Skocz do zawartości
kamilo23

Matura 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Eee Na śląską można! Jakaś ochrona środowiska czy technologia chemiczna miały chyba straszliwie niskie wymagania

Taa tylko ja jestem ciekawy czy na architekture starczy. Mowie tutaj oczywiscie o studiach wieczorowych, nie dziennych. Niewiecie ile trzeba bylo miec punkciszy rok temu zeby sie dostac na wieczorowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ;]

ja tez juz po maturce, wlasnie wrocilem z krka... papiery juz zlozone teraz tylko czekac.

 

moje wyniki:

ustne:

pol - 90%

ang pdst 85%

 

pisemne:

pol 49%

mat 84 / 26

ang 87 / 67

 

.... zlozylem na polibude do krka na wydzial elektromechaniki i na agh na wydzial zarzadzania...

czy ktos sie orientuje jak wyglada wlasnie zarzadzanie na agh'u w krku?

 

Moze ktos tam juz studiuje i plus minus wie jakie sa wymagania w kwestii wynikow maturalnych?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zakładać nowy topic spróboje zapytać tutaj. Pytanie kieruje do tych co zdawali fizykę w tym roku. Szukam jakiejś książki z dobrze wyłożoną teorią z fizyki, ale jakoś nic sam nie potrafię znaleść, w domu mam same książki, gdzie całki się przewijają non stop, a w szkole po prostu nie używamy książek do fizyki. Możecie coś polecić z czego się przygotowywaliście do matury? Od razu możecie podać zbiory zadań, z których robiliście zadanka?

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizyka dla szkół ponadgimnazjalnych

 

1. Podstawy

2. Rozszerzenie cz. 1

3. Rozszerzenie cz. 2

4. Fizyka - zbiór zadań cz. 1

5. Fizyka - zbiór zadań cz. 2

 

Wszystko z Zamkor, przesyłka gratis zamów w wydawnictwie... Imo bardzo dobre książki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że mam cz1 rozszerzenia, czyli radzisz dokupić reszte ksuiązek tej serii?

Ah, jakbyś jeszcze mogl powiedzieć o którą ksiazke chodzi z tym "Podstawy", bo jest ich kilka i jeśli chodzi o zb zadan, bo nie widze tam.

http://www.zamkor.pl/zamkor.pl?mb=fiz_liceum_mat_podst

Edytowane przez danrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Jak masz już jedną książkę - to oceń czy taka forma przedstawiania materiału ci odpowiada. Moim zdaniem jest to wzorowy podręcznik, dodatkowo masz programy itp. Zawsze możesz przejrzeć w księgarni propozycje innych wydawnictw, z tym ze watpie zeby bylo cos lepszego na rynku.

 

Zreszta jak jestes z Zabrza, moge ci te ksiazki pozyczyc na rok.

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie chodzilo mi o nauke do sesji :) tylko do matury raczej.

nadmiar wiedzy nie powinien Ci zaszkodzic :) a zdając fizyke wybierasz sie na studia techniczne więc tym bardziej...

 

ze swojej strony (tegoroczny maturzysta) moge Ci polecic inwestycje w książki:

Jay Orear - "fizyka" - tom 1 i 2

Feynman, Lieghton, Sands - "Feynmana wykłady z fizyki", przynajmniej 3 pierwsze tomy

 

obie pisane przystępnym jezykiem, ciekawe/życiowe przyklady,

 

do tego mnostwo starych zbiorów z naciskiem na Cedrika (!) (świetne zadania), Mendel, Ćwiok itp...

 

a te nowe "maturalne" podręczniki - szkoda na nie środków

 

jak zrobisz już te tysiące zadań to pozniej raczej nie bedziesz sie zastanawial jak zacząć wiekszosc zadan, a tymbardziej tych maturalnych ;)

 

polecam aukcje, tanio mozna dostac wartościowe książki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...