Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne Sikor ;) Ten plugin SpellBound tylko zaznacza, a moglby dodatkowo sam poprawiac ;) Dobra za bardzo jestem wygodny. Chyba musze zaczac pisac z ogonkami ,bo prawie kazde slowo zaznacza ;)

A korzystałeś z opcji, którą masz pod PPM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A korzystałeś z opcji, którą masz pod PPM?

 

:oops: A jednak jest opcja poprawiania. Wcześniej jakoś nie zwróciłem na to uwagi. Pisze od teraz z Polskimi znakami. To się sprawdza wręcz znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo spamy ;)

 

Właśnie wróciłem prosto z boiska, pograłem sobie w nogę. A jutro o 3.00 rano jadę z kumplami na ryby, grilla itp. na Zalew Przeczycki. I chyba nawet nie usnę dziś. Będzie się działo :D

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Ja nie widzę problemu, zawsze pisze tak jak należy i nie kaleczę języka polskiego. Czasem coś przekręce (jak to bywa na klawiaturze + szybkie pisanie) ale wiadomo: im dłużej pisze tym mniej błędów robie. Ja właśnie wróciłem z rowerka, przejechałem się z kumplem do sklepu na zbyszko 3 cytryny i jakiegoś loda, teraz pewnie oddam się CS'owi i popykam troszke. Aaa i potrzebuje nazwę dla klanu do CS'a. Pomóżcie wymyśleć! Byłbym wdzięczny. Jakto bywa to może być po angielsku (najczesciej tak bywa), jakiś TAG fajny, ale priorytet to nazwa dobra.

Edytowane przez lechu1777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa i potrzebuje nazwę dla klanu do CS'a. Pomóżcie wymyśleć! Byłbym wdzięczny. Jakto bywa to może być po angielsku (najczesciej tak bywa), jakiś TAG fajny, ale priorytet to nazwa dobra.

Bardzo Kreatywni Gracze. Tag będzie wyglądał tak: -----------::::::::::::::B^:K:^G::::::::::::::-------------.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę problemu, zawsze pisze tak jak należy i nie kaleczę języka polskiego. Czasem coś przekręce (jak to bywa na klawiaturze + szybkie pisanie) ale wiadomo: im dłużej pisze tym mniej błędów robie. Ja właśnie wróciłem z rowerka, przejechałem się z kumplem do sklepu na zbyszko 3 cytryny i jakiegoś loda, teraz pewnie oddam się CS'owi i popykam troszke. Aaa i potrzebuje nazwę dla klanu do CS'a. Pomóżcie wymyśleć! Byłbym wdzięczny. Jakto bywa to może być po angielsku (najczesciej tak bywa), jakiś TAG fajny, ale priorytet to nazwa dobra.

Lechu, ale Ty jesteś kozak O.M.G. :lol: :lol2:

 

poca wymyśl coś śmiesznego :D ;]]]]]]]]]]]]]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

Poca próbuje rozśmieszyć kogoś, chyba jednak 1/10 userów śmieje się z Ciebie i Twojego poziomu.

 

@pajak28

No teraz całkiem przyjemnie na dworku ;) Ja ide pograć też troszke, mam nadzieje, że nie na 999ms :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poca próbuje rozśmieszyć kogoś, chyba jednak 1/10 userów śmieje się z Ciebie i Twojego poziomu.

Chyba nie.

 

poca < lechu

 

Mój poziom drastycznie spada kiedy widze Twoje pr0 posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki na pw z osobistymi wyjazdami. :| poca jakie pr0 posty? :| 2 PU@geba. 3 ost Samurai Champloo. Chyba poprzegladam profile z nudow.

 

BTW strzelilem nienadajace sie foto mojego syfu ( przez niektorych zwane otoczeniem kompa ;] ). Wrzucac? B)

I znow zapominam tagow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OKi niech znajde...

 

 

Troche ciemno :blink: ale generalnie widac ocb :lol:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz fajny oldskulowy stoliczek pod kompa :D

Ten metalowy "szkielet" to mi na postałości po jakiejś starej maszynie do szycia(a właściwie stoliku do niej) wygląda, gdzieś miałem cos w tym stylu

 

Ide spać... jutro o 7 pobudka i do roboty...

 

Dobranoc...

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa... Singer jak cos [; 2 maszyny od dziadka, 2 ladnie pomalowane na bialo deski 150x50x15 i mamy 2 stoliki...Chociaz patrzac na prawdziwy oldschool...

Dołączona grafika

 

Zaczynam sie zastanawiac nad kilkoma zmianami :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może teraz moje biurko, a raczej fragment, reszta nie wygląda lepiej ;]

Dołączona grafika

:lol:

Btw. Gdzieś był topic w którym umieszczało się fotki swoich biurek, czy mi sie pomyliło z innym forum :>?

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz identyczny syf na biurku jak u mnie ;) Wszędzie się walają płyty , kubki i talerze ,których nie bardzo mi się chcę teraz myć :D Może jutro zmyje ten 2 cm kurz z klawiatury :D Ciekawe jakby ją rozkręcić . Musi być niezły burdel w środku... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...