Skocz do zawartości
randeon

Playstation 2

Rekomendowane odpowiedzi

God of War 2 jest mocno taki sobie. Chociaz z drugiej strony jedynka tez mi sie nie podobala, wiec nie zwracajcie uwagi na moje zdanie. :)

 

A co do TDU - coz, spodziewalem sie czegos lepszego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kolega grał w God of war 2 i stwierdził że "może być" [; ja najpierw muszę przejść 1 a potem się zabiorę za 2 [; ew. 2 na raz [; teraz pykam w Lord of the Rings the Third age [; fajna gierka w sumie :D Ale zamierzam kupić sobie Max Payne 1&2 na psa 2 [; Jak ktoś się chce pozbyć to chętnie odkupie [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ostatnio wzialem za GOW1. Ile ta gra trwa? Jak zauwazalnie dluzej niz 10-15 godzin, to nie gram dalej...

Ja ukonczylem w lekko ponad 8h :oops: a zdawalo mi sie ze gralem z 5h :cry: Gra wciaga niemilosiernie i moze dlatego wydaje sie taka krotka... Ponoc w 2 gra sie dluzej. Juz nie moge sie doczekac B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ssie, w sensie, ze wciaga, czy ze ssie (jest do rzyci)? ;)

 

Do mnie jakos ta gra nie trafia. Albo moze inaczej: taki masher na dluzsza mete wydaje mi sie nudny, stad moje pytanie o dlugosc.

 

Na razie stanalem na glupawym IMHO motywie z przepychaniem skrzynki, zeby dostac sie do lucznikow (na okrecie na poczatku gry, zaraz po pierwszym savepoincie). Przysiegam, jeszcze raz czy dwa mi rozwala te skrzynke w ostatnim momencie, to oleje ta gre :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ssie, w sensie, ze wciaga, czy ze ssie (jest do rzyci)? ;)

 

Do mnie jakos ta gra nie trafia. Albo moze inaczej: taki masher na dluzsza mete wydaje mi sie nudny, stad moje pytanie o dlugosc.

 

Na razie stanalem na glupawym IMHO motywie z przepychaniem skrzynki, zeby dostac sie do lucznikow (na okrecie na poczatku gry, zaraz po pierwszym savepoincie). Przysiegam, jeszcze raz czy dwa mi rozwala te skrzynke w ostatnim momencie, to oleje ta gre :?

jak cos ssie to jest do rzyci?? :D

 

Mało chłopie cierpliwości masz, ta gra nagradza cierpliwych ;) Twoj problem w tej grze to jest pikuś przed tym co cie czeka dalej i tym co jest na koncu gry. Ja powiem tyle, ze zadna gra na ps2 jak GoW (no może za wyjatkiem tekkena, ale to zupełnie inna kategoria) nie wciagneła mnie tak mocno, zebym ukonczył ją za dwoma podejsciami do konsoli. Dlatego nie zwarzajac na opinie innych, w GoW2 musze zagrać.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ssie, w sensie, ze wciaga, czy ze ssie (jest do rzyci)? ;)

 

Do mnie jakos ta gra nie trafia. Albo moze inaczej: taki masher na dluzsza mete wydaje mi sie nudny, stad moje pytanie o dlugosc.

 

Na razie stanalem na glupawym IMHO motywie z przepychaniem skrzynki, zeby dostac sie do lucznikow (na okrecie na poczatku gry, zaraz po pierwszym savepoincie). Przysiegam, jeszcze raz czy dwa mi rozwala te skrzynke w ostatnim momencie, to oleje ta gre :?

Jesli potrzebujesz porady - skrzynie na poczatku przepchnij w prawo , a potem kopniakiem do przodu. W odpowiednim momencie ( gdy lucznicy szykuja sie do strzalu) odskocz od niej skupiajac na sobie uwage wrogow zeby skrzyni jakas strzala nie trafila. Mi chyba najdalej za 5 razem sie udalo :wink: GL

 

edit

 

ta akcja ze skrzynia jest przed czy po walce z 3-glowa hydra-BOSSEM?

Edytowane przez gl0bus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne przed, bo 3-glowego bossa sobie nie przypominam, a gralem malo ;)

 

Mało chłopie cierpliwości masz, ta gra nagradza cierpliwych

Moze i malo. Ale nie lubie sztucznego wydluzania dlugosci gry na zasadzie "zrob 15 podejsc, bo jak w ostatniej sekundzie cos spieprzysz, to musisz cala zabawe zaczynac od poczatku". Lubie pokombinowac, jesli kombinowanie ma polegac na zastanowieniu sie jak cos zrobic, a nie mechanicznym niemalze klepaniu w kolko tego samego momentu, bo zrobilem cos o 0,5s za pozno/za wczesnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne przed, bo 3-glowego bossa sobie nie przypominam, a gralem malo ;)

Moze i malo. Ale nie lubie sztucznego wydluzania dlugosci gry na zasadzie "zrob 15 podejsc, bo jak w ostatniej sekundzie cos spieprzysz, to musisz cala zabawe zaczynac od poczatku". Lubie pokombinowac, jesli kombinowanie ma polegac na zastanowieniu sie jak cos zrobic, a nie mechanicznym niemalze klepaniu w kolko tego samego momentu, bo zrobilem cos o 0,5s za pozno/za wczesnie.

Pozniej gra sie rozkreca, zarowno jesli chodzi o walke (nowe ciosy, walki z bossami [nielicznymi] jak wspominana wyzej hydra) jak i zagadki (np. puzzle:P). Pograj dluzej potem ocen - jezeli dalej nie bedziesz zadowolony to znaczy ze jestes 'inny'(no offence :wink: ). Wiekszosc osob jest gra wrecz zachwycona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@costi

 

W GoW jest dosłownie kilka momentów gdzie można sobie ostro poprzeklinać ;). Jest ciężko bo trzeba się wspiąć na wyżyny swoich zdolności manualnych. A to trzeba wybić określoną ilość przeciwników w określonym czasie, albo znowu przepchnąć skrzynkę również w określonym czasie (bo jak nie to game over...) ale o ile walka "pod presją" jest jeszcze do zaakceptowania (trzeba mieć skilla i tyle, jak go nie masz to gra go na tobie właśnie w takich momentach wymusi ;)) tak mnie najbardziej denerwowało kilka momentów czysto zręcznościowych (wskakiwanie po kręcących się "palach" nabitych ostrzami pamiętam do dzisiaj i uważam za największe przegięcie w tej grze...ale to już blisko końca gry ;)). Ale próbuj i nie dołuj się od razu. Ja też mistrzem nie jestem w takie gry a dałem radę :P. I też nie lubię jak gra jest "gupio trudna" :D.

 

BTW: Co do tej skrzynki z początku to najśmieszniejsze jest to, że jak grałem za pierwszym razem to jakoś mi się to udało bez większych problemów a za kolejnym podejściem nie wiedziałem jak mam to przepchnąć bo w kółko mi ją rozwalali :blink: ...

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta skrzyneczka z poczatku to pikus potem najjbardziej co mi w glowie utkwilo to jak najwiecej qrw polecialo bylo pod woda i cos gonilo itp itd

Hehe... Mi najbardziej dal w kosc moment w ktorym musimy przejsc po "deskach" + te ostrza :rolleyes:

Byl to chyba jedyny raz kiedy wylaczylem GOW'a nie dla tego ze musialem tylko dlatego ze bylem wkurzony i musialem ochlonac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a pamietacie ten moment gdzie wspinalo sie chyba prze 3 poziomy po takich obracajacych sie kolcach??? jak przeszedłem pierwszy poziom to mnie krew zalała gdy sie okazało, ze jeszcze jest takich kilka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no tez bylo fajnie jeden mistake i jeszcze raz :) hmm czy to prawda ze jak zrobimy kopie bezpieczenstwa naszego gowa 2 to swap nam jej nie odpali bo to dual layer (chyba trzeba inwestowac NA + dysk ps czemu do NA i dysku trzeba miec ripera bez sensu jak dla mnie czy bez rippera gry nie pojda?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez Rippera bedziesz potrzebowal oryginalnego HD Loadera, bo nie odpalisz plyty CD-R z homebrew ;)

 

A oryginalny HD Loader jest:

1. drogi (80zl)

2. przestarzaly (brak obslugi dyskow powyzej 137 GB, tzn wieksze dyski widzi jako 137 GB, sporo nowszych gier nie chodzi, bo nie jest juz od dawna rozwijany)

3. jest na plycie, wiec musisz miec sprawny laser do grania z HDD (dochodzi tez problem ew. uszkodzenia nosnika)

 

Krotko mowiac, gra niewarta swieczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a pamietacie ten moment gdzie wspinalo sie chyba prze 3 poziomy po takich obracajacych sie kolcach??? jak przeszedłem pierwszy poziom to mnie krew zalała gdy sie okazało, ze jeszcze jest takich kilka :D

Jak moglem o tym zapomniec :oops: Chyba mnie przebiles w kategorii "Najbardziej frustrujace momenty w GoW" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zakupiłęm sobie LCD 32 cale i chciałbym w coś pograć. Najlepjej jak najszybciej, a że X360 jest troche drogi i musiałbym ze 2-3 miechy czekać, to myśle nad PS2. Bo w sumie jakoś tak wyszło ze miałem ją w swoim życiu tylko pare dni, i w dodatku tylko z Gran Turismo 4, które jakoś mi nie podpasowało;p

 

Moje pytanie, czy obraz na tym LCD będzie dobry? Bo jak mam mieć rozmazaną papke to wole poczekać te pare miechów na X360...

 

Pozdrawiam i czekam na jakąś pomocną odpowiedź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jesli nie bedzie Cie razic niska rozdzielczosc PS2, to mozesz smiało kupować. Ja nie znam zbyt wielu gier ktore wygladaja lepiej na LCD niz zwykłym pudle: soul calibur3, tekken5, shadow of the colossus, god of war, gran turismo 4. Oczywiscie warunkiem jest kabel komponentowy.

 

btw. ja teraz wlasnie odkladam na x0, bo plej juz sie poprostu powoli wypala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modbo760 nadaje się do przerobienia powyższej konsoli, a jeżeli chodzi Ci o schemat montażu to masz go tutaj - http://modbo2.com/diagramme/modbo%20760/V7...8-diagramme.jpg

Hehe dzieki dzieki ale schemat mam, chodzi mi o to gdzie go umieścić jak już wszsytko przylutuje. Czyli czy ma być gdzieś z boku na środku itp. No eraz chyba jasno. :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem God of War ;)

Ogólnie jedna z najlepszych gier w jakie ostatnio grałem. Fabuła, oprawa a/v, wszystko na najwyzszym poziomie :)

Jedyne co mnie denerwowało to te "zręcznościowe" momenty. Imo na siłę wciśnięte, by wydłużyć rozgrywkę.

Gdyby nie to dałbym 10/10, a tak maksymalnie 9+/10 ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
btw. imo ta druga walka z Aresem (ta na miecze) jest zbyt trudna. Na poziomie Hero przeszedłem całą grę bez większych problemów, a w tej walce musiałem zmienić na Easy :D Ale właściwie to walka z samym bogiem wojny, więc dziwnie by było gdyby po jednym strzale padał ;)

 

 

 

---------------

 

edit:

 

jest sens zaopatrywać się w Test Drive: Unlimited na PS2 jak nie mam mozliwosci gry po sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytan odnosnie grania online w PES. Pytania dotycza wersji:

 

PES 5 - tansza

 

PES 6 -nowsza.

 

Nigdy nie gralem online przez PS2 wiec nie wiem czy jest sens kupowania, bo moze okaze sie, ze i tak nie pogram. Dlaczego? Pisze ponizej....

 

Mam PS2 z Ripperem 3.41 uzywana bez ksiazeczki itp. Nie moge sie zarejestrowac na stronie Playstation2 bo tam trzeba wpisac jakis numer a ja go nie mam. Dostalem tylko dema. Nie bedac zarejestrowanym moglbym pograc w PES?

 

Mam neostrade 128 przyspieszona na 256. Nie wiem czy przez neostrade da sie pograc. Moze niebawem bede mial 1MB.

 

Czy gdybym kupil PES 5 byloby z kim zagrac ? Sa jeszcze dostepne serwery do 5?

 

Dla tych co juz grali ogolnie jak wyglada kwestia wyboru przeciwnika? Latwo jest zalozyc gre i grac ? Jesli kupie PES 5 bedzie mozna pograc przez 1 rok? Czy serwery dobrze sie spisuja nie ma lagow, zrywania polaczen itp? Gra sie z ludzmi z calego swiata czy spokojnie mozna trafic na rodakow?

 

Czy kupujac PES i patciach!ac go wersja np. Milanisty bede gral online z tym patchem tj. zmienionymi nazwiskami, nazwami klubow itd. czy online mozna grac tylko wersja oryginalna z tymi wszystkimi dziwnymi nazwami?

 

Bardzo prosze o odpowiedzi na moje pytania. Chetnie bym sobie pogral online przez PS2 ale jak dotad nie mam w co. Mam nadzieje, ze to sie zmieni wkrotce.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...