Skocz do zawartości
Mardok

Conroe/Merom (Core 2 Duo) - Testy i Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

oj niemiec nie mędrków-miałem k8ns i była fajna aczkolwiek czasem dość specyficzna...

 

czasami gb zrobi fajną mobo do o/c-każdemu sie zdarzają wypadki przy pracy :lol:

Tak jak LP nF3 ULTRA-D bylo wpadka DFI tak K8NS byla wpadka GB :wink:

 

Chociaz fajnie by bylo gdyby GB zaczal robic dobre plytki do O/C, maja fajna technologie, mianowicie dual bios.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle to moge dać tylko co z o/c... jakoś msi mnie nie przekonuje...

 

 

idealna dla mnie mobo to taka co ma wycięte wszystko poza najwazniejszymi rzeczami-sekcjami zasilania itp-poza tym to ona nie musi prawie nic mieć na wyposażeniu...

1x pci-e jakas dzwiękówka reszta mi wisi nawet lana nie muse miec... 1 port ata przełkne w razie czego kupie do dysku przelotrka ata-sata gb...

 

mobacz ma sie kręcić i kosztować włąsnie coś pomiędzy 450 a 600zl...

 

ta msi złamie monopol asusa na dobre mobacze do o/c pod intela? bo to troche nudne asus asus i only asus i to po modach... :?

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle to moge dać tylko co z o/c... jakoś msi mnie nie przekonuje...

idealna dla mnie mobo to taka co ma wycięte wszystko poza najwazniejszymi rzeczami-sekcjami zasilania itp-poza tym to ona nie musi prawie nic mieć na wyposażeniu...

1x pci-e jakas dzwiękówka reszta mi wisi nawet lana nie muse miec... 1 port ata przełkne w razie czego kupie do dysku przelotrka ata-sata gb...

 

mobacz ma sie kręcić i kosztować włąsnie coś pomiędzy 450 a 600zl...

 

ta msi złamie monopol asusa na dobre mobacze do o/c pod intela? bo to troche nudne asus asus i only asus i to po modach... :?

coolaler nie narzekał na MSI :D

będą też niezłe DFI (też coolaler sie bawił Infinity i efekty dobre)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jak bęą mobaczde za sensowne pieniaze to po wakacjhach ide do niebieskich-kwestria proca jak na 2 jajka nie starczy to posiedze nare miesięcy na celku...

 

swoją drogą szkoda ze conroe l dopiero II kwartał 07-to by mógł być hit i pogormca sempow czy nawet a64 :wink:

 

 

dobra to dalej sledze wątek siedząc teraz przez wakacje na durniu 650 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie-niestety nie każdego stać na najdroższe częsci a też chcuiałby sobie pokręcic :wink:

 

 

a infinity właśnie czytam temat-wyglada ok tytlko po co sli :? podnosi to cene a wie;le osób nigdy nie kupi sobie 2 kart... zwłaszcza jak ktoś zaczyna z grania powoli wyrastac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będą

MSI w cenie ok 630 to dobra propozycja :D

 

no tak ale gdzie dostaniesz rev2.B ? bo ja dzwonie po calej polsce i nie moge dostac :/

 

Pozatym pieprzycie ze Gigabyte opcji podkrecania nie ma ...

 

MAM IPE1000G i mozna FSB chodzic co 1 mhz vcore co 0.025 jedynie vdimm jesy +5 + 10 i +15% no moze dzielnikow malo bo tylko 2 - ale napewno tragicznie nie jest mysle ze DQ6 bedzie na tym poziomie co Asus...

Edytowane przez Yacho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten asus p5w dh dlx cenowo sie niezle prezentuje w porownaniu z wczesniejszymi cenami. badaxe tez by wchodzil w gre. pozyjemy zobaczymy, ale chyba asus u mnie wygra, chyba ze wyjdzie jakis p5w bez wifi, pilotow i innych zbednych mi bajerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten asus p5w dh dlx cenowo sie niezle prezentuje w porownaniu z wczesniejszymi cenami. badaxe tez by wchodzil w gre. pozyjemy zobaczymy, ale chyba asus u mnie wygra, chyba ze wyjdzie jakis p5w bez wifi, pilotow i innych zbednych mi bajerow.

 

Wiesz gdzie mozna dostac taniej niz w komputroniku ? bo za 800 bym sie zastanowil....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a infinity właśnie czytam temat-wyglada ok tytlko po co sli :? podnosi to cene a wie;le osób nigdy nie kupi sobie 2 kart... zwłaszcza jak ktoś zaczyna z grania powoli wyrastac...

ale kiedys tez byli tacy co nie grali, a teraz co raz wiecej jest wlasnie grajacych, wyskakuja nowe pokolenia z dostepem do internetu, ktorachca miec to co najlepsze....

 

ja jestem za asusem , asus zawsze byl gora, wiec kupiepwnie p5w dh, ale mam nadzieje, ze wyjdzie jakis w normalnej cenie w wersji dla biedakow, bo wifi ani pilotow nie potrzebuje... aczkolwiek nie wiadomo co pokaze DFI, moze beda lepszeplytki aw podobnej cenie, to sie pomysle, ale na chwile obecna tylko asus [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjasni mi ktos jeszcze czy istnieją róZnice w oc mioędzy chipsetem 975 a 965?

bo widze sporo plytek w zapowiedziach na 965 własnie...

 

chodzi mi tylko o o/c bajery mnie nie obchodzą sli itp tez...tylko wydajnosc i o/c...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale gdzie dostaniesz rev2.B ? bo ja dzwonie po calej polsce i nie moge dostac :/

 

Pozatym pieprzycie ze Gigabyte opcji podkrecania nie ma ...

 

MAM IPE1000G i mozna FSB chodzic co 1 mhz vcore co 0.025 jedynie vdimm jesy +5 + 10 i +15% no moze dzielnikow malo bo tylko 2 - ale napewno tragicznie nie jest mysle ze DQ6 bedzie na tym poziomie co Asus...

i nowego MSI jeszcze przez pare tygodni nie będzie na rynku ...

GB to niestety syf, może mieć nawet 8 fazowe zasilanie i super biosy ale ... do OC to kicha.

Nawet dwa egzemplarze tej samej płyty mogą się baaardzo różnić jeżeli chodzi o OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.tbreak.com/reviews/article.php?...56&pagenumber=2

 

niezle porownanie conroe przy roznych timingach roznica miedzy 5-5-5 a 3-3-4 wychodzi kolo 1-2% :blink:

i bardzo dobrze analfabeto ;) nie będzie trzeba kupować dobrych/drogich pamięci :)

 

 

ciekawy test

http://www.hkepc.com/hwdb/x6800vsfx62-1.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i bardzo dobrze analfabeto ;) nie będzie trzeba kupować dobrych/drogich pamięci :)

ciekawy test

http://www.hkepc.com/hwdb/x6800vsfx62-1.htm

osobiscie preferuje angielski jezyk.

no ale te "plansze" tez jakas informacje... ale zanim do nich sie dojdzie tych ciekawych to pare stron trzeba przejsc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...