Skocz do zawartości
nrl

Settlers II: Next Generation

Rekomendowane odpowiedzi

i doczekałem się.. Aż łezka w oku sie kreci jezeli to jest remake z Amigi500 :D Pamietam, ze przez owa gre, choć ja ogólnie to nie gram w strategie itp., tak mialem problemy z nauką:)

Nic mi nie wiadomo o Settlersach II na A500 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu jakaś gra do pogrania :D

 

settlersów 2 wspominam bardzo dobrze - o jedynce nie mówie bo to klasyka gatunku :D

 

jednak prawdą jest że teraz nie ma dobrych pomysłów na gry :( - dlatego odkopują stare hity - ale może to dobrze - zagrać w stare hity z super grafiką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi nie wiadomo o Settlersach II na A500 :blink:

co do amigi to mialem na mysli jedynke. Zrezta jedynka i dwojka az tak bardzo od siebie sie nie roznily, klimat byl wypas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do amigi to mialem na mysli jedynke. Zrezta jedynka i dwojka az tak bardzo od siebie sie nie roznily, klimat byl wypas.

zartujesz? PRZEPASC byla graficzna miedzy jedynka a dwojka. Dwojka nie byla nigdy wydana na Amige bo graficznie troche odsadzila mozliwosci Amigi (a moze woli nie bylo, ale watpie) Co prawda schemt rozgrywki pozostal mniej wiecej taki sam ale doszlo pare nowych zeczy (statki) rozmiar map ulegl powiekszeniu i generalnie daleko 1 do 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

German version of the The Settlers 2: 10th Anniversary Edition demo. International language version will be released on Thursday.

Dla niekumatych z angielskiego demo w wersji językowej international czyli pewnie angielski, francuski, włoski i hiszpański będzie w czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, a po co czekać na ang wersję jak już ją mamy :)

wystarczy skasować zawartość katalogu:

x:\xxx\The Settlers - 10th Anniversary - Demo\data\language\de

i skopiować do niej zawartość poniższego katalogu:

x:\xxx\The Settlers - 10th Anniversary - Demo\data\language\gb

 

lub po prostu zmienić nazwę katalogu de na gb

:rolleyes:

 

pozdro

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpaliłem i mam mieszane uczucia po 10 minutach "gry" mogę powiedzieć:

 

-grafika przyjemna dla oka w CHARAKTERYSTYCZNYM DLA SERII klimacie, bajkowym wyglądzie itp

- dźwięk również przyjemny dla ucha

 

i to by było na tyle bo nie potrafiłem póki co wybucować żadnego budynku, stawiałem go owszem, drózka pięknie ładnie zrobiona ale ludki stoją sobie i nic na plac budowy nie przynoszą jutro przyjrzę się produkcji z bliska ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kupa - readme twierdzi, ze gra wymaga Shader 2.0 :(

 

W dodatku nie mozna pogrzebac po opcjach, bo sa zapisane w jakichs dziwnych plikach (rozszerzenie niby XML, ale odczytac sie nie da bo sypie bledami skladni).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki grajcie i opisujcie wrażenia z gry i jak to chodzi na sprzęcie (Fps) :D // to juz herosikV sie odpalal na GF3 Ti a tu taka kupa ;x

Edytowane przez Fishu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki grajcie i opisujcie wrażenia z gry i jak to chodzi na sprzęcie (Fps) :D // to juz herosikV sie odpalal na GF3 Ti a tu taka kupa ;x

 

na X800GTO (500/550) chodzi >25fps w 1024x768 i AAx6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym demie jest też angielski język :>

 

Pograłem trochę, grafika najpierw mi się nie spodobała, kolorowa, ale jakaś taka "niebardzo". Np. czcionki rozmazane. Najwyraźniej twórcy dema pomyśleli przede wszystkim o użytkownikach pospolitych lcd. W natywnej rozdzielczości większości 17-tek i 19-tek czyli 1280x1024 grafika wygląda już ślicznie. AA nie. Anizo 16.

Idę coś zjeść, później wrzucę kilka screenów na Imageshack i tu miniaturki. Na screenach jest widoczny fps (Fraps). Będzie widać, że mało się dzieje na planszy, a i fps'ów niewiele... Tak to wygląda na P4 2.8 i Radeonie X800XL. Na porządnym sprzęcie powinno zasuwać aż miło.

 

Screeny:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jakby mi ktoś jeszcze powiedział jak umieścić miniaturki jedna obok drugiej, a nie jedna pod drugą, to by ten post lepiej wyglądał! Gdy wklejam link zaraz po linku to widać tylko jedną miniaturę...

Edytowane przez Złodziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kupa - readme twierdzi, ze gra wymaga Shader 2.0 :(

 

W dodatku nie mozna pogrzebac po opcjach, bo sa zapisane w jakichs dziwnych plikach (rozszerzenie niby XML, ale odczytac sie nie da bo sypie bledami skladni).

 

Sprobuj uzyc programu 3D Analyzer. Odpalilem za jego pomoca u kumpla wiele gierek wymagajacych pixel shadera.

Porada tyczy sie wszystkich ktorzy nie moga tego odpalic ze wzgledu na nieobslugiwanie pewnych efektow przez grafy. Zaznaczam ze ja nie probowalem go uzyc jeszcze z setlerkami ale mysle ze powinno sie dac.

Edytowane przez Errorx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze przyznac ze wymagania wcale nie sa duze na moim biednym sprzecie na detalch miedzy niskimi a srednimi caly czas mam kolo 25 fps i co najfajniejsze nie ma spadkow fps gra sie bardzo komfortowo tak btw kiedy wychodzi full?

zapomnialem napisac o moim sprzecie celeron 2,6 ghz 768 mb ram i radeon 9550 sephire

Edytowane przez Endriu102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka na szczescie (uff) bez problemu pokazala w opcjach panorame 1280x800, bo by mi sie nie chcialo juz grzebac w necie solucji do tej kwestii. Na moim lapie gierka chodzi ze wszystkim na maxa tylko cienie powylaczane i jest ~30fps, gra sie bardzo plynnie i przjemnie, co najwazniejsze grafika zywcem nawiazuje do drugiej czesci, grywalnosc tez prawie taka sama, bardzo przyjemna gra, zagram napewno w fula, przyjemnie bedzie zagrac oldschoolowa pozycje jeszcze raz :-)

 

Jedyne co mi sie nie podoba to glupio zaiweszona kamera, przy kazdej probie przesuniecia ekranu wraca na defaultowy kat nachylenia w***** mnie to niepomiernie bo nie dosc ze jakos tak niefartownie zawieszona to jeszcze uparcie wraca od tej pozycji. No i nie wiem czego nie da sie obrocic kamera wokol budynkow, przecie juz dali to 3D wiec w czym problem to nie wiem...

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...