Skocz do zawartości
Yeti666_PL

Evolution Gt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanko grał ktoś może na kierownicy w tą gierkę bo u mnei efekt jest taki że nie można grać na kierownicy bo zupełnie nic nie znalazłem co do ustwień kierownicy w opcjach gry. Co prawda zainstalowałem najpierw grę a potem kierownicę ale nigdy to nie miało wpływy na żadne gry i zawsze ją wykrywały a tu kicha nie można nic ustawić. Kierownica to Logitech Momo Force.

Edytowane przez BassMan-SND

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie powiedziałem, że tak nie jest, z tym, ze gram sobie w to bo nie mam na razie lepszych wyścigów. Komentarz typu gniot i tyle poewnie odstraszy kilka osób, ale ja np gram sobie i jakos żyje.

 

Jaka by ta gra nie była prosze o pomoc. To co widzę o na pewno nie jakieś moje omamy, a chodzi o płynność. Jak już napisałem gra nie chodzi płynnie przsy 50 klatkach. Czy to kwestia zmiany czegoś czego nie zauważyłem w opciach czy raczej właśnie wina samej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam ten problem, moze to wina niedopracowanego silnika graficznego... wylacz sobie aliasing i powinno smigac (ja mam ustawione na 800*600 i 2x aliasing) przy wyzszej rozdzielczosci i wiekszym aliasingu wlasnie tak szarpalo mimo ze odnosilo sie wrazenie ze nie z powodu za slabego kompa - komp nic nie czytal, jak dalem widok od boku to znikalo szarpanie jednak jak wrocilem do kamery z za samochodu ponownie zaczelo rwac, poprostu wylaczcie sobie aliasing albo rozdzialke zmniejszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam ten problem, moze to wina niedopracowanego silnika graficznego... wylacz sobie aliasing i powinno smigac (ja mam ustawione na 800*600 i 2x aliasing) przy wyzszej rozdzielczosci i wiekszym aliasingu wlasnie tak szarpalo mimo ze odnosilo sie wrazenie ze nie z powodu za slabego kompa - komp nic nie czytal, jak dalem widok od boku to znikalo szarpanie jednak jak wrocilem do kamery z za samochodu ponownie zaczelo rwac, poprostu wylaczcie sobie aliasing albo rozdzialke zmniejszcie

Mam wyłączony AA, a że mam LCD to nie będę raczej ustawiał innej rozdziałki niż fizyczna

 

 

Mam pytanie czy gra pójdzie mi na geforce 2 mx 400??

Wydaje mi się, ze nie. Gra raczej wymaga shaderów chociaz nie jestem pewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

u mnie smiga bez problemu, AA mam wylaczony, bo przy rozdzialce 1440x900 niewiele zmienia.

Samochody wykonane bardzo ladnie, reszta troche gorzej.

Za fizyke - wielkie brawa. To nie NFS gdzie mozna w zakrety 90 stopni wchodzic z predkoscia 250 km/h.

Komus sie nie podoba niech nie gra, po co epitety od razu.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu podaje wymagania do grafy wg producenta:

Ghaphic Card: 3D board with at least 64 MB of memory, compatible DirectX 9.0c

Wg mnie pojdzie na GF 2 mx 400 tyle ze bedzie trzeba nizsza rozdzialke zapodac.

Jesli nie masz DX 9.0c samo sie doinstaluje.

Sprawdzic i napisac czy chodzi na starych GeForce'ach.

Co PSow to chyba tak, autka wygladaja naprawde ladnie.

Nie wiem czy bez tego mozna taki efekt uzyskac.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z poczatku ta gra nie przypadła do gustu ale postanowiłem dać jej szansę i obecnie w okolicach 60% gry jestem :-P U mnie gra chodzi płynnie w 1280x1024 +2A + 16AF ale 2 czy 3x miałem przewieszkę.

 

Obecnie mam koło 50% "precyzję jazdy" i całkiem przyzwoicie się te wóźki prowadzą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet podoba mi sie ta gra, aczkolwiek grafika mogla by byc lepsza ;]

 

model jazdy... hmm jest ok, napewno 100x lepszy niz w nfs:mw czy toca2,3 bo sa fajne poslizgi, zderzenia z przeciwnikiem powoduja bardzo czesto utrate panowania nad samochodem co jest realistyczne, aczkolwiek czasami jest to moim zdaniem przesadzone ;]

 

dzwiek lekko kuleje...

 

ogolnie dal bym 8,5/10 za fajne samochody + trasy ;]

 

 

u mnie chodzi bez przycinki w 1024x768 * AAx6 * AFx16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobawilem sie troche ta gra. Widac ze to kopia alfa romeo costam, ktora cala przeszedlem swego czasu. Bardzo mi sie podoba ta gra. Fizyka nie jest zla wcale, jak sie wylaczy wspomagacze to trzeba troche sie nameczyc. Kierownica dziala bez problemow. Wizualnie jest bardzo przyzwoicie, z pewnoscia ladniej i realniej niz nfs:mw, ktorego wiele osob uwaza za wzor.

Gra jest dosyc wymagajaca, mam 10 % gry i coraz wieksze problemy. Ogolnie bardzo dobra pozycja. Mily przerywnik miedzy GT Legends a forza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...