Skocz do zawartości
nrl

Command & Conquer 3

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedlem wszystko co sie w tym demku da i dla mnie to nic innego jak generalsi w troche podrasowanej grafie, ea zawsze sprzedaje odgrzewane kotlety. :]

 

ps. na tym av wygladasz jak jeden z braci golec uorkiestra :lol2:

a czego sie spodziewac? miala byc kontynuacja serii i jest.. jak wyjdzie full to przejdzie sie campanie ale czy mp bedzie na tyle atrakcyjny? - wlasnie dlatego ubolewam nad jego brakiem w demku,

 

[OT] to zle czy dobrze? bo jako ze TV nie ogladam to nie wiem jakie ma zdanie o nich "opinia publiczna" :) [/OT]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czego sie spodziewac? miala byc kontynuacja serii i jest.. jak wyjdzie full to przejdzie sie campanie ale czy mp bedzie na tyle atrakcyjny? - wlasnie dlatego ubolewam nad jego brakiem w demku,

 

[OT] to zle czy dobrze? bo jako ze TV nie ogladam to nie wiem jakie ma zdanie o nich "opinia publiczna" :) [/OT]

Spodziewalem sie troche wiecej nowosci... :]

A co do golcow to sa pozytywnymi grajkami. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jeśli miałbym porównywać do Red Alert 2 i Generals, to jednak IMO C&C 3 jest bardziej podobna do starego i dobrego RA2 :) Nawet gadka tej gościówy co komentuje jest prawie identyczna.

 

Ale tez nie ma rewelacji. Nie wiem, moze to przec CoH'a, ale denerwuja mnie jednostki, które po prostu stoją i naparzają w czołg. Trochę to głupio wygląda, mogli zrobic taki system chowania sie za przeszkodami jak w CoHu ale znajac EA, pewnie im sie nie chciało :/

 

Poza tym, tych nowości jest mało. Taki stary oldschoolowy rts jak starcraft czy RA2 tyle ze w nowej oprawie. To też można uznać za plus, a z drugiej za minus. Nie wiem co o tym sadzic, pare nowosci by mogli dac, chociazby to o czym wyzej mowiłem.

 

Jeśli chodzi o grafę to wyglada jak Generalsi na naprawdę mocnych sterydach. Niby plus, ale mogli sie postarac o nowy silnik.

 

Aha no i plus ze nie ma duzych wymagan sprzetowych.

 

Czekam na full'a. Mam nadzieje ze kampania bedzie równie dobra jak w Tiberian Sun albo Red Alert 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam troszke mieszane uczucia. Generalnie zapowiada sie bardzo dobrze, filmiki robia klimat az milo, ale na kilometr capi od tego Tiberian Sunem (a ja chyba za bardzo sie nastawilem ze bedzie powrot do korzeni, tych prawdziwych czyli C&C1) co moze nie jest wada, ale...Tak czy inaczej jest na co czekac. Graficznie tez bardzo ladnie, w sumie wszystko na High/Ultra High i AA na 2 levelu (to chyba bedzie x4), tylko bodajze wode i cos tam jeszcze dalem na Medium i w 1440x900 CHODZI. W 1280x768 LATA. Wszystko za zasyfionym systemie i na jakis wcale nie rewelacyjnych sterach. Zanosi sie wiec na to ze bedzie to typowa gra wyjazdowa, kiedy bedzie sam lapek bez zewn monitora bo ten mi nie chce rozciagnac niestety nizszej rozdzialki na caly ekran :( Demo oceniam na 8.0/10, jesli full okaze sie taki sam to bedzie solidny tytul.

pozdro

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REQUIRED SYSTEM SPECIFICATIONS:   · OS: Windows XP, Windows Vista (32-bit; 64-bit versions of   Vista are not supported)   · CPU: 2.0 GHz or higher   · RAM: 512 MB or more   · Hard Drive: 1.4 GB or more of free space   · Video: DirectX 9.0c compatible video card. Video card with 64   MB or more memory and one of these chipsets is required: ATI   8500 or greater, NVIDIA GeForce4 or greater. (ATI Radeon 9200   and 9250 PCI, NVIDIA Geforce 4 MX cards not supported.)   · Sound: DirectX 9.0c compatible sound card

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z Tiberian Wars: Chcę go odpalić na PCcie bez dostępu do neta, ale installer prosi o plik spod strony http://www.installengine.com/msiengine30/W...B893803-x86.exe

 

Poszukiwania takowej strony są bezowocne, a szukanie w necie łatki Windows Installer-KB893803-x86.exe mnie odsyła do chińskich stron, a nie znam chińskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zrobiłem babola :mur: przypadkiem zamknałem firefoxa i nie chcial mi wzowic sciagania, a miałem 74%, wiec ztobiłem taki myk, ze zmieniłem nazwe tego pliku ktory tworzy FF, CnC3demo.exe.part usuwajac .part i zostawiajac niedociagnieta aplikacje. Odpalilem torrenta i dossysam reszte pliku (transfer przynajmniej wiekszy). Mam nadzieje, ze dociagnie sie dobrze i zadziala, bo naprawde nie mam ochoty tego sciagac drugi raz na łączu 256kb. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja zrobiłem babola :mur: przypadkiem zamknałem firefoxa i nie chcial mi wzowic sciagania, a miałem 74%, wiec ztobiłem taki myk, ze zmieniłem nazwe tego pliku ktory tworzy FF, CnC3demo.exe.part usuwajac .part i zostawiajac niedociagnieta aplikacje. Odpalilem torrenta i dossysam reszte pliku (transfer przynajmniej wiekszy). Mam nadzieje, ze dociagnie sie dobrze i zadziala, bo naprawde nie mam ochoty tego sciagac drugi raz na łączu 256kb. :(

Zadziała.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy jest szansa na pełną angielską wersję językową w naszym pięknym kraju? Bo do "profesjonalnej polskiej wersji językowej" dodadzą pewnie płytę z muzyką Rubika jako bonus...

Z tego co wiem to pelna wersja bedzie lokalizowana hm jak oni to napisali "kinowo" chyba ;] czy tam "filmowo" czyli beda tylko napisy , ktore jak sadze bedzie mozna wylaczyc lub tez po prostu wybrac wersje eng.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, tylko czemu zamiast cieni jest taka pikseloza?? 6800le@16/6 stery 97.73 detale u.high/high

 

Dołączona grafika

 

poszperałem troche i te cienie to problem ogolny.

Niko wez zobacz czy w skrimishu nie masz pikseli, prosze o screen.

Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho bardzo srednia gra. odnosze wrazenie, ze wiecej czasu poswiecili na te "medialne" bajerki, niz na sama gre :/ gra sie szybko, bez polotu i moze o to chodzi w tej produkcji, w koncu ma to tez byc na konsole ;) tytul dla fanow serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w skirmisha i powiem jedno: Mamucik jest duuuuzo za silny. Po upgradzie 2-4 mamuty sa dokladnie tak jak mowia: unstoppable. Jada jak walec po wszystkim i po wszystkich. Generalnie im dluzej gram tym bardziej mi sie gra podoba. Powoli jednak, ze zaczynam widziec kres mozliwosci mojej grafiki :(

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w skirmisha i powiem jedno: Mamucik jest duuuuzo za silny. Po upgradzie 2-4 mamuty sa dokladnie tak jak mowia: unstoppable. Jada jak walec po wszystkim i po wszystkich. Generalnie im dluzej gram tym bardziej mi sie gra podoba. Powoli jednak, ze zaczynam widziec kres mozliwosci mojej grafiki :(

Z tego co widziałem to w skirmish nie było możliwości zmiany poziomu trudności, ale poczekaj na pełną, jak podniesiesz poziom to i te czołgi nie będą tobie się wydawały za silne. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało mi się znaleźć wspomniane łatki do Widowsa, ale jest kolejny problem: nie może się uruchomić bo nie ma pliku d3dx9_29.dll. System to Windows MCE 2005, sprzęt jak w podpisie.

 

PS podobno często w MCE 2005 są jajca z Directx'em i sporo gier nie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj sobie DX

albo

wgraj brakującą bibliotekę do katalogu system32

 

Radzę zakutalizować, bo jest jeszcze d3dx9_30 i 31 :lol2:

 

A tak przy okazji, pograłem sobie w to demko. Ładna grafika, ale chyba jednak wolę demko SupremeCommander ;)

 

edit

Właśnie puściłem aktualizację i doszło jeszcze d3dx9_32 :D

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny smaczek: można grać także GDI (i zobaczyć HUD frakcji Scrin) - wystarczy nacisnąć "G" podświetlając ich nazwe w skirmishu (tam gdzie wybieramy kim chcemy grać). Tak samo można zrobić z przeciwnikiem ("N" dla NOD) i ustawieniami taktyki przeciwnika (literka analogicznie). Enjoy :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie demko bardzo na plusa a dość sceptycznie podszedłem do niego.

Pierwsze co mnie zaskoczylo to wymagania sprzetowne przy tak dobrej grafice.

Krótko i na temat:

na +:

-wymagtania sprzetowe [na tym co mam w podpiscie lata wszytko na full w 1680x1050 bez AA]

-grafika

-klimat dobrego starego RA2

-jednostki "słuchaja rozkazów"

-grawalnosc [jak ktos lubil RA2]

 

grałem jakies 2h i minusów jeszcze nie zuwazylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość f.e.a.r.

Fajnie by było gdyby to było coś w stylu Generals'a, który mi sie niesamowicie podobał :) Fabuła cód/miód :] A moze to coś w stylu Real War ? Pamiętacie tą gierkę ? Też genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-jednostki "słuchaja rozkazów"

Ja właśnie z tym miałem pare razy kilka problemów, np. specjalna jednostka NOD (zapomniałem jak się nazywa, Comandos czy coś w tym stylu) w ogóle nie reagował na moje rozkazy, wszedł w sam środek bazy wroga gdzie podłożył bombe i dostał laserem przez łeb :razz: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam tak : nie nalezy oceniac DEMKA jako GRY. Z tego co widze, a oklepalem calego Skrimish-a to niema sporo rzeczy ktore maja byc. Pozatym GDI jest nudne i wtorne, jak w kazdym ARCADE RTS, przejalem calego Con. Yard NOD i pobawilem sie wszystkim co ma w tym "demku".

 

Powiem tak : GDI jest zalosnie typowe, NOD gra sie zopelnie inaczej, no ale czeka na nas jeszcze trzecia strona - SCRIN :D

 

Meh, ale nazwa co? jak SCRIN-shoot :P

 

W kazdym razie, ma byc to lepsze od STARCRAFT-a, z tym ze bardziej stawialbym na "OBY", bo zaczynam tracic wiare w serie C&C.

Fakt ze jej sila [serii :P ] zawsze byla w multi, dlatego tez CCG wygral jako gra roku [ktoregos tam, skleroza].

 

RTS-y to gatunek gdzie nieda sie tak oddac glebi historii i klimatu jak np. w FPP, ciezko jest zbodowac to wiez gracza z czyms.

Bo wsumie to z czym? Oddzialami?

 

Sam niewiem w jakim keronku zmierza ten gatunek [seria CNC] czy tez nie stoi od lat w miesjcu, ale zycze dobrze calej [full] gierce ;p

Edytowane przez Sier9iej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się. Chcecie innowacji?? nowości?? grajcie w "kampanię braci" rts'a nowego typu. To ma być kontynuacja serii. Nie wyobrażam sobie tej gry w nowym stylu. Odpaliłem demo i wróciły stare dobre wspomnienia z c&c i RA. Jak dla mnie gra się naprawdę dobrze. Reszta niech sobie narzka i czepia się [ciach!]łów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja , kontynuacja , ale spodziewalem sie czegos bardziej odswiezonego , rownie dobrze mogli by to wydac jako mission pack do generalsa ;] , wrocily dobre i stare czasy z ra ? no coz.. ja gram w ra caly czas ;] do dzis wiec dla mnie nie ma co wracac spodziewalem sie czegos bardziej nowszego jak juz wspominalem , gra jest niczym nowym wzasadzie po prostu przejdzie sie i pogra pare razy na multi i tyle , nic nadzwyczajnego , a tego sie wlasnie spodziewalem , wiec sie zawiodlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw

fajnie wyglada jak komp stawia 10 wierzyczek obronnych w 2 s, a gdy zrobia swoje pieniezy je w tym samym tepie :P, niech ktos sproboje to zrobic :lol2: (Wiem, ze mozna sobie budowac ile sie chce, ale napewno nie postawisz ich tak szybko)

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...