Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Ale fajnie jest w Warszawie :) . Chłodno, na oko dwadzieścia kilka stopni i pochmurno, zero słońca ale padać nie zamierza :) . I to mi sie podoba B) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie fajnie, tylko troche duszno. Moze pobawimy sie w szamanów, to wtedy pojawi sie deszcz."Uga buga" wszyscy razem :D.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie szykuje się kolejna burza ... Właściwie to 2 ... Jedna w domu, druga na dworze. Stary se poszedł na zakupy... Wrócił po 5 godzinach, z chlebem, i kiełbasą. Alkoholik [ciach!]lony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyliczanie i proponuję dodać do listy zakazanych tematów pogodę. Jest zasada, że jak się nie ma o czym gadać to się gada o pogodzie, bo o tym ZAWSZE można gadać. A co za tym idzie ? Wieczne i totalnie bezsensowne nabijanie postów. :?

 

BTW mam problem w GTA San Andreas.

 

Niedawno zacząłem robić drugi raz 100% gry i pojawił mi się problem. W momencie po misji "Badlands" Cesar nie dzwoni. Nie mam do zrobienia misji ani nic w tym stylu. Nie jestem pewien czy za pierwszym razem czegoś nie musiałem zrobić (coś w stylu jak patch do piłek koszykowych) i dopiero Cesar zadzwonił. Macie jakieś pomysły ?

 

P.S. Dodam, że byłem wyjątkowo cierpliwy i przeczekałem 4 dni w grze i nic. Reinstalowałem GTA i też nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam A4Tech X-710 i od około dwóch miechów się spoko sprawuje :P.

A nie wyciera Ci sie chrom na obudowie? Gdzies czytalem, ze jak rece bardzo sie poca to potrafi sie zmatowic nawet po kilku dniach. Mam nadzieje, ze ten problem nie bedzie dotyczyl mojej nowej 'myszeczki'. :P :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wyciera Ci sie chrom na obudowie? Gdzies czytalem, ze jak rece bardzo sie poca to potrafi sie zmatowic nawet po kilku dniach. Mam nadzieje, ze ten problem nie bedzie dotyczyl mojej nowej 'myszeczki'. :P :ploom:

Chrom jest jak nowy :P, może dlatego, że łapki mi się bardzo nie pocą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrom jest jak nowy :P, może dlatego, że łapki mi się bardzo nie pocą ;)

To elegancko. Moje raczki tez sie nie poca mocno, ale lepiej dmuchac na zimne. :P W ogole to super wygodna ta myszka jest. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo :D

 

lepiej zeby jutro nie padalo na trasie kielce - krakow bo planuje wyjazd do wujka o godzinie 10-11 (wiem jade na najwikeszy upał ale cicho i tak mi bezdie wiater wiał wic nie zasłabne:P), a dzisiaj juz troche pogroziło tzn pobłyskało sie troche

lepiej to Ty mi powiedz co se mam w poscie poprawic oprocz kilku literowek typu 'najwikeszy' :P nieno w sumie to sa 3 troche oczojebne ale ujda w tłoku ;] a jeszcze lepiej mi powiedzcie czy mnie policaje nie zlapia na trasie jak nie bede mial karty rowerowej a 18 lat nie mam :>

Zdania rozpoczynamy wielką literą. Pisane z małej to błąd ortograficzny. Poza tym nazwy miast pisane małą literą to również błąd ortograficzny.

Czyli:

10% + 6 dni ZPP

witam :) a ja czekam na wymiane neta :) wkońcu pozbywam się neoshitu i będe miał z kablówki neta :) 3 mega w dzień a w nocy 9 mega :) i bez ograniczeń ściągania danych :)

Zdania rozpoczynamy wielką literą. Pisane z małej to błąd ortograficzny.

10% + 3 dni ZPP.

a u mnie pada... :P

Zdania rozpoczynamy wielką literą. Pisane z małej to błąd ortograficzny.

10% + 1 dzień ZPP.

Ale żeście postów nastukali :lol:

a oto 10 największych postfucker’ow :lol:

 

Poster..................Postów

 

Neo_x .................... 313

Ur6aN .................... 300

Grzechu_1990 ....... 271

Maciag ................... 265

JROX .......................234

Szalony Ahmed........198

-=KAX=-...................190

.:::PaStA:::...............157

Antar1us..................156

eragonek.................156

proponuje konkurs "postfucker roku" :lol:

Zdania rozpoczynamy wielką literą. Pisane z małej to błąd ortograficzny.

10% + 2 dni ZPP.

u mnie 21*C ! :D :D :D

Zdania rozpoczynamy wielką literą. Pisane z małej to błąd ortograficzny.

10% + 1 dzień ZPP.

ja miałem podobnega wałka z ta pania jak jej tam było catalina chyba :huh:

Zdania rozpoczynamy wielką literą. Pisane z małej to błąd ortograficzny.

10% + 1 dzień ZPP.

 

 

@Agnes

Cześć Agnes. To odpowiedź na wczorajszą powitkę. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...