Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak komuś się ostro nudzi a jest fanem rajdów to TU jest półtoragodzinny filmik z efektownymi wypadkami z rajdów .... nuda to nuda co poradzić .. takie rzeczy mi się szukają na guglach :D

 

 

 

Pozdrawiam ... miłego oglądania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc spamery.

 

Wlasnie wrocilem z dzialeczki i nazrywalem z jakies 15 KG wisni. Jutro moja panna bedzie robic dzemik... Znalazlem jej jakies zajecie na nudna niedziele. :P Tylko co ja bede robil :blink:

 

Ja się odezwę :)

Często patrze po sigach, jaki kto ma konfig i widze czasami takie coś - super konfig (A64, X800GTO, coś w tym stylu) a do niego zasiłka ModeCom 350GTF i zastanawiam się, jak ona to wytrzymuję. Wsadziłem 6800LE do kompa numer dwa z siga, napięcie na 12v strasznie słabe (11.77 stres), zasiłka głośna jak huragan ale daje rade, jak to możliwe? Jakość fabryk FSP? :razz:

 

X800 GTO powinno uciagnac jeszcze, ale 6800 to juz IMO przegiecie. :D

 

11.77 v ? I co zadnego resa nie bylo ani nic.? Odpal jakas gierke albo cos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11.77 v ? I co zadnego resa nie bylo ani nic.? Odpal jakas gierke albo cos ;)

Godzina CS:Sa i wszystko spoko oraz 3DMarki oczywiście :)

Widocznie ten ModeCom to dobry stuff jest. :P

 

Wiecie, ze Wisla Plock zdobyla Superpuchar Ekstraklasy pokonujac Legie 2:1 :?: Kto by sie spodziewal. :blink:

Niektórzy jeszcze w nim jakoś 'podkręcają' linię 12v, chyba potencjometrami wewnątrz zasilacza

A odnośnie Wisły Płock i Legii - pewnie wielu z mojego miasta podpadne, nie interesuje się piłką, ale Legii nie lubie (jedyne z czym mi sie kojarzy Legia to z jej [pseudo]kibicami, a właściwie to wygolonymi dresami) i dobrze jej tak

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ten ModeCom to dobry stuff jest. :P

 

Wiecie, ze Wisla Plock zdobyla Superpuchar Ekstraklasy pokonujac Legie 2:1 :?: Kto by sie spodziewal. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego niektórzy kojarzą kibiców Legii z dresiarzami. Byłem na meczach Legii juz kilkanaście razy (czasami na Żylecie) i jakoś jeszcze żyję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Skonczylem jakies pol ogdziny temu kosic trawe... mam spokoj na jakis czas.

A wlasciwie to trawy nei kosilem, tylko zielsko ktore sie nie zjaralo jeszcze od slonca. Ide pyknac w cs;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego niektórzy kojarzą kibiców Legii z dresiarzami. Byłem na meczach Legii juz kilkanaście razy (czasami na Żylecie) i jakoś jeszcze żyję :)

Bo byles w dresie? :P (joke of course) A powaznie to jak ktos sie nie intersuje pilka nozna, a oglada wiadomosci/fakty/wydarzenia to moze sobie wyrobic taki poglad. Na przyklad po zdobyciu mistrzostwa przez Legie programy informacyjne poswiecaly duzo miejsca ekscesom jakich na starym miescie dopuscili sie kibice Legii. Niby jest coraz lepiej, ale do normalnosci nam jeszcze brakuje. :? Sam kiedys jezdzilem na mecze (Widzew) i zawsze czulem sie bezpieczny, ale znam osoby, ktore nigdy by sie nie wybraly na polska lige z obawy o swoje zdrowie. Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego niektórzy kojarzą kibiców Legii z dresiarzami. Byłem na meczach Legii juz kilkanaście razy (czasami na Żylecie) i jakoś jeszcze żyję

Wszyscy pamiętają te rozróby podczas meczów Legia vs. Widzew. Czasy się troche zmieniły ale poglądy na ten temat nie. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e .. nie szarzowalo po pokoju

przelecialo nad kompem i zatrzymalo sie na polce

 

mam to w sloiczku ;]

 

http://chaos.dracopc.com/pub/cos.avi

 

;] zobacze jak dlugo przezyje ..

Kumpel mowi ze moze i nie jest to cykada ale kiedys zlapal to za skrzydla i go u.ebalo tym kolcem z tylu ..

to pieklo w chu..

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na swiercza mi nie wyglada. Chaos skroc mu cierpienia podlacz jakis cooler, zdejmnij grill (jak trzeba ) i go wrzuc :D A tak na powaznie to za okno robala.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też coś podobnego udało mi się sfotografować. Akurat sobie siedziałem na tarasie, gdy z przerażeniem spostrzegłem te brązowe "coś" pełznące w kierunku okna...

 

Dołączona grafika

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na swiercza mi nie wyglada. Chaos skroc mu cierpienia podlacz jakis cooler, zdejmnij grill (jak trzeba ) i go wrzuc :D A tak na powaznie to za okno robala.

ee .. juz mu nawet dziury w nakretce zrobilem ;]

 

edit

wyglada jak szarancza

http://kriwol.com/log/szarancza.jpg

http://galeria.astro-forum.org/data/media/10/szarancza.jpg

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chaos jak chcesz to zameczyc i zabic przez smierc glodowa to cie znajde i ciebie zamkne w takim duuuzym sloiku wiec sie zastanowa czy tego nie wypuscic :) (tak to jest grozba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chaos jak chcesz to zameczyc i zabic przez smierc glodowa to cie znajde i ciebie zamkne w takim duuuzym sloiku wiec sie zastanowa czy tego nie wypuscic :) (tak to jest grozba)

e no co ty

nazwalem go Stefan .. i bede sie nim opiekowal ..

tylko musze sie dowiedziec co je

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem trochę w google, i wydaje mi się, że to co sfotografował Chaos i ja to po prostu...konik polny??

to ma stary kolo 6-7cm wielkosci i konkretny kolec na koncu odloka

juz nie mowiac o skrzydlach ..

z tego co ja znalazlem to szarancza

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos sie stefanowi stanie to mozesz sie zaczac bac :D ;] to moj brat z poprzedniego wcielenia :)))

 

btw dalej nie wiem co to jest ;/

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...