Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Wrócił - i ze zdziwnienim stwierdzam, że poprawiłem sobie kondycję. ~50 minut szybkiej jazdy i zero zmęczenia. Cieszy mnie to - ale z drugiej strony - trzeba będzie dłuższe wyprawy robić ;]

 

Neo_x - zgadamy sie co do jakiejs dłuższej wycieczki, połączonej z pifkiem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wrócił z basenu w Niemczech (dokładniej w miejscowości Forst, zaraz koło granicy). Wreszcie skoczyłem z 10m. wieżyczki. :) Kumple mnie namówili. :) Zresztą basen fajny. Jest wieża a na niej metrowa trampolina, 3 metrowa trampolina, 6 metrowa wieżyczka i 10 metrowa wieżyczka. ;) Najgorzej było w drodze powrotnej (do mojej mieściny i tak tylko 40min drogi) ale samochód stał w słońcu i jak złapałem kierownice to chyba sobie łapki popaliłem. Było 37*c w cieniu... Wyobrażacie sobie co się działo w słońcu. Aha udaliśmy z kolegami, że jesteśmy rodzina.:) 6,5 Euro za 4 osoby. Cena całkiem całkiem. Tylko panny brzydkie. Pewnie znacie? Po czym poznać, że jest się w Niemczech? Krowy ładniejsze od pań. ;)

Dobra tyle moich wywodów, jeżeli ktoś przeczyta i dopatrzy się błędów to niech da znać.

 

ZAPOMNIAŁEM O NAJWAŻNIEJSZYM! Ohydne piwo sprzedają w barze na basenie. Jakieś takie słodkie. Ble!

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłeś i kierowałeś?

pewnie wody z basenu sie napił ; )

hehe, poza tym- nie przyzwyczajony ktoś jest do niemieckiego-czyt.- słabego piwa ; )

 

 

 

Jezeli ktos ma zamiar kosic dzisiaj trawe - zdecydowanie odradzam :>. Mam dosc :?.

hehe, że jak?! i to mówi ten, co woli kosić trawe niż jechać nad jezioro : P Edytowane przez osek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

To ja 1-wszy :D

 

Dołączona grafika

 

 

I jak nadam sie pod prysznic, dodam że nie myłem sie juz z 3tyg :-P :-P :-P :-P

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, robię!

Tylko... jak się robi casting?... Bo nie wiem.

To ja raczej odpadam w preeliminacjach, jak Agnes tylko po urodzie bedzie oceniać :(

Jakby oceniała po przymiotach intelektu lub delikatności dotyku to może miałbym cień szansy, a tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, jakby to powiedzieć...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Agnes ma 33 lata, ale jest całkiem ładna, więc decyzja należy do was :razz:

I jak nadam sie pod prysznic, dodam że nie myłem sie juz z 3tyg :-P :-P :-P :-P

To musisz nieźle capić :lol:

33-latki też są fajne :wink: Mnie tam wiek nie przeszkadza :D

Zależy, ale dużo ładnych jest. Najgorsze dziewczyny to te, co przedawkowały solarium

Wiekowo to dla mnie w sam raz :)

Banda emerytów (joke ofc) :razz: Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Agnes ma 33 lata, ale jest całkiem ładna, więc decyzja należy do was" No nie moge. :D Jest "calkiem" ladna. Nie widzialem Jej jeszcze (a jestem ciekaw jak wyglada) ale musze Ci powiedziec Aragorn ze potrafisz walic komplementy kobiecie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Agnes ma 33 lata, ale jest całkiem ładna, więc decyzja należy do was" No nie moge. :D Jest "calkiem" ladna. Nie widzialem Jej jeszcze (a jestem ciekaw jak wyglada) ale musze Ci powiedziec Aragorn ze potrafisz walic komplementy kobiecie. :D

Byłem z nią na zlocie, ponad rok temu, wtedy całkiem fajnie wyglądała (mniejsza o to jakim zlocie i kiedy :P)

Ciekawe jak teraz wygląda :)

Jasiu, no po prostu tak mnie spaliłeś na wstępie, że ojej.

Ale rozumiem, dla tak młodej osoby jak ty mogę wydawać się spróchniałą staruszką.

No co ty, całkiem ładna jesteś :) Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak teraz wygląda :)

Normalnie.

2236117[/snapback]

A nie powinien Ci mówić ciociu?? :-P

W sumie nawet mógłby. Ale wpędziłby mnie tym w depresję, więc może lepiej nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie.

2236128[/snapback]

Co to jest 'przygotowanie'?

 

ps. Ratunku.

Umalować się, fajnie ubrać itd. :P

Ratunku? A czy Ja coś robie? ;)

A może Ci ktoś jakieś 'oferty' na PW śle? Hehehe...

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...