Skocz do zawartości
sideband

The Darkness

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiły się już pierwsze recenzje dotyczące gry The Darkness ze stajni 2K Studios.

 

Otóż serwis Play UK nagrodził grę dając jej 91 na 100 dostępnych punktów chwaląc za oryginalne podejście i bardzo fachowe wykonanie.

Również znany z ostrych recenzji 1UP wysoko, bo aż 90/100%, ocenił tę produkcje wskazując na świetny klimat, bardzo dobry tryb single-player oraz świetnie rozwiązaną mechanikę gry. Odważył się nawet porównać The Darkness do Riddicka, lecz trudno powiedzieć czy nie posunęli się za daleko gdyż swoją wersję gry europejczycy będą mogli wypróbować za dwa dni, 25 czerwca, podczas premiery.

xboxonline.pl

kurde, dawać demo bo nie ma czasu!

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu pojawiły się ploty jakoby premiera The Darkness miała ulegnąć opóźnieniu, no i niestety okazało się to prawdą. Play.com i Amazon.co.uk zrewidowały daty wydania - teraz to 20 lipca.

Wygląda na to, że będziemy musieli jeszcze poczekać. Spotkała nas spora niesprawiedliwość ponieważ Amerykanie dostaną tę grę jeszcze w tym tygodniu…

Jak zwykle klienci drugiej kategorii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja na IGN:

 

http://xbox360.ign.com/articles/798/798765p1.html

 

Ocena: 8.5/10

 

8.5 Presentation

High production values means The Darkness is at times almost movie-like. No visible interface is a nice touch too.

 

8.0 Graphics

It looks state-of-the art, but not quite as gory as you might imagine - apart from the heart-devouring, that is.

 

7.5 Sound

Yadda-yadda New Yoik accents can grate a bit, but the hilariously over-the-top voice of The Darkness adds to the atmosphere.

 

8.5 Gameplay

The controls are somewhat unwieldy at first but not so much as they break the game. Darkness powers provide a fresh angle on a tired genre.

 

8.0 Lasting Appeal

You could probably tear though it in a couple of days, plus multiplayer adds longevity.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe info znalazłem na okładce The Darkness, a mianowicie

heh ciekawy jestem jak ta gra bedzie chodzila w 1080p, poniewaz nawet przy 720p sa widoczne spadki fps. Nie przeszkadzaja one w graniu, wystepuja najczesciej blisko postaci z ktorymi da sie pogadac (szybki odwrot i widzimy jak fps leca na leb na szyje ;o)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak na to czekalem

wygodne sterowanie fajne miniony dobry klimacik(muzyka!) ,macka wypadowa

:lol2:

Podoba mi sie ze czasem trzeba zrobic zaciemnione pomieszczenie zwabic wrogow i :twisted2:

Graficznie tez daje rade(360)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ta gra jest w 1080p zarówno na iksie jak i na ps3 :)

 

PS3 vs. Xbox 360 Comparison

PS3 vs. Xbox 360 Comparison HD

Moim zdaniem na obu konsolach wygląda ładnie i płynnie. PS3 jakby odrobinę jaśniejszę ale wątpie żeby to jakoś wpływało na rozgrywkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pos uwage co widzialem do tej pory na ps3 to chyba najladniesza gra na chlebak, a co x360 to jest gra w scislej czolowce, aczkolwiek moze mi sie wydaje mechanika gry mocno jest zakorzeniona w RIDDICU co oczywiscie nie jest wada :)

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pos uwage co widzialem do tej pory na ps3 to chyba najladniesza gra na chlebak, a co x360 to jest gra w scislej czolowce, aczkolwiek moze mi sie wydaje mechanika gry mocno jest zakorzeniona w RIDDICU co oczywiscie nie jest wada :)

 

pozdro 4@ll

Mnie też się podobał Riddick ale o ile tam "ciasne" pomieszczenia pasują do klimatu tak tutaj gdzie mamy Nowy York już niekoniecznie :?. Nie czuć swobody ot co (wniosek po recenzji z GT).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, nie wiem co jest ladniejszego w wersji ps3 :blink: zdecydowanie widac slabsze AA i oczywiscie mniej shaderow, wiecej bieli, czyli ogolnie standardowo...

Ja z kolei nie bardzo widzę te "mniej shaderów" ;). Do innej kolorystyki to się chyba przyzwyczailiśmy. A tak w ogóle to o czym my tu mówimy, każdy jak dziecko próbuje pokazać że "jego jest lepsze". IMO żadna z wersji nie miażdży drugiej, posiadacze XO i PS3 powinni się cieszyć tym co mają. Takie porównanie chyba mają sens dla osób które posiadają obie konsole a takich na forum ino garstka ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką skończyłem demko. Co mogę powiedzieć? Jak dla mnie kiepska gra. Na pewno jej nie kupię. Taka powolna strzelanka. W demku jest przejazd samochodem, level 3 i level 7. Od strony technicznej to: gra nie wygląda na 1080p tylko na 1080i (nie ma możliwości wyboru rozdzielczości), miejscami słabe tekstury, nawet sporo shaderów, częste zwolnienia animacji nawet tam, gdzie jest mało do obliczenia czyli standard pecetowy :|, fizyka hmm bardzo uboga, dźwięk w miarę okej. To tyle na szybkości. Jadę grać w piłkę. Wieczorkiem zagram raz jeszcze i postaram się dostrzec plusy w co wątpię. ;) Aaa. Zapomniał bym. Demko skończyłem w 20 min (1.5GB). :|

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw którą wersje lepiej kupić? ponoć na xboxie 360 też się przycina. Ze screnów gra wyglada chyba identycznie na obu konsolach...

 

może jest ktoś taki co widział obie wersje?

poczytaj recenzje obu wersji na gamerankings.com, moze gdzies sa wypiasne roznice

 

The Darkness - Xbox 360 - 82.8%

The Darkness - PlayStation 3 - 81.6%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, że chyba nie ma różnicy bynajmniej z tych zaprezentowanych filmików. I rwie dokładnie w tych samych momentach czyli panowie koderzy pececiarze kiepsko zoptymalizowali silnik. Ja to tak widzę.

 

Syrob. Może powiesz coś więcej niż tylko nabicie posta? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

spodziewalem sie czegos wiecej <_< , w demie nie podoba mi sie sterowanie ,"inteligencja" przeciwnikow wola o pomste do nieba , a grafa taka sobie,gre kupie oczywiscie!!!...jak bedzie juz pol roku na polkach to chociaz nie przeplace ;) bo narazie to szkoda tracic kase.

 

ps.za jakis czas moim zdaniem lepiej brac wersje na X'a , bo szybciej stanieje albo jesli ktos woli uzywki to tez beda tansze niz na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...