to jednak nie to. Jednak baraninka jest smaczniejsza.Kurcze,czytanie takich tematów to samobójstwo bo się człowiek głodny robi :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy kebab jaki w zyciu jadlem to kebab w ciescie za 12 zl w Tychach troche ponizej hotelu Piramida przy zajezdni trolejbusow. Wlasciciel sprowadza miesa z Deutchlandu bo twierdzi ze w polsce nie ma dobrych producentow takiego miesa, warto sie tam pofatygowac i zjesc takiego kebaba, az chyba sie tam niedlugo przejade bo dawno nie bylem.

 

Kolejny lokal jaki moge polecic to Nazar Kebab na placu Andrzeja w KAtowicach za Dworcem PKP. Nie jadlem tam kebaba tylko hot-doga tureckiego. Zwykly hot-dog jakiego wszedzie serwuja po prostu nie rowna sie z takim tureckim. Za 4 zl warto ;) Tylko potrzebne 2 zeby sie najesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wroclaw to raczej miasto gyrosa niz kebaba. :) Tego drugiego widzialem w kilku miejscach, z czego smaczny byl tylko jeden.

 

Za to mamy Samosa - best gyros ever.. :) I ta wielkosc porcji.. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy któryś z mieszkańców Krakowa może polecić jakąś dobrą kebabownie? W połowie Szewskiej jest jeden świetny (ale za 9 zylongów :P), ale tak poza nim to jest bardzo różnie. Albo do średniego w ogóle nie dają sosu chilli, albo mięso starają się zastępować kapustą, albo w ogóle jest jakiś dziwny (pewnie z gołębia). Jakieś propozycje geolokalizacyjne? Najlepiej w okolicy rynku, bo tam gdzie mieszkam (Ruczaj) pewnie nic ciekawego się nie znajdzie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dobry był na początku floriańskiej, z baraninką, ale jakiś czas temu się popsuł :/

Również szukam jakiegoś dobrego miejsca z kebabem, bo ostatnio nic ciekawego nie jadłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pal sześć baraninę, ja i tak zawsze wybieram opcję drobiową (pewnie z gołębi). Tylko, żeby nie ładowali tej kapusty tyle :( Ostatnio najlepszego kebaba dostałem na Szewskiej, tak w połowie. Było dużo mięsa, buła smarowana sosem chilli, sporo warzyw, mało kapusty ;] Ale trochę drogie skubańce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nigdy nie jem buły :D co oznacza koszty 10-11zeta <_< po drugie wole krówke lub owieczke w środku :D oczywiście sos ostry i mało kapuchy, która czasami ma smak "trawy"??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nigdy nie jem buły :D

Mięczak Dołączona grafika

co oznacza koszty 10-11zeta <_<

I burżuj do tego!

po drugie wole krówke lub owieczke w środku :D oczywiście sos ostry i mało kapuchy, która czasami ma smak "trawy"??

To już tam kwestia gustu, ale fakt faktem, że trudno trafić na dobrego kebaba :( Kiedyś w Borku Fałęckim były dobre, ale tera jest mi tam bardziej niż nie po drodze :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mięczak Dołączona grafika

Nom. Nie lubie sobie życia utrudniać :P

I burżuj do tego!

nieee :?

To już tam kwestia gustu, ale fakt faktem, że trudno trafić na dobrego kebaba :( Kiedyś w Borku Fałęckim były dobre, ale tera jest mi tam bardziej niż nie po drodze :>

Nie wiem nawet jak tam trafić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tu mówił, że w MakKwaku w Szcze są najlepsze kebaby? W którym? Bo jadłem na Krzywoustego i przy Placu Grunwaldzkim i płakać mi się chciało, jak górą sos się wypływał, a pod spodem suche mięso... o smaku mięsa nie wspominam.

Dla mnie zawsze królowała i królować będzie Farma. Jedyny minus - w godzinach 14-16 brak miejsc siedzących. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byłeś kiedyś w Qrniku? IMO jedne z lepszych (w Diego - nieopodal Bostonu, tez mają dobre) Kiedyś dostałem tam wypasionego kebaba z serem feta, oliwkami, kukurydzą i jeszcze kilkoma dodatkami :)

W Farmie mają dobre frytki - duża porcja 6.20 i wystarczy za obiad ;)

 

W sumie trzeba się jeszcze przejść do Subwaya na te kanapki, bo słyszałem, że o wiele lepsze od kebabów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie trzeba się jeszcze przejść do Subwaya na te kanapki, bo słyszałem, że o wiele lepsze od kebabów.

Bluźnierstwo! Jedyne co może równać z Kebabami to zapiekanki kupowane na Kazimierzu! :D Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrnik robi specyficzne i jedyne w swoim rodzaju połączenie mięsa z sosem ale... czy najlepsze, kwestia jest dyskusyjna. No i bez paru piw to mi muzyka przeszkadza. Jedyny plus, że w miarę blisko Hormona. :P

 

W Subwayu będę dziś to zdam relację. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstała u mnie nowa kebabownia. Pierwsza, która nie używa baraniny - konserwy lecz płaty mięsa. Mięso jest bardziej soczyste, takie wypieczone. Całkiem inny smak. Rewelacja. Do tego do popicia ayran maja oryginalny turecki. Zjem jeszcze parę innych dań i recenzję napiszę im na swoją regionalna stronę:>

MakKwak w Szczecinie to tragedia. Kebab to baranina a nie jakieś ptaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...