Skocz do zawartości
berkut

1700+ JIUHB 51 !!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Do letrev'a. A którą konkretnie linię należy przeciąć (sorki że na tym forum- może odp na priv- jakiś link?).

 

Mój 1700+ DLT3C 0309UPMW chodzi na 8RDA+ rev.2 teraz na 10.5x210x1.6V Prime stable (24h) przy temp max 33stC (w pokoju 20stC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZy seria 1700 jiucb 0252 bedzie się dobrze kręcić?? teoretycznie z oznzczen mozna z niego 2.600 wycisnąć. napięcie 1.6v

duzo nie wycisniesz, max to okolo 2100 mhz, ja na swoim procku jiucb osiagnalem 2033 mhz, powyzej tego zmiana napiecia na 1,9 nawet nic nie dawala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj zamiast mojego wysluzonego, kochnaego, chociaz juz chyba martwego Durona 1 ghz mam genialnego 1,7 z serii AXDA DUT3C JIUHB i jak na razie wycisnalem tyle ile w podpisie, na takim malym, aluminiowym coolerq! Temp przy max load 55 , calkiem niezle, ale probowalem juz startowac na 225 i jak najnbardziej obiecujaco... Wsytarczy tylko troche przy nim popracowac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

ATHLON 1700+ JIUHB KRĘCĄ SIĘ BEZ PROBLEMU DO 3200+  :D TRZEBA TYLKO ZWIĘKSZYĆ NAPIĘCIE NA PROCKA I ZAŁOŻYĆ DOBRE CHŁODZENIE !!! :twisted:

Nowości nie napisałeś :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

sorki jeśli to pytanie padło, ale jak sprawa wygląda z tymi athlonami ale 2000+?

 

Sam kupiłem ostatnio athlona xp 2000+ JIUHB 0328 i czy tez tak sie kręci?

zamierzam jeszcze kupic do tego ASRock K7S8X i ram twinmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam  

 

ATHLON 1700+ JIUHB KRĘCĄ SIĘ BEZ PROBLEMU DO 3200+  :D TRZEBA TYLKO ZWIĘKSZYĆ NAPIĘCIE NA PROCKA I ZAŁOŻYĆ DOBRE CHŁODZENIE !!! :twisted:

Nowości nie napisałeś :wink:

Troche lepsze napiecia masz. U mnie przy stresie potrzeba tak:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale mam zawsze lekkie drzenie rąk i serca jak mam podkręcać, moje ustawienie AXDA 1700 UT3C JIUHB 0303 to tylko 166x12 na 1.6v, wymieniłem chłodzenie i płyte, więc mam zamiar podkręcić i tu pytanie teoretyczne, czy lepiej ustwiać 166x13,5 czy 200x11 ?

Co daje lepszy efekt, mniejsze ryzyko uszkodzenia i jest mniej kłopotliwe dla reszty sprzetu, a ciekaw jestem jak z wydzielaniem temperatury, czy lepiej kręcić magistrale czy mnoznik ?

Wole pytać niz testowac i potem płakać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

ATHLON 1700+ JIUHB KRĘCĄ SIĘ BEZ PROBLEMU DO 3200+  :D TRZEBA TYLKO ZWIĘKSZYĆ NAPIĘCIE NA PROCKA I ZAŁOŻYĆ DOBRE CHŁODZENIE !!! :twisted:

Nowości nie napisałeś :wink:

Troche lepsze napiecia masz. U mnie przy stresie potrzeba tak:

http://mavers.w.interia.pl/Frequency-Vcore.jpg[/img]

Nigdy nie sprawdzałem proporcjonalnośc vcore do oc do dzisiaj :P

Mój wykres jest idalnie równoległy do Twojego, tylko przesunięty o mały wektor w dół :P

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/w wartości są wartościami maxymalnymi podczas stresu przy pełnej stabilnosci. Wtedy 3DMarki i Prime sie nie wywala itd. Bez błedów w SuperPi. Dlatego może wydają sie lekko zawyżone, ale gwarantujuą u mnie stabilność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/w wartości są wartościami maxymalnymi podczas stresu przy pełnej stabilnosci. Wtedy 3DMarki i Prime sie nie wywala itd. Bez błedów w SuperPi. Dlatego może wydają sie lekko zawyżone, ale gwarantujuą u mnie stabilność.

Moje napięcia też gwarantują prime, pi i inne rzeczy full stable... Warto prześledzić tę proporcjonalność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/w wartości są wartościami maxymalnymi podczas stresu przy pełnej stabilnosci. Wtedy 3DMarki i Prime sie nie wywala itd. Bez błedów w SuperPi. Dlatego może wydają sie lekko zawyżone, ale gwarantujuą u mnie stabilność.

Moje napięcia też gwarantują prime, pi i inne rzeczy full stable... Warto prześledzić tę proporcjonalność

Czyżby lepszy model AXDA1700DLT3C :)

 

u mnie akurat takie cudo AXDA1700DLT3C 9785177270189 JUIHB 0308MPMW z zielonkawym odblaskiem

(FSB 200, x10, Vcore=1,5V) 1466@2004

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy można mnożnikiem na athlonie "jechać" do oporu? czu powyżej 12 beda już jakieś problemy?;] bo niechciałbym go uszkodzić:D a w systemie na ustawieniach z podpisu ma 36-37C... więc sie chyba nudzi:]

Mozna, jak widzisz zreszta po moim :D tak na marginesie na forum jest juz o tym oddzielny topic 8) a temperature to lepiej zmierz ,,recznie" bo plyta to nieraz takie cuda podaje-np ja mam UJEMNE wartosci (jakim cudem nie pytaj) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27+ juz by mnie satysfakcjonowalo mysle :)... poki co mam rece zwiazane marnymi pamieciami i zasilka, ale w najblizszym czasie zmieniam to i postaram sie poeksperymentowac.

co do temp. procka, z takim zabytkowym kilkuletnim titanem mbm5 pokazuje 41-46 st z magistrala 142 mhz, w drodze juz jest aero 7+, jakich temp. moge sie spodziewac/jakich pilnowac i nie przekraczac w tym przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zmianą MSI K7T (ViaKT133A) z pamięciami PC133 na płytę pod DDR'y. Proca AXDA1700DUT3C JIUHB0302WPMW zostawiam. Od ponad roku na 1995MHz@1,75v.Wyżej kręcić nie mogę bo mi się mnożnik na 15 kończy a fsb powyżej 133 pamięci już nie ciągną. Mam jednak przeczucie, że tego procka stać na trochę więcej, tak z 2200MHz by mnie w pełni satysfakcjonowało. Uważam, że u schyłku platformy SoketA nie warto kupować porządnego Abita ew. Epoxa na nf2 (przynajmniej przy moim budżecie). Wszystko na co byłoby mnie stać to ECS L7S7A2 za 129 zł. Myślicie, że na takiej płycie (po vmodzie) proc rozwinie bardziej skrzydła niż na MSI K7T :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

borys74--> pewnie ze tak, z tym ze to ecs.. nic do nich nie mam ale czasem ma sie pecha i mozna zle trafic... mialem na tym ecesie po v-modzie na testach wejscie na procuz podpisu do windy przy 26xx aczkolwiek to nie bylo za stabilne przy v-core 1,85

 

chociaz proc jest trocge dziwny ze do 1995 mhz potrzebowal az 1,75... moj dlt lazil 2100 mhz na 1,5 :)

 

Wrozek na foorum za duzo nie ma.. nie sprawdzisz nie dowiesz sie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma może ktoś takie cuś  :wink:  AXP 1700+ DUT3C nominalne Vcore 1.6V  

seria 0312 JUIHB, na ile to się komuś udało wyciągnąć. Pytam tak dla porównania  :wink:

mi tak jak w podpisie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lopo nie zebym sie czepial ale 2200mhz dla t-breda to nie jest 3200+... :] dla bartona tak, ale nie dla 1700+

czepiasz się... :wink:

już zmieniłem podpis...lepiej Ci :?: ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

mi tak jak w podpisie...

dzięki za odpowiedź, jako jedyny byłeś :wink: reszta szpeców olała albo nie czytała :roll:

z tego co pamiętam SPIDERMAN miał takiego samego i jemu na tej samej płycie co moja i na takich samych pamiątkach biegał tak samo jak i mi tyle że na niższym vcore...bodajże 1.7v mu już do tego wystarczało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...