Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

UE wlasnie mialem na mysli a nie PiS'iory i LPR. Moze sie myle ale od poczatku istnienia UE kara smierci jest zniesiona, a kraje czlonkowskie maja sie dostosowac ,wiec jak niby Polska jako jedyna by miala to zmienic ? Proste , a moze nie ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zaziębiłem wczoraj na rybkach i dziś mam 38 st gorączki ;( A miało być tak pięknie, umówiłem się z kumplami na meczyk. A tu takie kwiatki ;( Chyba z rok nie miałem podwyższonej temperatury ciała. Brrr zimno mi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spylon 38 to juz dosc duzo. Brat moj kiedys mial jakos 38 wlasnie i poszedl mimo to do pracy. Po 3 godzinach zaczal sie nadmiernie pocic ,mial drgawki i dziwne sie czul. Przyjechala karetka sprawdzila temperature i cisnienie. Mial 41.9 kresek. Lekarz powiedzial ze jeszcze godzinka i w kostnicy by bylo o jedno miejsce mniej. Nie ma co lekcewazyc. Przemeczyc sie ew. probuj zbic goraczke jak Ci zalezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżę sobie przed kompem teraz, forum sobie przeglądam. Jak wydobrzeję i odpocznę to za 4-5 dni to pójdę w nogę pograć z kumplami. Znacie jakieś dobre metody na zbicie temperatury?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leżę sobie przed kompem teraz, forum sobie przeglądam. Jak wydobrzeję i odpocznę to za 4-5 dni to pójdę w nogę pograć z kumplami. Znacie jakieś dobre metody na zbicie temperatury?

Tabletki :blink:? Czyt. rutinoskorbin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po tych wszystkich pomysłach które usłyszałem w wiadomościach "siedzę i się za głowę trzymię" :mur:

 

Przecież to istna masakra. Zakaz pracy w weekendy i kara śmierci akurat dla pedofili. Jeszcze chyba jakiś pomysł był ale nie pamiętam.

 

Macie swoje wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(pokrój go na małe części i połknij - nie będzie Cie czuć :P).

Twardziele nie kroja czosnku. :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden AC Fan Pro 2L nie przypasował, drugi zakłócał obieg powietrza w zasiłce ze stockowym wentylem, jednym słowem [gluteus maximus] zbita

Z kumplami (a jednak się udało jeszcze jednego ściągnąć) graliśmy w Warcrafta 3 i Most Wanteda :)

Jutro będzie Quake II i III Arena oraz RtCW, a może też ET :razz:

Dziś też musze iść o ludzkiej porze spać, więc już powoli czas się szykować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły... Gdzie jest Sikor!? Wracaj!!!!!!! :D

 

Wow! Jestem drugi w top spamers today! :D Czuje się zaszczycony.

A w prezencie dostajesz... 30% + 10 dni ZPP. Gratulacje :)

 

 

Jeden AC Fan Pro 2L nie przypasował, drugi zakłócał obieg powietrza w zasiłce ze stockowym wentylem, jednym słowem [gluteus maximus] zbita

Z kumplami (a jednak się udało jeszcze jednego ściągnąć) graliśmy w Warcrafta 3 i Most Wanteda :)

Jutro będzie Quake II i III Arena oraz RtCW, a może też ET:razz:

Dziś też musze iść o ludzkiej porze spać, więc już powoli czas się szykować ;)

Widze ,ze kolega ma dobry gust ;) Jak gracie na necie to moge sie dolaczyc (Q3 or ET). Oczywiscie zalezy czy bede mial czas :P

 

Mysle ,ze czas isc spac :)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ide spać i gasze światełko. Dobranoc. Pożegnam się jak "napalone tshynastki" papapaapapapapapa :*:*:*:*:*:*:*:*:*. A tak serio to jeszcze nie ide. Pogram sobie w Gothica (męcze się, żeby mnie do jakiegoś obozu przyjeli :P ). Teraz fajnie 2 tygodnie wolnego. Mogę całe dnie spamować. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra spamery, juz powoli wybieram sie do spania :razz:

Wstane pewnie tak jak wczoraj, o dziewiatej :D

Obym szybko zasnal :)

Jeszcze tylko chwile poczytam cos na forum ;)

Widze ,ze kolega ma dobry gust ;) Jak gracie na necie to moge sie dolaczyc (Q3 or ET). Oczywiscie zalezy czy bede mial czas :P

Wolimy zagrac sami, ale jak Ja kiedys bede mial czas to b.chetnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polopiryna zbija gorączkę. Nie żadne rutinoskorbiny czy ferwexy.

Tu bym polemizowal. ;) Temperature najlepiej zbijesz FC. :D Oczywiscie mam na mysli procesory. :P

 

Cos spac nie moge wiec obejrzalem sobie Dziecko doskonale na TVP1. ;] Nawet, nawet ten filmik. Nie spodziewalem sie, ze mnie tak wciagnie. :rolleyes: Polecam. ;)

 

EDIT

Gasze swiatlo i niech nikt nie wazy sie je zapalac w nocy bo dostanie pstryczka w nos. :P

Dobranoc. ;)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra spamery, juz powoli wybieram sie do spania :razz:

Wstane pewnie tak jak wczoraj, o dziewiatej :D

Obym szybko zasnal :)

Jeszcze tylko chwile poczytam cos na forum ;)

Zapowiadalem, wykonuje

Gasze swiatlo i niech nikt nie wazy sie je zapalac w nocy bo dostanie pstryczka w nos. :P

Co najwyzej moge zdzielic nosem w pstryczek, jak bede po ciemku wchodzil do pokoju ;)

Zapale zeby sie ze schodow nie zwalic i juz gasze :)

Dobranoc spamery, trzeba nabrac sil na jutrzejsze rozgrywki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...