Skocz do zawartości
Doctor_25

Carbon Mod -> Acer Apire 3024 Wlmi

Rekomendowane odpowiedzi

Na Allegro są folie "chrom, aluminium" i inne pewnie też. Kapitalny efekt można by osiągnąć, malując obudowę jakimś akrylowym lakierem samochodowym. Na przykład: zielony kameleon-metalik "Racing Green" itp. ;)... Lakier typu chrom byłby w tym wypadku pewnie lepszy niż taka folia, słyszałem gdzieś, że tym foliom daleko do doskonałości...

http://allegro.pl/item114408374_motip_laki...omu_400_ml.html

http://allegro.pl/item114408645_dupli_colo...lop_150_ml.html

Edytowane przez nieo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w skarjności, bo jeszcze trochę i ci co sprytniejsi to zaczną malować swoje lapki aerografami ;) Moim zdaniem laptop nie jest komputerem, który wymaga jakiegoś moddingu. To ma być właśnie prosty design, ale jak widać nie wszystkim się to rozwiązanie chyba podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hypersonic w USA chyba maluje aerografami laptopy z tego co pamietam ;) a z tym prostym designem to niby masz racje ale z 2 strony jak ktos sie na tym zna, ma zdolnosci manualne i zylke majsterkowicza to why not, dobrze zmodowany laptopem wyglada duuuzo lepiej niz nie jeden produkt prosto z fabryki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy w skarjności, bo jeszcze trochę i ci co sprytniejsi to zaczną malować swoje lapki aerografami ;) Moim zdaniem laptop nie jest komputerem, który wymaga jakiegoś moddingu. To ma być właśnie prosty design, ale jak widać nie wszystkim się to rozwiązanie chyba podoba.

Oczywiście, masz po części rację. Ale większość laptopów to nie Macbook Pro lub Asus W3J, niektóre wyglądają koszmarnie i aż się prosi aby jakoś je upiększyć, albo urozmaicić. Taki zabieg ma też atrybuty czysto kosmetyczne, porysowana klapa odświeżona czarnym, połyskującym akrylem, cieszy oko i koi nerwy, sfrustrowanego użytkownika drogiego sprzętu. Poza tym, kto by nie chciał mieć czegoś wyskrobanego aerografem na klapie laptopa?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy odwiedzic strone Smooth Creations to zobaczycie jak moga laptopy wygladac.

 

Ja terz mam maly projekt w zanadrzu. Niedlugo wrzuce fotki.

Edytowane przez samedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie co znalazłem!!! http://www.naelcedka.pl/pl_naelcedka.php

Dziwne, że nikt tego wcześniej nie zauważył...

wlasnie w tej firmie drukuje swoją wlasna folie:)

 

za okolo 2 tygodnie wrzuce fotki jak oklejilem lapka:)

zrobie to samo co z "carbonem" ;]

 

bedzie kozacko hehe:)

 

koszt druku z zabezpieczeniem farby przed scieraniem, z powierzchnia błyszczącą to ok 66 zł :)

 

wiec qll:)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszt druku z zabezpieczeniem farby przed scieraniem, z powierzchnia błyszczącą to ok 66 zł :) wss

tzn. koszt folii na całego lapa?! Nie tylko na klapę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy Doc, pierwszy mod bardzo ladny, az nie miesci mi sie w glowie jak bedzie wygladal drugi. Moze to nie miejsce na takie wyzanania, ale dzieki tobie coraz bardzej dojzewa we mnie pomysl kupna laptopka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie mod bedzie wygladal dobrze. Pomysl prosty jak drut ale latwy w adaptacji i dobrze wygladajacay. Sam myslalem cos takiego zrobic juz dawno ale wolalbym jednak polakierowac, narazie jednak jest to niemozliwe wiec mam inny rownie prostyi mysle skuteczny pomysl.

Edytowane przez samedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy Doc, pierwszy mod bardzo ladny, az nie miesci mi sie w glowie jak bedzie wygladal drugi. Moze to nie miejsce na takie wyzanania, ale dzieki tobie coraz bardzej dojzewa we mnie pomysl kupna laptopka.

Kupuj:D:D

 

Wedlug mnie mod bedzie wygladal dobrze. Pomysl prosty jak drut ale latwy w adaptacji i dobrze wygladajacay. Sam myslalem cos takiego zrobic juz dawno ale wolalbym jednak polakierowac, narazie jednak jest to niemozliwe wiec mam inny rownie prostyi mysle skuteczny pomysl.

Tez chcialem lakierowac, ale jest jedno ale, ile razy pomalujesz lapka?:)

Oklejać możesz do woli:)

A co do nowego moda.... bedzie wygladac jak lakierowane, bo oni daja na wydruk cienka blyszczaca folie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety pomysl nie do konca sie udal ze wzgeldu na to ze nie moglem znalezc nikogo kto by za rozsadne pieniadze albo nie w setkach egzeplarzy wycial moj design. Zostalo mi wiec poszukiwanie na ebay. Co niestety rowniez nie bylo zbyt szczesliwe. Po jakims czasie dopiero znalazlem jakas firme ktora miala gotowe arkusze z roznymi tribalami. Wiec zamowilem dwa, jak sie okazalo za malo. Poza tym tribale mialy byc niebieskie a nie czarne no i jakoscia wyciecia tez nie zachwycily ale odsylac mi sie juz nie chcialo. Ponizej wyniki pracy, generalnie slaby projekt, ale moze sobie zostac na troche.

 

post-125329-1155041892_thumb.jpg post-125329-1155041977_thumb.jpg post-125329-1155041997_thumb.jpg

Edytowane przez samedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholewcia, mnie się ten carboon- look by bardzo widział na tych naszych lapkach, jak myślisz samedi? Przy dramatycznie niskich umiejętnościach manualnych, pewnie zrobiłbym to fatalnie, ale sam pomysł jest w porządku. Srebrna obudowa już mi się opatrzyła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szykuje sie kolejna odmiana wygladu mojego Acera ;]

Zabawki (naklejki) juz zamowione w firmie NAELCEDEKA, wiec niedlugo fotki po zabiegu:)

W zalacznikach ostateczny wzor jaki poszedl do druku:)

+ folia ochronna nabłyszczająca na to:)

Tutaj naklejka do wewnątrz (Touchpad bedzie miedzy 01 a napisami):):

post-134485-1160728952_thumb.jpg

 

A to na Matryce:

post-134485-1160728944_thumb.jpg

 

Pozdro

Edytowane przez Doctor_25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...