Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

To na rower wyskocz jak masz icon_wink2.gif W sam raz o tej porze.

Też prawda, dzięki za podpowiedź :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to już po rozgrywkach

Był Warcraft i Q3, oraz koledzy w NFS:MW nabijali mi statystyki, oraz cała masa innej, fajnej zabawy - nawet Codeshita próbowaliśmy wysadzić, ale przy próbie włączenia go z zaaplikowanym zwarciem nie chciał się odpalić, więc urządziliśmy sobie rzucankę i go rozwaliliśmy

A o 5:15 rano z innym kumplem wybieram się na rower :D

Ogladalem niezle filmiki z ta akcja, pewnie macie niezly ubaw :P. Ale, ze nie szkoda Wam kasy :>.

Pepsi taka + Mentosy to 4.6x zł więc raz jakoś można było znieść ;)

I co się wtedy dzieje? Hę? Wybucha butelka czy jak?

Przy Mentosach jak się wrzuci i zdąży zakręcić to gdy się ciśnie butelką o ziemię to 'odlatuje', natomiast przy DI wybucha Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lee to moje 50 pm'ek to nic ;)

 

P.S Postfuckerstwo sie szerzy. Juz 7000 przekroczone :lol: Moze czas zamknac topic? ;) Sikor ,Orgiusz ?

Oj, nie prowokuj :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka spamery ze swiezo postawionego, mojego serwera

Celek 433, 128 MB RAMu, mobo jakistam A-Trend (co to za krzaczek), grafa integra, Seagate 3 GB i Codeshicik 300W

Najlepsze jest chlodzenie procka - Pentagram Q-92Al @ 5v z pasta AS5, nic sie nie grzeje, poprostu mroz

Bedzie robil za router, serwer http, ftp, jakis dostep zdalny i maszynke do nabijania statsow w jakiejs grze online

Polaczenie to Neostrada 1MBIT, aktualnie swiezo po instalce systemu siedze na IE, nie robilem tego pare lat, jaka ta przegladarka denna jest

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nocna sesja w Warcrafta III po Hamachi, a już niedługo jade na rower z kumplem (o piątej) :razz:

Po wypiciu kawy jakoś sie trzymam, pozdro spamki :)

EDIT (05:19): Dobra, to już zaraz się zmywam, bo musze pomóc kumplowi wyjść z chaty, żeby go stara nie dorwała :lol:

EDIT (08:22): Fajnie było :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Remont w domu nareszcie mi się kończy :D Teraz trzeba zrobic to co zawsze w każdy piątek ;) Siłownia z rana jak śmietana :P

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Witam ! :P

 

Ale fajnie było wieczorkiem :P, tylko o której ja wróciłem? <_<

Witam ;] .

Może wcale nie wróciłeś do domu i Ci sie wydaje, że w nim jesteś?? :huh:

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;] .

Może wcale nie wróciłeś do domu i Ci sie wydaje że w nim jesteś?? :huh:

To gdzie ja jestem!? :huh:

 

EDIT: Grzechu robisz błędy interpunkcyjne ;), przed "że" stawiamy przecinek! :angry: :lol:

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Remont w domu nareszcie mi się kończy :D Teraz trzeba zrobic to co zawsze w każdy piątek ;) Siłownia z rana jak śmietana :P

Ja cwicze zawsze wieczorem, potem odrazu nad wode lecimy ostygnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Właśnie wstałem. Od jutra trzeba wstawać o 8, bo traci się za dużo dnia. Na dworze znowu gorąco.

 

@emilooos

Jak chcesz kartę XD to najlepiej markową FUJI. Ale wystarczy Ci tylko na 512MB. Szkoda, że nasze aparaty nie mają obsługi kart SD. Pozostaje więc jeszcze tylko CF. Miałem przez kilka dni CF Kingston Elite Pro i dosyć ładnie to chodziło. Ale chyba zdjęcia z aparatu troszeczkę wolniej się zgrywały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, ze niby tylko w tym karty xD są lepsze ? Propozycja CF Kingstone 1GB S-Secure = 100zł, podczas gdy karta xD 512mb = 150zł. Czytalem jakis test, to nawet przy zapisie/odczycie CF byly przed xD. (BTW. xD tak fajnie sie pisze...:D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2x1GB xD FUJI. Wszystko chodzi bardzo dobrze. Przypomniałem sobie. Jak go podpiąłem aparat z komputerem kablem, to o wiele szybciej kopiowało zdjęcia z xD. Ale jak włożyłem CF do czytnika to znowu kopiowało z niego o wiele szybciej. Tak więc nie zastanawiaj się, tylko bierz szybkiego Kingstona CF Elite Pro 1GB za ok. 125zł. Może są jeszcze inne dobre karty CF, ale tego mogę Ci polecić, bo go miałem przez kilka dni. Ja bym też kupił sobie karty CF, ale jeden stworek xD musiał być kupiony z aparatem, a drugiego kupił tata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...