Skocz do zawartości
Gość netkafejas

Mocozerne To Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość netkafejas

witam, mam laptopa i jak przechodze ze strony na strone to proc przechodzi z idle do pracy i wlacza sie cooler, wiec forum jest troche mocozerne.

 

pisze, bo moze cos jest nie tak, bylem na forach zrobionych na tym engine i tak sie nie robilo.

 

pozdrawiam przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z przeglądarką na bank bo prawdę mówiąc u mnie na jednym z Lapków o zabójczej prędkości 400MHz forum śmiga bardzo dobrze. Jak włącze na nim tryb Quiet czyli moc procka to około 150MHz to zaczyna z lekka wolno chodzić ale trzeba pamiętać, że Windows XP działa dobrze ale dopiero przy 350 MHz minimum.

 

Ja problemu nie widzę na Operze, Firefoxie, IE, Netscape więc coś jednak musi być u ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z przeglądarką na bank bo prawdę mówiąc u mnie na jednym z Lapków o zabójczej prędkości 400MHz forum śmiga bardzo dobrze.

Ja jak mialem przez kilka dni s3 virge, to podczas przewijania stron uzycie cpu wynosilo 100% :P Na "normalnej" grafie na PCI-E jest wszystko ok, i wacha się od 3%-10%.

Ta, jak miałem w serwerze cel 300@366 to mi scinalo caly system(linux) przy przewijaniu stron. Na p2 266 wszystko chodzi płynie bez zadnych problemów.

Panowie jest rok 2006, a wy na takim sprzecie dzialacie :?: :D

 

U mnie w zasadzie forum dziala dobrze. Od czasu do czasu przycina mi sie tylko opera (uzywam wersji 8.54) na kilka sekund.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest rok 2006, a wy na takim sprzecie dzialacie :?: :D

 

U mnie w zasadzie forum dziala dobrze. Od czasu do czasu przycina mi sie tylko opera (uzywam wersji 8.54) na kilka sekund.

Coś trzeba mieć zeby świetliło pulpit w czasie oczekiwania na 7600GT, prawda ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest rok 2006, a wy na takim sprzecie dzialacie :?: :D

U mnie w zasadzie forum dziala dobrze. Od czasu do czasu przycina mi sie tylko opera (uzywam wersji 8.54) na kilka sekund.

Santi jak się ma kilka kompów w domu i pracy to się nieraz porówna jak co działa. Laptop z mocą 400MHz spokojnie starcza do pracy w sieci i o dziwo może dla ciebie ale śmiga w necie bardzo dobrze. Inne moje kompy mogą kilka osób doprowadzić do frustracji więc o nich nie piszę i nie zamieszczam w podpisie B)

Jest tylko ten na którym teraz siedze a inne są do testów i sprawdzania uszkodzonych podzespołów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiej sie z S3 Trio!!

Siedziłem na wersji 2Mb i oglądałem filmy, przędlądałem strony i nawet... grałem w cs1.1 ;]. Oczywiście bez scin i w rozdziałce 800x600.

 

Mi forum nic nie tnie a cały czas mam mojego viniego na 1250Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiej sie z S3 Trio!!

Siedziłem na wersji 2Mb i oglądałem filmy, przędlądałem strony i nawet... grałem w cs1.1 ;]. Oczywiście bez scin i w rozdziałce 800x600.

 

Mi forum nic nie tnie a cały czas mam mojego viniego na 1250Mhz.

ja mam S3 Virge 4mb, to jest dopiero potwór! 45mhz rdzeń ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a już myślałem, że ktoś się nabija z mojego lapka :>

 

Dobra temat sporo zboczył z tematu.

 

Dopóki autor nie będzie poszukiwał dalszych odpowiedzi, proszę wstrzymać się od postowania w tym temacie.

 

Romek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Santi jak się ma kilka kompów w domu i pracy to się nieraz porówna jak co działa. Laptop z mocą 400MHz spokojnie starcza do pracy w sieci i o dziwo może dla ciebie ale śmiga w necie bardzo dobrze. Inne moje kompy mogą kilka osób doprowadzić do frustracji więc o nich nie piszę i nie zamieszczam w podpisie B)

Jest tylko ten na którym teraz siedze a inne są do testów i sprawdzania uszkodzonych podzespołów :)

Prawda jest taka, ze na starym sprzecie dopiero sie mozna nauczyc jak skonfigurowac poprawnie kompa, albo jak poprawnie zalozyc tasiemke do dysku ( jezeli wchodzi obiema stronami wtyczki :) ).

A jezeli chodzi o problem, to na poczatek inna przegladarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaaaa normalnie jak grochem o ściane :D

 

Piszę, aby nie pisać a ten mi tu jeszcze pisze (masło maślane chyba) ;)

 

Normalnie Xan zgadzam się z Tobą w pełni bo faktycznie zaczynają się schody dla osób jeśli sprzęt jest na marginalnej mocy co do oprogramowania i teraz jak go zoptymalizować, aby działał płynie i stabilnie.

 

Od takich sprzętów zaczynało się kiedyś kręcić pierwsze kompy i zobaczcie do czego teraz doszliśmy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: Z tego co się rozglądałęm to mam serwer mocniejszy niż niektórzy maja swoje "maszynki" na forum ;]

 

Inna sprawa, że można go kręcić, tylko nie za bardzo daje rade. pasywne chłodzenie to nie to samo co jakieś Hit-Pajpy czy inne Fandery ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie czemu nie zarabiacie na wlasnej pracy i pomysle ? :)

To jest temat do rozmyślań ale nie teraz bo, aby zarabiać to trzeba mieć przy takim portalu własną firmę a do niej jeszcze trochę czasu minie.

 

Nie poruszajmy tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: Z tego co się rozglądałęm to mam serwer mocniejszy niż niektórzy maja swoje "maszynki" na forum ;]

 

Inna sprawa, że można go kręcić, tylko nie za bardzo daje rade. pasywne chłodzenie to nie to samo co jakieś Hit-Pajpy czy inne Fandery ;]

a moglbys opisac swoj serwerek ? bardzo ciekawy jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flasha mam wyciętego - więc niet.

(troche stary post, ale co tam.......)

 

to jest nizgodne z regulaminem ;) jak byly reklamy na forum to lamales go! za kare daj sobie 10 dni ZNP (zakaz nakladania procentów :D )

 

no dobra nie oftopuje juz ;] ale ktos mnie kiedys opitolil za to ze powiedzialem ze mozna blokowac reklamy i prawie zpp dostalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge odpowiedziec w temacie 'mozliwe chwilowe bledu w dzialaniu ofrum' wyskakuje blad:

 

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 943 bytes) in /www-root/forum.purepc.pl/www/sources/classes/post/class_post.php on line 2264Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 17 bytes) in /www-root/forum.purepc.pl/www/sources/ipsclass.php on line 1131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...