Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Za to prowadzenie samochodu... WTF co to ma być ? oO Auta się prowadzą prawie tak jak w Just Cause... To już w Colinie 05 na najłatwiejszym poziomie się lepiej prowadziły...

Zobaczyłem własnie filmik nagrany przez któregoś forumowicza i POLEGŁEM. Zero plynności w skręcaniu, auto normalnie "przeskakuje" a nie skręca, jak dla mnie wyglada to tragicznie, kijem tego nie dotkne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mam wrażenie że gra chodzi płynnie na tym filmiku, w zakręty ładnie się wchodzi ale chodzi mi o sam fakt jak samochod reaguje na skręty kierownicą, jakby go jakiś tir w bok uderzał podczas skręcania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna gra ktora jest tandetnie zoptymalizowana a raczej nie jest zeby na low wszystko bylo i 30 fps ?? na sprzecie z podpisu przegiecie !! , bo zapodaniu wiekszych detali ok 18 porazka poprostu !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że gra chodzi płynnie na tym filmiku, w zakręty ładnie się wchodzi ale chodzi mi o sam fakt jak samochod reaguje na skręty kierownicą, jakby go jakiś tir w bok uderzał podczas skręcania.

ciężko sie steruje samochód chodzi jak czołg, najlepiej grac padem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham developerów gier w dzisiejszych czasach :lol: :lol:. Grafika sie nie umwa do tych ze skrinów oczywiscie... Wymagania przemilcze :lol:. Prowadzenie samochodu -> :lol2: tylko te rozwałki fajne ale bez jaj jak to chodzi. I to sa niby mistrzowie kodu ;0 :lol: Dobre sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać chłopaki są mistrzami, ale marketingu. Nie dość, że lata to jak czołg to jeszcze to tragiczne sterowanie... boszzz co się dzieje z tymi grami (!). Mam nadz., że fullik nas miło zaskoczy... obym się nie mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Tak skopanego silnika graficznego jeszcze w życiu nie widziałem, te demo jest jakieś dziwne, gra na low wygląda fajne i fajne chodzi, wydaje mi sie że ustawienie low w tej grze powinno byc jako hight, a reszta ustawień to nie wiadomo co :-P , może w full będzie inny :)

 

Tu screen z ustawieniami na LOW w 1024-768 aax2, gra na takich ustawieniach prezentuje się bardzo ładnie i fajnie chodzi

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

1024x640 AA4 reszta full tylko Blur wyłaczony. Właczam frapsa i gra mi się sypie. TNZ zwiecha i pomaga tylko reset. Mysle że jest około 25fps. Gra jest dobra lecz mogła być lepsza. Przeszkadza mi to że takie subaru wkładzając 2 bieg nawet nie zapiszczy na asfalcie itp. Dość łatwo się gra. Gra ok ale silnik graficzny jest do du... ;]

Edytowane przez kamil2201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda wyscig buggy z 9 przeciwnikami?

troche spada ponizej 30 fps wystarczy wylaczyc aa i jest git, ale ja gram w dosc duzej rozdzialce 1920....

 

ogolnie gierka ok, bardzo podoba mi sie model zniszczen a co dopiero bedzie, gdy beda w fullu 2 wyzsze poziomy =]

 

dalej mam wrazenie ze auto plynie zamiast jechac - ale to bylo od zawsze bolaczka nowych colinow, no i te hamulce.... chlopaki przegieli albo brembo tak hamuje niesamowicie :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Jak tam wam idzie gra w muli? Jak dla mnie wporzo. I całkiem całkiem mi idzie. Zawsze kończe tak na 3miejscu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x640 AA4 reszta full tylko Blur wyłaczony. Właczam frapsa i gra mi się sypie. TNZ zwiecha i pomaga tylko reset. Mysle że jest około 25fps. Gra jest dobra lecz mogła być lepsza. Przeszkadza mi to że takie subaru wkładzając 2 bieg nawet nie zapiszczy na asfalcie itp. Dość łatwo się gra. Gra ok ale silnik graficzny jest do du... ;]

myślisz ze jest około 25fps ... na 7300gt ;] ... a mi sie wydaje ze te około to z 15-18 ;] , moze jeszcze cienie na full :D ? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

1024x640 AA4 reszta full tylko Blur wyłaczony. Właczam frapsa i gra mi się sypie. TNZ zwiecha i pomaga tylko reset. Mysle że jest około 25fps. Gra jest dobra lecz mogła być lepsza. Przeszkadza mi to że takie subaru wkładzając 2 bieg nawet nie zapiszczy na asfalcie itp. Dość łatwo się gra. Gra ok ale silnik graficzny jest do du... ;]

hmm dziwne ja na takich ustawieniach mam 2-3fps czyli niegrywalne aby wyjsc z gry musze zrestartowac kompa bo inaczej na wyjscie z gry bym czekal z 10min...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x640 AA4 reszta full tylko Blur wyłaczony. Właczam frapsa i gra mi się sypie. TNZ zwiecha i pomaga tylko reset. Mysle że jest około 25fps. Gra jest dobra lecz mogła być lepsza. Przeszkadza mi to że takie subaru wkładzając 2 bieg nawet nie zapiszczy na asfalcie itp. Dość łatwo się gra. Gra ok ale silnik graficzny jest do du... ;]

:lol: chyba mówisz o rozdzielczości 640x480 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x640 AA4 reszta full tylko Blur wyłaczony. Właczam frapsa i gra mi się sypie. TNZ zwiecha i pomaga tylko reset. Mysle że jest około 25fps. Gra jest dobra lecz mogła być lepsza. Przeszkadza mi to że takie subaru wkładzając 2 bieg nawet nie zapiszczy na asfalcie itp. Dość łatwo się gra. Gra ok ale silnik graficzny jest do du... ;]

ludzie to maja bujną wyobraźnie Edytowane przez Rav85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw żeby było 50fps (albo chociaż 40) i wtedy oceniaj model jazdy.

Ustawiłem i...

Sterowanie Buggy jest ok. Natomiast jazda Lancerem to totalna porażka... :lol2: :blink:

 

1024x640 AA4 reszta full tylko Blur wyłaczony. Właczam frapsa i gra mi się sypie. TNZ zwiecha i pomaga tylko reset. Mysle że jest około 25fps. Gra jest dobra lecz mogła być lepsza. Przeszkadza mi to że takie subaru wkładzając 2 bieg nawet nie zapiszczy na asfalcie itp. Dość łatwo się gra. Gra ok ale silnik graficzny jest do du... ;]

Myślisz, że jest około 25fps ? To dziwne, bo przed chwilą dałem sobie takie ustawienia o jakich piszesz i miałem 3 fps :lol2: Także, skończ z tymi bajkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty piszesz, tylko karta się liczy (z tego co widzę). Ludzie na kręconych C2D i 7900GS mają klatkowanie, tylko na 8800 jest płynnie.

Wiem co pisze , ślepy nie jestem. Każde dodaktowe 100mhz na cpu daje wzrost fps.

Proc ogranicza mi karte , bez oc karty i z oc tyle samo klatek. A każde 100mhz na cpu daje widoczny wzrost fps. Do tej gry min 2.7-2.8ghz A64.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie na kręconych C2D i 7900GS mają klatkowanie, tylko na 8800 jest płynnie.

tym bardziej ciekawe, bo ta gra to imho OpenGL :D i wyglada przy tym naprawde zacnie.

 

btw: na swoim cfg "wyciagam" w 1920x1200 fsaa 4x, aniso 16x, ultra

Avg: 40.189 - Min: 35 - Max: 48 SLI

Avg: 22.238 - Min: 19 - Max: 27 single

rundka z buggy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Mnie nigdy jakoś Colin nie kręcił i tym razem pewnie dam sobie z nim spokój ale wygląda bardzo fajnie i podczas jazdy może dawać złudzenie fotorealizmu. Podobał mi się efekt rozbitej szyby no i zaskoczony byłem jak odpadł mi cały przód samochodu. Grafika mocno namydlona i ten "dirt" trochę mi tu nie pasuje. Z rur wydechowych powinny lecieć bańki mydlane.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Brusiek

tym bardziej ciekawe, bo ta gra to imho OpenGL :D i wyglada przy tym naprawde zacnie.

może screeny z SLI ?

Edytowane przez Brusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem sciagnac demko, ale po waszych komentach dam sobie spokój :lol2:

 

czy kiedykolwiek powtórzy sie jeszcze sytuacja tak jak z flatout 2, ze gra wyglada pięknie, a wymagania się śmieszne niskie? (vide all max + 4xaa w 1280x1024 <30fps?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...