Skocz do zawartości
Kamilek

Podkrążone Oczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Moim problemem są podkrążone oczy.Naprawde nie wiem co z tym zrobić.Dużo siedze przy kompie ale mam lcd ustawione na 60% pozatym staram sie codziennie pograc w piłke dobre pół godziny.Chodzic spać to tez był okres ze chodziłem wczesniej spać i tez nic nie pomoglo :) Ciśnienie mam dobre wszystko ok.Sa jakies kremy które powodują poprawę ??Pozdro :) Wiem fajny temat :)

 

Moje oczy:

http://www.picfury.com/r/00000029-2.html na tym zdjęciu to i tak jeszcez dobrze wygląda :)

Edytowane przez Kamilek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Ja polecam zamiast słuchać porad wróżek forumowych udać się do jakiegoś lekarza rodzinnego :razz:

Lub poszukać na googlach :razz: Ludzie nie przesadzajcie zaraz będą tematy " Jak posmarować kanapke! Help" Zapominacie chyba juz że jest też prawdziwy świat poza komputerem ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja miałem to samo tylko jeszcze gorzej. Więc czytaj Co Ci piszę.

 

Lekarz mi powiedział (że to taka ma uroda) I co zrobiłem poszedłem do innego lekarza kazał mi iść do okulisty bo to wina oczu, następny palant w białym ubraniu. Dopiero po 4 latach zrobiłem sobie badanie włosów i musiałem zapłacić około 1.200 zł za suplementy z USA.

 

 

Czytaj bo to jest ważne. Po pierwsze takie oczy robią się przez dwie rzeczy.

 

1. Odwodnienie, które powoduje ubytek Potasu. Więc pij x5 więcej niż teraz. Woda, herbaty.

2. Łóżko daj w inne miejsce. Istnieje coś takiego jak żyły wodne które promieniują. Najlepiej sprawdzić czy pies leży w tym miejscu, psy zawsze wybierają zdrowe miejsca. Musisz więcej spać i oczywiście komputer wynieś z pokoju gdzie śpisz.

3. Niewydolność nerek. Wszystko pod oczami bierze się z nerek.

4. Więcej na słońcu, ale typowe wygrzewanie (nie opalanie się)

 

5. Ja do tego sprowadziałem sobie naturalne suplementy. Potas, Omega3 (przed jedzeniem 30 minut), Magnez i Wapń.

 

Cały czas mam ciemniejsze pod oczami, lecz teraz to wygląda jak opalenizna :) pozbyłem się słów typu (znów nie spałeś, piłeś, grałeś przez 20 godzin nonstop)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Łóżko daj w inne miejsce. Istnieje coś takiego jak żyły wodne które promieniują. Najlepiej sprawdzić czy pies leży w tym miejscu, psy zawsze wybierają zdrowe miejsca. Musisz więcej spać i oczywiście komputer wynieś z pokoju gdzie śpisz.

a tam. mój pies wybiera zawsze to miejsce gdzie jest łóżko wygodne :D.. wiec pies nie jets dobrym radiescetą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub 24godzinne siedzenie przed pc ;) uprawiaj sporty troszke dluzej niz 30 min dziennie :) zima tez mam takie problemy kiedy siedze nonstop w domu przed pc.. kiedy siedze przed pc 2 h dziennie, nonstop jezdze na rowerku... problem zniknal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Łóżko daj w inne miejsce. Istnieje coś takiego jak żyły wodne które promieniują. Najlepiej sprawdzić czy pies leży w tym miejscu, psy zawsze wybierają zdrowe miejsca. Musisz więcej spać i oczywiście komputer wynieś z pokoju gdzie śpisz.

To są jakieś ludowe brednie przekazywane z pokolenia na pokolenie :-P . Nie ma czegoś takiego jak żyły wodne, czy podziemne cieki, na skrzyżowaniu których nie mozna spać i inne takie farmazony ;]. Jeżeli przestawienie łóżka w inne miejsce pomaga to jest to raczej autosugestia lub nie wiem... wpływ pola magnetycznego, ale nie "żył wodnych" ;].

Psy, koty i chomiki kładą się tam gdzie mają ciepło i wygodnie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam z deczka podkrazone patrzaly, ale sie tym nie przejmuje :P ostatnio moj codzienny plan zajec wyglada nastepujaco:

8:00 pobudka -> ~15min spacer do szkoly -> nauka w szkole -> powrot ok. 14-15 -> komp glownie w celach edukacyjnych i nauka w domu -> ...i w koncu spanie po 1:00 ;/

takze nie ma sie co dziwic... sam juz mam dosc, ale zalezy mi na jakims dobrej szkole sredniej, wiec zamulam... po egzaminach wracam do normalnosci ;P

co do spania, to tak... spie w pokoju z kompem... nawet dwoma ;D i raczej sie to nie zmieni, bo nie ma gdzie na stale wyniesc. wyra nie przestawie, bo matka stwarza. i kropka.

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś ludowe brednie przekazywane z pokolenia na pokolenie :-P . Nie ma czegoś takiego jak żyły wodne, czy podziemne cieki, na skrzyżowaniu których nie mozna spać i inne takie farmazony ;]. Jeżeli przestawienie łóżka w inne miejsce pomaga to jest to raczej autosugestia lub nie wiem... wpływ pola magnetycznego, ale nie "żył wodnych" ;].

Psy, koty i chomiki kładą się tam gdzie mają ciepło i wygodnie ;].

tzn imho żyły wodne to takie upowszechnione określenie nie do końca poznanych i zrozumianych pól magnetycznych czy jakichś tam innych... A okreslenie żyła wodna jakoś bardizej doceira do prostego człowieka niż pole elektromagnetyczne wirowe czy coś...

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś ludowe brednie przekazywane z pokolenia na pokolenie :-P . Nie ma czegoś takiego jak żyły wodne, czy podziemne cieki...

Są :P Radiestezja to normalna dziedzina nauki, nie zadne ludowe brednie :P Mozesz nawet to studiowac;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś ludowe brednie przekazywane z pokolenia na pokolenie :-P . Nie ma czegoś takiego jak żyły wodne, czy podziemne cieki, na skrzyżowaniu których nie mozna spać i inne takie farmazony ;]. Jeżeli przestawienie łóżka w inne miejsce pomaga to jest to raczej autosugestia lub nie wiem... wpływ pola magnetycznego, ale nie "żył wodnych" ;].

Psy, koty i chomiki kładą się tam gdzie mają ciepło i wygodnie ;].

 

Też tak myślę, trafna wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są :P Radiestezja to normalna dziedzina nauki, nie zadne ludowe brednie :P Mozesz nawet to studiowac;]

Ja wiem tylko tyle, że istnienie skoncentrowanych podwodnych przepływów (te "żyły wodne") możliwe jest jedynie w skałach węglanowych - zjawiska krasowe, ale nie będę teraz przynudzał na temat geologii Polski i o tym dlaczego w innych skałach tego nie ma ;] Nawet gdyby przyjąć że takie naturalne przepływy wody mają wpływ na człowieka (a nie mają bo wyst. głęboko ;]) to znacznie wiekszy będzie wpływ wodociągów, sieci ciepłowniczej, czy kanalizacji, które też są żyłami wodnymi :lol2: . Dla mnie jest to bełkot lub mylenie pojęć tak jak napisał PelzaK.

Dla mnie EOT no chyba, że jakiś radiesteta tu wpadnie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podkrazone oczy moga oznaczac klopoty z nerkami....

Nawet mnie nie strasz. :blink: Mam strasznie podkrążone oczy i to wiecznie takie miałem. A chyba przez to, że śpię po 5-7 godzin tylko. Sam już nie wiem.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kompy nie mają aż takiego wpływu. Codziennie siedzę po 16 h przed kompem, śpię 4h na dobę w pokoju w którym stoją 4 kompy pracujące 24/7 i oczy mam normalne.

i jeszcze mi powiedz ze monitory wcale nie psuja oczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kompy nie mają aż takiego wpływu. Codziennie siedzę po 16 h przed kompem, śpię 4h na dobę w pokoju w którym stoją 4 kompy pracujące 24/7 i oczy mam normalne.

A ja sobie myślę, że to tak naprawde jest indywidualna sprawa. Jeden bedzie siedział przed kompem 5 godzin i odczuwał różne dolegliwości z tym związane a inny i 10 godzin dziennie bez problemu wytrzyma przyjdzie do domu po pracy i jeszcze przed kompikiem usiędzie :lol2:

W każdym razie jestem za sportem i to raczej koniecznie na świeżym powietrzu! A nereczki też pewnie nie zaszkodzi obadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...