Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

spróbuj 2 albo 3 razy trzej królowie wtedy kiedy masz się zalogować i jak komp należy do jakieś lamy to istnieje szansa że na adminie niema chsełka kilka razy mi się tak udało ale skutkuje tylko u noobów

ja myśle że win xp tworzy jakieś konto dla pracowników microsoftu albo coś takiego z jakimś uniwersalnym hasłem bo tak to jak by naprawiali windy od lamerów którzy odają kompy do serwisu jak im system pada albo zapomną hasła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Her kanalepto sie nie denerwować, my tu jeszcze posiedzimy ... :P Zresztą wczoraj zgasili światło i tak siedzileiśmy dalej :P

W pokoju znowu mam taki gorącz ,że chyba woda w butelce się niedługo zagotuje :mur:

Edytowane przez Szalony Ahmed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pokoju znowu mam taki gorącz ,że chyba woda w butelce się niedługo zagotuje mur.gif

 

U mnie to samo, siedze sobie w samych majtkach i jeszcze czuje jak mi pot z nog splywa...

 

Lece pod zimny prysznic i do lozka :wink:

Edytowane przez pluszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość ,że gorąco to jeszcze nawiedziły mnie jakieś dziwne robaki których wcześniej nie widziałem. Duren i upierdliwe jak byk KUR%#$$^ Wlatuje taka świnia, uderza o mnie i wywraca się na plecy po czytm macha nogami i nie umie wstać ... i tak kończy sie jej marny żwyot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o9

Dzis spedzilem czas z zajebista kumpela siory (szkoda,ze ma boya :() , poprzytulalem sie,swietnie pobawilem :rolleyes: Boshe jak mnie sie teraz kobiety chce u boku to kot tylko wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis spedzilem czas z zajebista kumpela siory (szkoda,ze ma boya :() , poprzytulalem sie,swietnie pobawilem :rolleyes: Boshe jak mnie sie teraz kobiety chce u boku to kot tylko wie

przejdzie Ci ;) ja zyje juz pare lat bez kobiety i jest dobrze ;) przynajmniej mi przeszlo ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis spedzilem czas z zajebista kumpela siory (szkoda,ze ma boya :()

Chłopak nie ściana , mozna przestawić ... ale konsekwencje ...

 

EDIT---------------------

Chcałem zgasić ale nie ma po co bo na dworze już widno ...

Edytowane przez Szalony Ahmed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstałęm po 4,5 h sny jakiś dziwnie taki nie wyspany

 

pogoda jak narazie ładnie ale nie najlepiej się zapowiada bo taki upał żemasakra

 

2,5 gb visty mi gdzieś wcieło masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to będzie za nie długo bo jakiiś dwa tygodznie temu stary zerwali krawężniki stoją na drodze a robotników ni widu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem spać około 2:30. Wstałem o 7:58. Nawet nie jestem specjalnie zmęczony. Trzeci taki dzień z rzedu.

 

Niestety dziś też świeci słońce i upał jak na pustyni. Ja chce 16*C albo deszcz, albo jedno i drugie.

 

Nadal jestem przeziębiony. Kasy na koncie mniej niż się spodziewałem. Jedyny plus tego cholernego lata, to fakt, że można o uczelni na chwilę zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem spać około 2:30. Wstałem o 7:58. Nawet nie jestem specjalnie zmęczony. Trzeci taki dzień z rzedu.

ja mam im krucej śpie tzn ale nie mniej niż 4 h to mi się chce mniej spać niż jak śpię dłużej

 

EDIT: ale fajną liczbę postów mam 222 http://forum.purepc.pl/index.php?act=Stats&CODE=who&t=202199

Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie kumpel obudzil telefonem... stwierdzajac ze zaraz bedzie u mnie.. qrde.. zeby budzic ludzi o 8 w nocy... dobra.. zrobilem siku i ide dalej do lozka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie kumpel obudzil telefonem... stwierdzajac ze zaraz bedzie u mnie.. qrde.. zeby budzic ludzi o 8 w nocy... dobra.. zrobilem siku i ide dalej do lozka ;)

a po co o 8 w nocy kumpel do ciebie ma przyść??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o9

Chłopak nie ściana , mozna przestawić ... ale konsekwencje ...

Zawsze mozna to ukryc :) Moj kuzyn juz od roku smiga z panna, ktora ma boya i daje sobie (ta panna) spokojnie rade wiec kto wie haha :)

Dzis chcialem komputer zostawic na nocke, a tu jak nie zagrzmialo tuz pod moim domkiem !!! Ciagle ktos robil zdjecia wiec wolalem wyciagnac z obudowy kabel zasilajacy i sieciowy. Swoja droga jak masz pewnosc, ze Twojemu komputerowi nic nie jest (wole to robic gdyz w czasie ostatniej wielkiej burzy - 14 czerwca 2005,14 godzinna burza poszly 2 komputery mimo,ze byly tylko wylaczone)) to burza to piekna sprawa. Lezysz sobie w nocy zastanawiajac sie nad roznymi motywami a co dwie sekundy zdjecia robia :) Piekna sprawa,polecam przy otwartym oknie :D

103 owned - bez cheatowania mi :D

Edytowane przez HDR_o9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załosny ten temat jest

tak jak Ty piszac takie rzeczy :) nie zawsze trzeba rozmawiac o procesorach i windowsie... my chyba takze mamy prawo do pogadania o dziewczynach, pogodzie, browarach... :) zreszta... kto Ci kaze go czytac...

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...