Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

A ja siedzę po wyjściu ze szpitala w domu już 2 tygodnie i nie mogę iśc pograc w gałe nawet <_< :-| :? :angry: :mad: :sad: :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja siedzę po wyjściu ze szpitala w domu już 2 tygodnie i nie mogę iśc pograc w gałe nawet <_< :-| :? :angry: :mad: :sad: :unsure:

Co Tobie było?

A tak przy okazji, jak Wam się podoba mój nowy avatar? :razz:

Jeżeli się nie domyślacie co to jest, to podpowiem, że bawiłem się demkiem nVidia Nalu i Frapsem ;)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładną mam tapetę ? :D

Niezłą, ale śmiem twierdzić, iż mam lepszą:

2235148[/snapback]

Ej, niech mi ktos poda jakąs gierkę Adventure / RPG dobrą, tylko błagam nie wyskakujcie z Falloutami , BG czy Tormentem, Gothickiem, TES'ami, czy inną klasyką.

Sentinel: Strażnik Grobowca. Niektóre zagadki są dość wymagające. :]

 

Znów to słońce. Wróciłem z pracy i nic mi się nie chce. :mur:

Zjem obiad i chyba idę spać.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Tobie było?

A tak przy okazji, jak Wam się podoba mój nowy avatar? :razz:

Jeżeli się nie domyślacie co to jest, to podpowiem, że bawiłem się demkiem nVidia Nalu i Frapsem ;)

Najlepszym Twoim avatarem byl pies Husky :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji, jak Wam się podoba mój nowy avatar? :razz:

Jeżeli się nie domyślacie co to jest, to podpowiem, że bawiłem się demkiem nVidia Nalu i Frapsem ;)

Podobny avatar mial kiedys Sulaco. ;)

 

Kto oglada Tour de France? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się oglądac tych koksiarzy.

Yhy... Nawet tego nie skomentuje :) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

U mnie nie ma co kosic, slonce normalnie ja wypalilo ze zamiast trawnika to mam siano :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym Twoim avatarem byl pies Husky :>.

Mi sie nie podobal

Dawno temu go mialem, prawie rok temu

Podobny avatar mial kiedys Sulaco. ;)

Wystarczy pobawic sie tym demem, ustwic ja jak sie chce i zrobic screenshota, po czym wyciac co sie chce i pomniejszyc w jakims programie graficznym, wiec nie zlamowalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie ide na rowerek.

Pogoda paskudna - czytaj - jakieś 30 stopni w cieniu.

Co tam - ruch to zdrowie! A w końcu w wakacje trzeba sie poruszać i zrzucić zbędne kilosy, tudzież nabrać sylwetki normalnej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, zrzucić zbędne kilogramy. Ja przytyć muszę. Od trzech lat ważę 65kg i ani mniej, ani więcej, co przy moim wzroście daje jakieś ~10kg niedowagi. Nie wyglądam jak kulturysta, ale źle też nie jest, ze zdrowiem nie mam problemów.

 

Ja dzisiaj w kinie byłem. Relacja w temacie o filmach. Ogólnie to teraz u mnie 34 stopnie w cieniu, czyli za ciekawie nie jest, a najgorsze jest to że pokój czyli także okno mam od strony południowego zachodu, co daje słońce przez prawie cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja zrobilem dzis grilla w ogrodku i przy okazji opalalem sie na sloncu z moja druga polowka... Troszke przegialem i jestem teraz caly poparzony. Bede w nocy cierpial podwojnie. Raz, ze nie idzie sie polozyc na jakiejkolwiek stronie ciala to jeszcze o zabawach w nocy mozna z gory zapomniec.Wystarczy, ze podniose gwaltowniej reke to juz bol paralizuje cale cialo... Nie wiem co gorsze ehh :| Ide wziac zimny prysznic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja własnie ide na rowerek.

Pogoda paskudna - czytaj - jakieś 30 stopni w cieniu.

Co tam - ruch to zdrowie! A w końcu w wakacje trzeba sie poruszać i zrzucić zbędne kilosy, tudzież nabrać sylwetki normalnej ;]

Skad dokladnie z tego centrum wawy jestes?:) Moze by kiedys pojezdzic razem... Od dluzszego czasu szukam kogos z forum ;)

 

Ta, zrzucić zbędne kilogramy. Ja przytyć muszę. Od trzech lat ważę 65kg i ani mniej, ani więcej, co przy moim wzroście daje jakieś ~10kg niedowagi. Nie wyglądam jak kulturysta, ale źle też nie jest, ze zdrowiem nie mam problemów.

Mam identycznie... Ja waze +-60kilo co przy moim wzrosie daje 5-7 kilo niedowagi.. A co lepsze.. Utrzymuje ta wage od ponad 5 lat.. Jak chodzilem na silownie to 4 kilo przybylo mi... A jak przestalem to znowu wrocilem do wagi 60 kilo... Jem za 3 osoby, ja juz nie wiem co mam zrobic zeby przytyc, roznych diet probowalem i nic. Mam taki pogiety metabolizm i tyle

 

Bede w nocy cierpial podwojnie. Raz, ze nie idzie sie polozyc na jakiejkolwiek stronie ciala to jeszcze o zabawach w nocy mozna z gory zapomniec.

Wreszcie dasz jej odpoczac ;) Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad dokladnie z tego centrum wawy jestes?icon_smile3.gif Moze by kiedys pojezdzic razem... Od dluzszego czasu szukam kogos z forum.

Z centrum. Mieszkam dokładnie między pl. 3 Krzyży a pl. Konstytucji...

Bardzo chetnie - można się gdzieś wybrać - ja za 5-10 minut wychodzę - szybka akcja i jedziemy gdzieś ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z centrum, między placem 3 krzyży a konstytucji... bardzo chetnie - można się gdzieś wybrać - ja za 5-10 minut wychodzę - szybka akcja i jedziemy gdzieś ;]

Dobra, ubiore sie i moge byc za 40 min na starowce (musze jeszcze dojechac), kolo rykszy velotaxi :) (kumpel robi w velo)

EDIT: Powiedz mi tylko jak Cie poznac :) Bede na rowerku jaki mam w avatarze (i profilu), spodnie kremowe po kolana i czarna koszulka :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zmienia faktu ze na starowke jechac mozesz ;) Przynajmniej oderwe sie od PC :P

EDIT: Zgadza sie, w profilu ;)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ue, dzis robie Pole Mokotowskie, stykniemy sie na jakiś Trip na weekend na 100%, może jakiś dłuższy dystans...

 

Znikam, życzcie mi powodzenia ;]

To ja jade na starowke ;) Szerokiej drogi ;)

W weekend jade nurkowac do Wałcza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zmykam grabić wykoszoną trawę, która uschła już doszczętnie.

Podpal ;) Mniej roboty ;) :lol: Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz, ze nie idzie sie polozyc na jakiejkolwiek stronie ciala to jeszcze o zabawach w nocy mozna z gory zapomniec.

Proponuję wspólny prysznic.

Połączysz przyjemne z pożytecznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Neo_X... Polecasz dzieciom palenie trawy? :blink: Wstydź się... :lol:

Trawa to nie dom, dużej szkody nie będzie :razz:

Sysakowi zapewne chodzilo o ta mniej legalna trawe. :P

:legal:

To sie najwyżej ujara

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...