Skocz do zawartości
FrIkO

F.e.a.r Extraction Point

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra WYMIATA, właśnie przeszedłem na jeden raz. Dużo więcej straszenia niż w podstawce, co najmniej dziesięć razy krzyknąłem na cały głos "JEZU!" podczas gry :lol: Przepiękne wybuchy, dużo strzelania, jak i w podstawce. Szkoda tylko że mi pare razy wywaliło, i czasem przycinało (zmniejszanie detali nie pomagało). AI jak zwykle rządzi, można walczyć taktycznie a nie jak serious sam :wink: polecam fanom podstawki :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grać w Extraction Point i mam problem z dźwiękiem. Mianowicie gdy strzelam to słychać to z opóźnieniem albo wcale. Jest to strasznie denerwujące. Mam zainstalowanego patcha 1.08. Ktoś się z tym spotkał ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Właśnie zacząłem grać w Extraction Point i mam problem z dźwiękiem. Mianowicie gdy strzelam to słychać to z opóźnieniem albo wcale. Jest to strasznie denerwujące. Mam zainstalowanego patcha 1.08. Ktoś się z tym spotkał ?

Ewentualnie dxdiag i przyśpieszenie sprzętowe na minimum a kodeki to jakie używasz bo FEAR nie lubił ACE mega codec pacs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiPoL rozjasnilem to przez office picture manager

ath a gdzie to fizyke sie przestawia bo przyznam szczerze ze nie wiedzialem ze jest taka opcja

No gdzies w opcjach poszukaj, w advanced chyba byla, czy jakos tak. Jak sie da na low, to zwloki potrafia sie walac po mapie i obijac o sciany, wpadac w rozne obiekty itp. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdzies w opcjach poszukaj, w advanced chyba byla, czy jakos tak. Jak sie da na low, to zwloki potrafia sie walac po mapie i obijac o sciany, wpadac w rozne obiekty itp. ;]

Mam ten sam proble co bilgejtz....ale jak mam odpalic obraz gry...skoro mam komunikat zeby wylaczyc wirtualne napedy i oprogramowanie emalacyjne(deamon).O co chodzi??

 

Mam ten sam proble co bilgejtz....ale jak mam odpalic obraz gry...skoro mam komunikat zeby wylaczyc wirtualne napedy i oprogramowanie emalacyjne(deamon).O co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam proble co bilgejtz....ale jak mam odpalic obraz gry...skoro mam komunikat zeby wylaczyc wirtualne napedy i oprogramowanie emalacyjne(deamon).O co chodzi??

 

Mam ten sam proble co bilgejtz....ale jak mam odpalic obraz gry...skoro mam komunikat zeby wylaczyc wirtualne napedy i oprogramowanie emalacyjne(deamon).O co chodzi??

Może o to, że grasz na piracie? :lol: Pomyliły Ci się fora kolego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Mam ten sam proble co bilgejtz....ale jak mam odpalic obraz gry...skoro mam komunikat zeby wylaczyc wirtualne napedy i oprogramowanie emalacyjne(deamon).O co chodzi??

 

Mam ten sam proble co bilgejtz....ale jak mam odpalic obraz gry...skoro mam komunikat zeby wylaczyc wirtualne napedy i oprogramowanie emalacyjne(deamon).O co chodzi??

Polecam kupno oryginała na pewno pomoże B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że owy dodatek jest znacznie lepszy od podstawiki. Więcej strachów (akcja z drabinka ponownie rządzi), więcje walki (minigun hehe) i więcje wkręt i krwi (czsami przeginają) ... tak powinien wyglądać FEAR od początku :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie z dźwiękiem ale mam problem z Interval 06. Załatwiam na początku kilku gości i gierka mi się wiesza :angry: Raz szybciej raz później, ale ZAWSZE się wiesza jak wchodzę na schody. Pomóżcie bo już nie wiem co robić. Przeinstalowałem dodatek, zainstalowałem nowe drivery, nawet ustawiałem wszystko na LOW i nie pomogło. Ktoś ma jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

po zaistalowaniu patcha 1.08 znikła mi bron z reki został sam celownik na ekranie cienie na podłodze pokazują ze mam w rece broń a na ekranie nic nie widze poza celownikiem jak ustawić cfg lub gdzie tego szukać w opcjach ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EP lepszy od podstawki? omg ile mozna biegac po tych samych teksturach co? Lokacje mozna zapisac mniej wiecej w takim schemacie korytarz -> magazyn ->korytarz -> schody - >magazyn -> magazyn -> parking ->magazyn ->korytarz

jedyny pozytyw to naprawde duzy ladunek strachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gwiazdkę dostałem podstawową wersję F.E.A.R`a i bardzo mi się spodobała :) Widze po opiniach, że warto zagrać w Extraction Pointa...musze sobie takowego sprezentować i mam jedno pytanie: czy EP wymaga zainstalowanej podstawowej części gry?? Być może była odp na to pytanie w tym temacie ale najwyraźniej nie dopatrzyłem się jej :) Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wymaga.

Ja powiem tak, podstawka mnie wciagnela maksymalnie, w dodatek przeszedlem kilka plansz i odstawilem, widocznie nasycilem sie juz podstawka i nie chcialem ogladac tego samego po raz 2gi. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kiedys napisalem (2 posty wyzej) nasycilem sie wtedy fear'em i juz nie chcialo mi sie grac w xp, teraz co innego, szukalem jakiegos fpp po niedosycie zwiazanym ze stlk i przypomnialem sobie o dodatku. :]

Niech ktos mi powie, ze grafa jest brzydka...

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

 

No i te cienie.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Wszystko to na zaledwie srednich ustawieniach graficznych. ^_^

 

No i ten klimacik, ciemno, sluchawki i krew sie leje po scianach. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...