Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Myszka sprawuje sie "ocien haraszo". :P Pogrywam teraz sobie w Prey'a i gra sie naprawde swietnie. Wczesniej gralem w demo na starej myszce i gra byla do [gluteus maximus], a teraz to czysta frajda. B-) W windzie tez sie fajnie pracuje. ;) Dla mnie wypasik. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myszka sprawuje sie "ocien haraszo". :P Pogrywam teraz sobie w Prey'a i gra sie naprawde swietnie. Wczesniej gralem w demo na starej myszce i gra byla do [gluteus maximus], a teraz to czysta frajda. B-) W windzie tez sie fajnie pracuje. ;) Dla mnie wypasik. :rolleyes:

Co znaczy "ocien haraszo"?? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie spamery!

A jednak zbyt duzo nie wyprodukowaliscie, albo szybko mi sie czytalo

Zalman juz zamontowany, lapy mi sie strasznie trzesly, ale na szczescie niczego nie rozwalilem i wszystko dziala. Nie zamierzam go zdejmowac w najblizszym czasie, bo montaz tego po prostu koszmar, ale i tak polecam :)

Bledy poprawione :)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalman juz zamontowany, lapy mi sie strasznie trzesly, ale na szczescie niczego nie rozwalilem i wszystko dziala. Nie zamierzam go zdejmowac w najblizszym czasie, bo montarz tego poprostu koszmar, ale i tak polecam :)

Ja go złożyłem w 5 minut, banalnie proste i przyjemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie spamery!

A jednak zbyt duzo nie wyprodukowaliscie, albo szybko mi sie czytalo

Zalman juz zamontowany, lapy mi sie strasznie trzesly, ale na szczescie niczego nie rozwalilem i wszystko dziala. Nie zamierzam go zdejmowac w najblizszym czasie, bo montarz tego poprostu koszmar, ale i tak polecam :)

Koszmar to jest przy montazu Pentagrama XC-80. ;) Przy okazji popraw 'byki', ktore zaznaczylem na czerwono. :P Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc spamery :D

 

Wam tez sie nic nie chce ? Ja przez 30min zdolalem wlozyc wtyczke do kontaktu ,ale nie mam sily juz odkurzac :lol:

Mam tak samo. Ledwo co przed kompem siedze, a co mówić o robieniu innych rzeczy... W taki skwar to nawet na ryby wybrać człowiek się nie może... Jedynie na noc ale tak w pojedynke jechać to mi się nie widzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ja gdzies o 20:00 ide kosic trawe :/ i zeby bylo weselej to kosiarka zylkowa... czyli taka, co zaklada sie ja przez plecy. Nie wiem jak ja dam rade B)

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się odezwę :)

Często patrze po sigach, jaki kto ma konfig i widze czasami takie coś - super konfig (A64, X800GTO, coś w tym stylu) a do niego zasiłka ModeCom 350GTF i zastanawiam się, jak ona to wytrzymuję. Wsadziłem 6800LE do kompa numer dwa z siga, napięcie na 12v strasznie słabe (11.77 stres), zasiłka głośna jak huragan ale daje rade, jak to możliwe? Jakość fabryk FSP? :razz:

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mój kolega posiada P IV 630, 1gb ram, 6800 (12/5), 1x hdd i dvd-rw, 1x fan w budzie podpięte pod I-Box 400w i po paru miesiącach pracy żadnych awari.

Więc wszystko jest możliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...