Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjęło się w naszym społeczeństwie używanie określenia: "te buty są pedalskie", albo "ten sweter jest pedalski". I nie ma to na celu obrażanie mniejszości seksualnych. To tak samo jakby powiedzieć: "te buty są ciach!owe" itd. Wzięło się to chyba z USA, ze zwrotu: "It's gay". :P W sumie to chyba piszę bez sensu, ale nic na to nie poradzę. Do bani dzisiaj jestem. Ojciec sie na mnie wyżył, obraził ... Idę spać. Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O burza :D.

 

...

 

5 minut i juz sobie poszla :roll:.

 

Jako komedie proponuje: "komedie romantyczna" :>.

 

A co do ludzi, ktorzy wyzywaja facetow z japonkami na nogach od pedalow, to niech lepiej sie zastanowia co pisza, i troche tolerancji. Nich zobacze taka osobe jak jest ubrana, to pewnie tez na jej temat nie jedno bym powiedzial. Japonki sa meskie i damskie, sam mam i nie wstydze sie w nich chodzic, bo nie wygladam jak pedal, ani sie w nich tak nie czuje. W ogole co to za zbiorowa fobia :angry:? Ludzie troche wyluzowania. Wyjde w spudniczce na ulicy i tez nie bede pedalem/pedofilem/itp.

 

BTW Ide spac :>. Cy-a.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

st1ch

Hmm chyba mam omamy. Chyba uzyles PW, prawda? :wink:

 

Starzeje sie. Malo piwa, duzo alkoholu i krotki wieczor. Straszne. Okropne. Najwyzszy czas dobic ost BECK przed snem...

Nie PW, gg. Ale z drugiej strony troche zrozumienia z Twojej strony, i to nie jedyny temat gdzie byl OT (np. "pokaz swoja twarz"), i nie tylko z mojej strony :>. Ale dobra jest jak jest,trudno :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi porabane komary nie daly spac, to sie tak rozbudzilem, ze teraz juz w ogole nie moge zasnac, i nie wiem co mam robic :|. Jest prawie 3 nad ranem, czym sie zmeczyc szybko hmmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Witam :D

 

Wczoraj u mnie była burza, nagle tak jeb.. że myślałem że to w muj dom walło, ale patrze wszystko w domu działa, burza se poszła wiec biore rower i jade sie przejechać po osiedlu, pojechałem z 2 domy dalej i widze sąsiada w[ciach!]i....o, pytam sie ''czy to w pana dom walną ten piorun?'', '' no niestety, 3 telewizory i komputer szlak trafił'' :) :)

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie strasznie leb nawala :|. Pol nocy nie spalem, bo te komary to sobie na burze akurat raczyly wejsc do mnie do pokoju. I super... Spac mi sie chce jak diabli, a ze o 6 musialem jechac do Kobiety to juz w ogole bania nawala :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie strasznie leb nawala :|. Pol nocy nie spalem, bo te komary to sobie na burze akurat raczyly wejsc do mnie do pokoju. I super... Spac mi sie chce jak diabli, a ze o 6 musialem jechac do Kobiety to juz w ogole bania nawala :>.

Dostales mlotkiem po glowie od kobiety? :P

 

Witojcie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie strasznie leb nawala :|. Pol nocy nie spalem, bo te komary to sobie na burze akurat raczyly wejsc do mnie do pokoju. I super... Spac mi sie chce jak diabli, a ze o 6 musialem jechac do Kobiety to juz w ogole bania nawala :>.

Pod pantoflem jestes czy jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Wczoraj u mnie była burza, nagle tak jeb.. że myślałem że to w muj dom walło, ale patrze wszystko w domu działa, burza se poszła wiec biore rower i jade sie przejechać po osiedlu, pojechałem z 2 domy dalej i widze sąsiada w[ciach!]i....o, pytam sie ''czy to w pana dom walną ten piorun?'', '' no niestety, 3 telewizory i komputer szlak trafił'' :) :)

http://so.pwn.pl/slowo.php?begin=m%F3j

 

10% + 2dni ZPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2237844[/snapback]

Witam :D

 

Wczoraj u mnie była burza, nagle tak jeb.. że myślałem że to w muj dom walło, ale patrze wszystko w domu działa, burza se poszła wiec biore rower i jade sie przejechać po osiedlu, pojechałem z 2 domy dalej i widze sąsiada w[ciach!]i....o, pytam sie ''czy to w pana dom walną ten piorun?'', '' no niestety, 3 telewizory i komputer szlak trafił'' :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to wina: high celcjusz temp. :>?

Raczej lekkim zdezorientowaniem przed jutrzejszym wyjazdem. :)

 

 

A rozdajesz tu w ogole %, ze tak spytam. ;)

 

Nie :lol: , ale lubię wyłapywać błędy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej lekkim zdezorientowaniem przed jutrzejszym wyjazdem. :)

Nie :lol: , ale lubię wyłapywać błędy. ;)

Tylko na wyjezdzie duzo fotek prosze zrobic i to ladnych, takich specjalnie dla mnie :D.

 

A na pcc nie odpisales mi czy zabierasz mnie ze Soba do Paryza :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...