Skocz do zawartości
Neo_x

Colin Mcrae Rally: Dirt

Rekomendowane odpowiedzi

Colin McRae po raz siódmyW dniu dzisiejszym Codemasters zapowiedziało siódmą już odsłonę popularnej ściganki Colin McRae Rally. Gra będzie oznaczona cyferkami 07 i powstaje niestety wyłącznie na platformy następnej generacji. Jak zwykle w tej serii, pojeździmy oficjalnymi samochodami, na trasach stworzonych na podstawie prawdziwych, najpopularniejszych tras rajdowych rozmieszczonych na całym świecie. [b]Nowy Colin ma podobno być najlepszą odsłoną całej serii, z większą ilością mistrzostw niż dotychczas, a także sterowaniem dopracowanym do perfekcji. Niestety za kierownicami rajdowych bryk zasiądziemy dopiero w przyszłym roku, a na razie możecie cieszyć oczy pierwszym screenem.[/b]http://gry.wp.pl/g/galerie/_scr/_c/11788/11788_999_3.JPG

Zrodlo: http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,27851;core.html

 

a swistak na to nie mozliwe ;) podobno wszystkie wersje sa niby coraz lepsze itp.. jednak procz poprawy grafiki to grywalnosc coraz gorsza moim zdaniem :)

Miemy nadzieje ze cos z tego wyjdzie (juz po raz kolejny ;) ) bo mam juz dosc prowadzenia autek jak po lodzie... czym przykladem sa wczesniejsze wersje colina...

 

EDIT:

Demo:

http://gamesurf.tiscali.it/dynamic/downloa...IPO_PAGINA/demo

 

Programik wylaczajacy HDR:

http://www.gameburnworld.com/dl/dl.php?fil...eakerv1.0.1.rar

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screen całkiem ok z tym, że mógłby prezentować coś ciekawszego. z resztą znając życie to pewnie gra będzie wyglądać nieco inaczej.

Co do sterowanie to i tak do tej pory mi sie podobało, a główną wadą w prowadzeniu aut było dla mnie to, że jeździły jak poduszkowce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...pojeździmy oficjalnymi samochodami, na trasach stworzonych na podstawie prawdziwych, najpopularniejszych tras rajdowych rozmieszczonych na całym świecie...

]

Oczywiscie i jedno stwierdzenie i drugie jest kompletna bzdura, bo Colin zawsze byl "na niby" :lol2: wymysleni kierowcy, trasy, barwy aut czyli jedna wielka kupa :?

 

BTW. Jedyna gra w ktorej jezdzimy "prawdziwymi" autami po "autentycznych" trasach to seria WRC na platforme PlayStation :wink: pozdro

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa Colina mozna totalnie olać, jedyną częścią w którą się zagrywałem była 2 i na dodatek demo :P

Dopiero po jakimś czasie dorwałem pełną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie może to i lepiej bo z tym co prezentowały ostatnie części to niech lepiej takie gry omijają PC, co nie zmienia faktu, że można by było oblukać tą nową częśc, ale zawsze znajdzie się ktoś z 360.

 

Bartezjusz popieram cię, ale trzeba się pohamować bo zaraz wpadną tu fanatycy konsol i temat zamieni się w PC vs. X360 tak jak temat Ghost Recon 3.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslicie ze to wyjdzie tylko na x360 i ps3? nie sadze :) przeciez to jest dodatkowa kasa dla codemasters (zreszta nie mala)... bylo 6 czesci na pc.. a 7 miala by nie wyjsc? nie wierze w to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehehehe.. Ja bym chcial zeby wyszla na PC:) przeciez i tak nie mamy ich duzo, a gadanie ze "lepiej niech na PC nie wychodzi" to juz w ogóle trafienie w nikąd. Lepiej jak mają wychodzić niż nie wychodzić!

Ja czekam na tą gre, jak na pare innych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

To przeciez pecet jako pierwowzor zapoczatkowal ta gre (a nie tak jak niektorzy uwazaja psx) wiec zdziwie sie jesli na peceta nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość #Mreko

taa tylko po cen topic czy to jest forum konsolowe gra bedzie tylko na xbox360

 

z takimi topicami zapraszam na www.psxextreme.pl dzial xboz360

Edytowane przez #Mreko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

exclusively for next-gen consoles - which leaves out the PC

Czy aby to zdanie nie oznacza, że CMR07 NAJPIERW wyjdzie na konsole (exclusively), a potem dopiero na PieCyki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopuki nie widzialem RBR, GTL, GTR to przejmowaly mnie kolejne czesci CMR.

Dzisiaj wiadomosc, ze wyjdzie tylko na konsole mnie niesamowicie cieszy.

Niby dlaczego ?

Ano dlatego, ze na PC nie trzeba bedzie robic konkurencji tej arcadowki, a developerzy beda mysleli powaznie o rajdach i stworza moze cos na miare RBR 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa tylko po cen topic czy to jest forum konsolowe gra bedzie tylko na xbox360

 

z takimi topicami zapraszam na www.psxextreme.pl dzial xboz360

jak po co :blink: , przecież to logiczne, że na PCta też nowy colin wyjdzie :-| i miejmy nadzieję, że chłopaki powrócą do korzeni i będzie to godny następca 2 :rolleyes:

 

hires

Dołączona grafika

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

edit.

pomyliło mi się :blink:

3 olałem :lol2: i nawet wnią nie zagrałem

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak po co :blink: , przecież to logiczne, że na PCta też nowy colin wyjdzie :-| i miejmy nadzieję, że chłopaki powrócą do korzeni i będzie to godny następca 3 :rolleyes:

 

a 3 to niby co to bylo?? cmr2 byl najlepszy a wszystkie pozniejsze z tymi dziwnymi upgreatami, modelem jazdy poduszkowca to byl tylko smiech na sali, juz w nfs'a sie fajniej gralo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a 3 to niby co to bylo?? cmr2 byl najlepszy a wszystkie pozniejsze z tymi dziwnymi upgreatami, modelem jazdy poduszkowca to byl tylko smiech na sali, juz w nfs'a sie fajniej gralo.

zgadza się :) 2 roxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Najlepsza 2jka zdecydowanie ale i tak najlepsza rajdowka jest rally 2k i networq q rac rally

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Najlepsza rajdowka jest i bedzie RBR, i to sie raczej przez nastepne kilka lat nie zmieni.

Jak dla kogo haha,ale wole Colina 2 niz RBR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kangel to oznacza - ktore wyklucza Pc - mniej wiecej :P a co do Colina to 3,4,5 przeszedlem sobie raz przyjemnie sie gralo

Edytowane przez RauloS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza rajdowka jest i bedzie RBR, i to sie raczej przez nastepne kilka lat nie zmieni.

są gusta i guściki :) rally sport 2 oraz WRC 4 w moim przekonaniu są lepsze. dynamika, grafika oraz sama miodność biją RBR na głowe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechaj kazdy mowi co chce ale najrealniejszy jest RBR.

A to, ze jeden lubi pierogi ruskie, a drugi z samym serem to juz jego sprawa.

Jak widac arcadowki sa potrzebne bo inaczej nie powstawalyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hydro collin 1 przeciez dla psx powstal :)

 

Kaeres w ryska gram na xboxie przewaznie, wiec na konsole tez sie da zrobic symulator a nie tylko pure arcade ;)

E tam, RBR tylko w lidze oczywiscie online.

Kto by tam sie chcial scigac z tymi cieniasami komputerowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

E tam, RBR tylko w lidze oczywiscie online.

Kto by tam sie chcial scigac z tymi cieniasami komputerowymi.

Bo posiadacz PC ma taka mentalnosc: jak w grze nie ma trybu online, to znaczy, ze nie mozna grac z kims innym. Natomiast posiadacz konsoli nie moze zrozumiec, dlaczego w grach na PC nie ma split screenu. W przypadku Ryska sprawa wyglada nastepujaco: posiadacz XBoxa czy PS2 zaprosi kumpla do domu i beda jezdzic na zmiane, przygryzajac chipsami, orzeszkami ziemnymi czy czym tam jeszcze. A jak mu sie znudzi, to wejdzie na Live! (posiadacz XBoxa) i bedzie mial taka lige, o jakiej posiadacz PC moze tylko marzyc.

Ale rozumiem, ze to nie bedzie to samo, bo nizsza rozdzialka, kierownica wprawdzie z FF i od Logitecha, ale ze to konsola, wiec musza byc jakies uproszczenia, a na dodatek na 29" TV to nie to samo, co na 17" monitorze, szczegolnie jak sie siedzi pol metra od monitora na krzeselku zamiast 2 metry od TV.

Kaeres - ja rozumiem, ze masz alergie na konsole, ale to nie znaczy, ze kazdy produkt, ktory jest wydany na to i na to jest na PC lepszy. Rzeklbym nawet, ze w zdecydowanej liczbie przypadkow to wlasnie produkt konsolowy jest lepszy i bardziej dopracowany, ale nie chce wywolywac nowej wojny.

Bo graficznie to mi nie wmowisz, ze RBR wyglada lepiej na PC niz na konsolach, a juz na 100% nie wyglada lepiej niz na XBoxie. Poza rozdzialka. Ale czy rozdzialka w tym tytule decyduje o czymkolwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...