Skocz do zawartości
aztec

Zapowiedź Nowych Bloków Od Mate

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje wybrac sie na glowna x4pro .

 

Ja jestem w szoku . Biorac pod uwage sam wyglad + ceny jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ;]

 

Chyba sobie zamowie cala rodzinke :mrgreen:

sie heat podjaral..

se flow killer zestaw zafundzi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie heat podjaral..

se flow killer zestaw zafundzi ;]

Bede bardziej 3l0 i pr0 niz Ty i dlatego sie burzysz [;

 

Poza tym co z tego , ze flowkillery -> moja pompka sama w sobie pozbawiona jest flow'a wiec juz gorzej byc nie moze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny niezle - spodziewalem sie wyzszych.

Bloczek na cpu wyglada genialnie, imo najladniejszy z serii :wink: Tylko dziwnie spod jest, skoro jest taki jak na fotce i nie ma tam krocca - dosc dziwnie woda tam musi krazyc, to projekt z mysla o 3 kroccach. Inna sprawa ze skoro wydajnosc jest taka jak wynika z testow to nie ma sie czym przejmowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ale bloczek na Nb nie pasuje na Intela :( szkoda... ale Hmmm jak by to skomentować... ja nie mam najwzyczajniej w świecie słów by opisać te działa sztuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie ale bloczek na Nb nie pasuje na Intela :( szkoda... ale Hmmm jak by to skomentować... ja nie mam najwzyczajniej w świecie słów by opisać te działa sztuki!

jak ktos ma intela i bawi sie w OC to ma mobo asusa a np. moj p5wd2 nie wymaga nawet aktywnego chlodzenia nie mowiac o bloczku, asus sie postaral z chlodzeniem mobo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos ma intela i bawi sie w OC to ma mobo asusa a np. moj p5wd2 nie wymaga nawet aktywnego chlodzenia nie mowiac o bloczku, asus sie postaral z chlodzeniem mobo :)

NIe wiem jak 955 ale na 975 mostek jest dość goracy i organoleptycznie daje mu coś koło 50C skoro radiator ledwo moge utrzymać. Sam chetnie wessałbym taki bloczek, moze Mate za jakiś czas wypusci wersje Intel edyszyn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam od siebie inną sytuacje:

 

a co jeśli ktoś mając intela mimo mało grzejącego się mostka chce mieć u siebie takie działo sztuki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem jak 955 ale na 975 mostek jest dość goracy i organoleptycznie daje mu coś koło 50C skoro radiator ledwo moge utrzymać. Sam chetnie wessałbym taki bloczek, moze Mate za jakiś czas wypusci wersje Intel edyszyn ?

jest cieply, ale zeby zaraz goracy.

 

A ja dodam od siebie inną sytuacje:

 

a co jeśli ktoś mając intela mimo mało grzejącego się mostka chce mieć u siebie takie działo sztuki?

z tej strony na to nie patrzylem

 

Musi sobie kupic AMD i tyle... :lol:

jedna z opcji, ale raczej dosc kiepska :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest cieply, ale zeby zaraz goracy.

z tej strony na to nie patrzylem

jedna z opcji, ale raczej dosc kiepska :P

 

Cóż... się poprostu zgadzam... ;) taniej wy hodzi kupić bloczek... ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz. Mianowicie jak bloczki zareaguja z pasta Coollaboratory Liquid Pro?

 

Spód wykonany z wysokogatunkowej elektrolitycznej miedzi o wysokiej czystości, najczystszej, osiągalnej na rynku pokrytej galwanicznie powłoką chromowo-niklową, zabezpieczającą przed korozją, śniedzeniem i niekorzystnym wpływem cieczy. Dzięki tej powłoce blok po długim czasie używania nie traci właściwości związanych z wydajnością i estetyką.

Ci co znaja temat widzieli co ta pasta robi z czyms nie wykonanym z czystej miedzi. Ktos to w ogole testowal?

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak:

 

sklep

:arrow: http://mcs.pc.pl/produkt1242.html

 

temat

:arrow: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=179250&st=0

 

Przykladowe dzialanie z kawalkami alu w zalmanie 7kcu

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

Dodam ze pasta ma rewelacyjne wyniki w testach i daje wiecej niz roznice w czolowce polskich bloczkow.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...