Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie sie zaczyna nowa era w zyciu xD. Ide do liceum, w poniedzialek mam na 9:00 do kosciola, a na 10:00 do szkoly. Niestety najpoznijeszy pociag jest o 8:00 wiec bede musial isc do kosciola. No tak i zaczna sie dojazdy :(. Makabra, moze jakos przezyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idziecie w garniturach?? :P

Z tym ze nie na pewno :lol:.

 

Nie wygodnie sie bedzie chodzic po rozpczeciu w garniaku ;].

Do pierwszej klasy i owszem - dobre wrazenie ;).

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę w garniaku, ale to głównie dlatego, że teraz 1 LO i trzeba dobre wrażenie wywrzeć ;]. Ja na szczęście mam 15 minut do szkoły także na nogach spokojnie się dojdzie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

To było pytanie do tych co zaczynają naukę w nowych szkołach, ja idę do technikum. Drogę musze pokonać dwoma autobusami, lub autobusem i tramwajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm ja mam na 10:30 :D Więc mogę sobie pospać :P W garniaku sobie pójdę ale do szkoły mam 25 min. jazdy baną :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ja mam na 9.00, idę w garniaku pod krawatem. :) (nowa szkoła, technikum, trzeba sprawić dobre wrażenie, tymbardziej, że moja starsza tam uczy, a z dyrciem mam j. angielski).

A do szkoły mam w linii prostej 2km, ale to musiałbym chodzić przez dość nieciekawą część miasta.

Tak to mam wybór albo 2x tramwaj, albo bus i tramwaj, albo 2x bus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze spamy, mam wolną chatę dziś i jutro :D. Browarki się chłodzą w lodówce, w BF2 się popyka :D.

Znowu na impreze ktos mnie zaprasza? Nieee, zostaje dzisiaj w domu. ;D Zaraz do roboty, powrot 2-3 w nocy i spac bo rano na rower trzeba isc. Znow musze detke zmienic bo wczoraj zlapalem drugi raz gume w tym tygodniu. o_O

 

Pojechałem dzisiaj na giełdę komputerową na Batorego z kumplem w poszukiwaniu pracy dla niego, nie minęło pięć minut i już został zatrudniony.

 

Przy okazji kupiłem sobie AS5.

 

BTW Dzień dobry wszystkim :P .

W ktorym miejscu pracujesz? Ja po pol roku roboty na WGK darowalem sobie bo to zabiera cale weekendy a kiedys bylo trzeba troche zaczac zycia prywatnego i od czasu do czasu zajrzec do ksiazek szkolnych. :)

 

Za 2 dni. ;]. Na którą macie rozpoczęcie roku ? :>. Ja na 10, przynajmniej się wyśpię :mrgreen:.

Oj, ja naszczescie tez mam na 10. :)

 

Ja na 8:30. Idziecie w garniturach?? :P

Poje...ekhem.. pogielo Cie cos? Ja tu planuje na rowerze jechac przy dobrych wiatrach i jak bede mial z kim. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez śmigam w garniaku, jakos sie przyzwyczaiłem juz ze zakładam na wszystkie takie okolicznosci... A że jeszcze do 1 klasy LO :P Do szkoły mam 15 minut spokojnym spacerkiem, ale rozpoczęcie na 8:00 :/ . Skończy sie wstawanie o 11 :/

 

aha, nie mam ani jednaj książki, jakoś tak wyszło

Edytowane przez slasher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było pytanie do tych co zaczynają naukę w nowych szkołach, ja idę do technikum. Drogę musze pokonać dwoma autobusami, lub autobusem i tramwajem.

No ja do roboty jeździłem 2 autobusami i tramwajem. Jakieś 70-80 minut. Do tego jak teraz cały Wrocek rozkopany pewnie i bym z 2 godziny jechał :) Nie marudź :)

 

Hm ja mam na 10:30 :D Więc mogę sobie pospać :P W garniaku sobie pójdę ale do szkoły mam 25 min. jazdy baną :cry:

 

Ale elo prO młodzieżowy slang :lol: a ten avatar :lol2: :lol:

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szczerze to nie rusza w garniaku, czy nie, nie rusza mnie nawet czy duży Romek wprowadzi mundurki do szkół bo i tak musze łazić w kantach :lol:. Taki regulamin, żeby nikt sie nie wyróżniał, nie było żadnych konfliktów i takie tam. A do szkoły mam 7 minut tramwajem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie szczerze to nie rusza w garniaku, czy nie, nie rusza mnie nawet czy duży Romek wprowadzi mundurki do szkół bo i tak musze łazić w kantach :lol:. Taki regulamin, żeby nikt sie nie wyróżniał, nie było żadnych konfliktów i takie tam. [...]

Nie no mundurki to już lekka przesada, ale w garniaku mógłbym chodzić. El_gringo - gdzie się uczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie marynarka czy tzw. koszula wizytowa nie przeszkadza, mogę w tym chodzić, byle nie spodnie eleganckie prasowane w kant. :)

Cóż, ale początek roku to tylko ok godz. męki w tym, no i ew. potem powrót do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszule lubię, nosić mogę cały czas... byle nie w spodniach. :) Cóż, kwestai przyzwyczajenia, niektórzy 75% swego czasu spędzają w garniaku i jakoś nie narzekają. :P.

Bo nie moga. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie głowa boli !!

 

I wnerwiony jestem bo graliśmy PCW 2 vs. 2 i przegraliśmy 21-15. :sad: Czemu przegraliśmy bo kompletnie bez formy jestem i o PCW dowiedziałem się minute przed, nawet czasu 'psychicznie' się nastawić nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dniem 02.09.2006 ten temat zostaje zamknięty. Został pozostawiony tyle czasu, aby pomóc Wam przeżyć wakacje ;)

 

Nie ma odwołań od tej decyzji i temat będzie już na stałe zamknięty!

 

Zapraszam do innych tematów i działów.

 

Pozdrawiam

Romek

Red. Naczelny PurePC.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...