Skocz do zawartości
Caleb

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=9226

 

Nie pamietam juz kiedy ostatni raz gralem w fpp gdzie dominuja zombie, a w dodatku bylby to pelnowartosciwy horror..., na mysl przychodzi mi tylko nieoficjalny mod do HL pt.: They Hunger notabene byl to kawal dobrego survivala.

Nowych gier w tym podobnych klimatach ostatnimi czasy bylo stosunkowow malo, co moze zmienic sie za sprawa ISLAND OF LIVING DEAD.

O samej grze narazie nie wiadomo za wiele, poza tym ze premiere przewidziano na rok 2007, grafika nie powala ale miejmy nadzieje ze to nie ona bedzie motorem rozgrywki w IOLD.

Nie znam za bardzo czeskiego ale wydaje mnie sie ze gra ma dzialac na Enginie Chrome II, wydawca ma byc Techland wiec jest to wielce prawdopodobne.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=9226

 

Nie pamietam juz kiedy ostatni raz gralem w fpp gdzie dominuja zombie

Nie tak dawno wyszla gra fpp o zombiech,nie pamietam tytulu,ale gra smigala wrecz na gf4mx i byla na 2 plytach CD.Zalozylem bodajze o niej temat a w tytule napewno jest slowo dead.W grze jest nawet trailer do filmu o tym samym tytule Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Island Of Living Dead to teraz chyba Dead Island. Tak sie domyślam bo to shooter z zombie od Techlandu na chromie. Dlatego nie zakładałem nowego tematu.

 

Pisze bo jest nowa zapowiedz plus fajne skriny: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=gra,26,12180,3566

Link do galerii: http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;gra,28,12180;...sland;core.html

Imo całkiem całkiem sie to prezentuje. Troche dziwnie zapowiada sie fabuła ale najważniejsze zeby było strasznie. Grafa nawet niezła. Zobaczymy może to bedzie całkie dobry tytuł ;).

 

Edit: teraz obczaiłem skriny z ticali i są takie same jak z wp ;0. Czyli to to samo.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Island jest już stare, jeżeli chodzi o datę zapowiedzi.

 

Tak a'propo They Hunger - ma się ukazać standalone o takim tytule (They Hunger: Lost Souls), mam nadzieję, że tego nie zepsują :)

 

To samo tyczy się DI - mam nadzieję, że Techland zrobi coś dobrego (choć tak rewelacyjnie się nie zapowiada).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ja dorzucę jeszcze jedną zapowiedź: http://www.gametrance.pl/gt/index.php?sub=...15&id_r=415

 

Natomiast zgadzam się, że temat żyjących trupów jest już tak wałkowany, że jeżeli chodzi o fabułę, to Techland będzie miał twardy orzech do zgryzienia żeby się wybić. Natomiast graficzka całkiem całkiem. Zastanawia mnie jeszcze czy standardowo engine będzie źle zoptymalizowany i nawet na super kompach będzie chrzęścił czy też może już się nauczyli to robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czy konkretna data premiery jest już ustalona, czy nadal "when its done"? ;] Gra rodzi się w bołach ładny kawałek czasu, więc trailer (skadinad swietny) nie oznacza, że zaraz DI wskoczy na półki sklepowe.

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo starych screenów.

 

Oby sie tylko z tego nie zrobiła zwykła sieczka. Pierwsze zapowiedzi były jak widze w 2006r wiec silnik sie postarzał. Na niektórych screenach wygląda to super wiec o tę stronę chyba sie nie ma co martwić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe, imao dobre wiesci Dead Island - pierwsze szczegółowe informacje, premiera w tym roku

 

Zapowiada sie ciekawie ale:

 

Walka w Dead Island w dużym stopniu opiera się na sztuce improwizacji. W luksusowych kurortach prawdziwa broń trafia się nieczęsto. Trzeba więc umieć poradzić sobie z tym, co jest pod ręką (wiosła, miotły, rurki itp.). Twórcy gry stawiają przede wszystkim na emocjonującą walkę wręcz. Pistolety czy strzelby również będą się pojawiać, ale zdobycie amunicji do nich może być sporym problemem. Ponadto zaciekłe starcia mają przekładać się na stopień zniszczenia broni. Można ją będzie naprawić a nawet udoskonalić w warsztatach.

zalecialo DR2 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona ruszyła.

 

Ameryki nie odkryję, jak powiem że trailer mnie zmiażdżył?

Dodam jeszcze to, co na portalu - nie podoba mi się że z zombie... jakoś za dużo tego mam w TV ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak. Ale jak to ma być zwykła sieka w stylu DR to nie będzie ciekawie. Ale jak czymś zaskoczą. Będzie jakaś tam fabuła to nie ma się co przejmować. Zwłaszcza, że trailer troszkę nam zdrardził co nieco. Gra może być bardziej w filmowym stylu. Ale to pewnie dowiemy się w późniejszym czasie. W każdym razie ja pokładam duże nadzieje w tym tytule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak. Ale jak to ma być zwykła sieka w stylu DR to nie będzie ciekawie. Ale jak czymś zaskoczą. Będzie jakaś tam fabuła to nie ma się co przejmować. Zwłaszcza, że trailer troszkę nam zdrardził co nieco. Gra może być bardziej w filmowym stylu. Ale to pewnie dowiemy się w późniejszym czasie. W każdym razie ja pokładam duże nadzieje w tym tytule.

 

Fabuła powinna być dość rozbudowana jak na slasher z zombie. Blisko 300 stron maszynopisu z tekstami, które dane mi było zobaczyć, zapowiada się ciekawie.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobra informacja! Następna polska gra którą zakupie z wielką chęcią.

Chłopaki sie rozkręcają. Właśnie przeczytałem zapowiedź Call Of Juares the cartel. Zapowiada sie miły polski rok. Razem z Wieśkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...