Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w tak nudny dzień jakim jest niedziela....

 

Znowu straszny upał będzie...

Niedziela wcale nie jest nudna! Tylko trzeba umieć sobie czas zorganizować. Na przykład jakieś kino (klimatyzowane, a jakże), potem gdzieś w plener...

Co prawda ja do pleneru mam trochę daleko w każdą stronę, ale jakoś sobie radzę. Ale nie dziś. Dziś firmowy festyn, jedziemy zagrzewać chłopaków do walki, będą mecze piłki nożnej.

<pompon> <pompon>

 

Mam tylko nadzieję, że nie będzie przypadków udaru słonecznego, heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy dostają karę, więc wyjadacze też. :>

To szykuje sie rekord w ilosci dni z ZPP. :P

Sikor bedzie mial male zadanko z matematyki podczas zliczania ilosci zdan zaczynajacych sie mala litera. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką Stefanie jak ma Chaos ustrzeliłem kiedyś na pojedynku asg. Kulka jej utkwiła w głowie (bądź karku) mimo to dalej się swobodnie poruszała. Zakończyłem jej męki spuszczając na nią kafelkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ale brutal :lol:. Zreszta dobrego cela musiales miec, czy tak przez przypadek?

Dzieki banan;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chcial pojechac nad taka wode. :P

2239460[/snapback]

A ja na Ibize.

Na Ibize tez by sie pojechalo.

 

Kurde forum mi sie sypie. :? Jakies dziwne rzeczy zaczynaja sie dziac. Dodalem odpowiedz i mi trzy dodalo. Potem usunalem jedna i nie bylo zadnej. :mur:

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, ale sie usmialem jak czytalem wasze posty po tym jak Chaos znalazl tego "ufoludka". Ten ufoludek to samica pasikonika zielonego (dokladnie jak powiedzial Lukexe). Wiem bo czasami karmie tym moje ptaszniki. Faktycznie ten "kolec" z tylu wyglada groznie ale maja go tylko samice i skladaja nim jaja (nie wiem jak, nie pytac). Chaos jak chcesz trzymac ta swoja stefanie to wrzucaj jej mniejsze robaki, wlacz ta niebieska katode, niech sie zleci robactwo i do pudelka stefanii. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, ale sie usmialem jak czytalem wasze posty po tym jak Chaos znalazl tego "ufoludka". Ten ufoludek to samica pasikonika zielonego (dokladnie jak powiedzial Lukexe). Wiem bo czasami karmie tym moje ptaszniki. Faktycznie ten "kolec" z tylu wyglada groznie ale maja go tylko samice i skladaja nim jaja (nie wiem jak, nie pytac). Chaos jak chcesz trzymac ta swoja stefanie to wrzucaj jej mniejsze robaki, wlacz ta niebieska katode, niech sie zleci robactwo i do pudelka stefanii. :D

e wypuscilem ja ...

wrzucalem jej robaki a ona nie jadla :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom nudy i to straszne :/ Nie ma co robić, a nawet gdyby się chciało w coś pograć to **** i ***** "najlepszy" komp jak zwykle poszedł się **** (tzn. posypał się miesiąc temu, ale go nie ruszam bo prędzej by za okno poleciał, wolę poczekać na powrót znajomego informatyka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chaos

To szarancza albo jakis wielki pasikonik. Lapalem takie na dzialce dla mojego pajaka. http://www.the-lost-site.neostrada.pl/ :> bo duzo bialka maja i sa dobre dla pajakow. [;

Wytrzyma ci to do 2 tygodni o suchym pysku. Jak bedziesz pojil to z miesiac, a jak nakarmisz to troche dluzej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...