Skocz do zawartości
Carson

Bloczki Wlasnej Roboty :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie wymiary ma ten bloczek na Chipset? A i mój chipset jest pod grafą jak to u DFI ;) no więc będzie trzeba pokombinować jak dać króćce :) ale to się wymyśli. Projekt identyczny na chipset jak na CPU czy jakieś zmiany (poza wymiarami)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) w takim razie wiszę już dwa piwa :) dokładnie spód zrobię prisona a top od alphacool :) super :) myślę że spody będę miał szybciej niż topy. :D no to zostało tylko rozstrzygnąć jak zrobić grafę heh sód też prisonowaty a góra ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a daj spokoj <_< albo ten blok w moim wykonaniu to kompletny niewypal albo moj aquaszut nie jest w stanie odpowiednio rozpedzic wode przez jety, nie wiem. wiem tylko ze tempy mialem straszne i musialem sprowotem zalozyc prisona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że tak mało wydajny... może rzeczywiście ma zbyt duże opory jak na taką pompke.

A mógłbyś jeszcze zdradzić w jaki sposób na ręcznej frezarce wykonałeś takie zaokrąglone rowki pod oring?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lekka odświeżę temat, ale właśnie będę montował w obudowie blok na dyski, o którym tutaj kilka postów wyżej pisałem i nie będę miał juz w najbliższym czasie okazji porobić zdjęć, także pstryknąłem kilka fotek komórką i przedstawię je. Słabo widać, ale tak to wyszło:

post-125281-1175515814_thumb.jpgpost-125281-1175515846_thumb.jpgpost-125281-1175515871_thumb.jpgpost-125281-1175515896_thumb.jpg

post-125281-1175515916_thumb.jpgpost-125281-1175515946_thumb.jpgpost-125281-1175515986_thumb.jpgpost-125281-1175516008_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adaptacja mojego starego prisona pod LGA775 ;p Wlasciwie to wystarczylo zrobic nowa zapinke ale zeby bylo ciekawiej to ukrecila mi sie sruba w spodzie i mialem sporo zabawy zeby doprowadzic blok do stanu uzywalnosci. Kupilem w hydraulicznym jakies szybkozlaczki ale wygladaja troche dziwnie, mam nadzieje ze beda szczelne.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

poza tym jestem ciekaw jak to sie bedzie spisywac z pentiumDC, zwlaszcza ze ihs jest na procu a ta konstrukcja jest przeznaczona raczej dla "golych jajek" :)

 

-----------------

Dopieszczanie chlodnicy.

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Przylutowane tulejki do zamocowania chlodnicy do obudowy i przylutowane blaszane boki (bo byly finy na wierzchu). Musze jeszcze zgrabnie zabudowac dolny i gorny zbiornik, przylutowac listki umozliwiajace zamocowanie shrouda z wentylem. No i na koniec szpachla i malowanko. Jednym slowem jeszcze sporo pracy... ale zabawa oplacalna bo nagrzewka wydajnoscia bije na leb te dwu-wentylatorowe kanapki ;)

 

==========================================================

Update

 

Tak wyglada kadet po tuningu :D

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Z niebieskimi wezami prezentuje sie bardzo fajnie

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

I nowa zapinka z kwasowki do bloku na chipset (wycinana recznie, istna katorga, twarde to jak diabli)

 

Dołączona grafika

 

Znudzila mi sie pleksa wiec topy pomaluje na czarno. Nie chcialo mi sie paprac w szpachli wiec kadet nie ma oslonietych zbiorniczkow. Najwazniejsze ze teraz ma uchwyty do zamocowania go do obudowy i mocowanie do shrouda ktorego z reszta musze dopiero zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...