Skocz do zawartości
AndyN

Nuda na forum PurePC.pl - Szkoła Letnia

Rekomendowane odpowiedzi

nareszcie senność ustała :)

 

trzeba by coś zjeść!!! ;)

 

Hmm ... Czyli topic podobny do tego z plum ?

jest różnica plum już nie tętni życiem a ten dopiero się wykrwawia :lol2: Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie wstalem.. pogoda fajna.. a ja siedze jeszcze w domu zamiast jezdzic na rowerku :| czuje ze sie ogarne i wezme sie za regulacje rowerka zeby miec go gotowego kiedy bede sie lepiej czul :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli statystycznie forum się szubko rozwija B) ;) :P

Wy w CS'a a ja testuje CoD2 :P

Jak narazie łatwa, 1 była lepsza.

Nom jedynka lepsza :P Często gram w multi ;) Tylko ostatnio(czyt. dwa dni) coś lamie...

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

LOL :D Ja dzisiaj hmm ide na tenisa i basen, a jutro impreza wieczorem, więc narazie nudy mnie ominęły. Szukam plexi 10mm gdzie sprzedają i nie moge znaleźć, jak znalazłem to za kurier chcą 20zł... <ehh>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie jedzie w warszawie na m1 na marki to kolo mc donalda jest caly sklep z plexi :) ja tam swoje kupowalem... plexi 40cm x 40cm kosztowalo mnie tam pare lat temu 7 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.akcesco.com.pl/index.php?cPath=63_89

zobacz odziały może jakiś jest w twojej okolicy

 

EDIT:

za ciepło!!! :lol2:

 

EDIT2:

gdzie wszyscy środek dnia a tu 2 godziny przerwy w topicu??

Edytowane przez Ur6aN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

a mi CoD nie przypadło do gustu wole MoH

ja też MoH rox :D grałem swego czasu w multi i to konkretnie ale przez DMW musiałem porzucić moszke a szkoda :( teraz coraz mniej osób gra <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie sesia w pełni ;/ dzisiaj kolo z maty na 4 i zostaly mi do poprawinia algorytmi i mikro + 3 egzamy

 

pogoda suuuuuuuper w Lodzi a ja musze sleczec nad ta matma ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra.. troche rowerek ogarnalem.. ale przy okazji zauwazylem ze cos mi puka w tylnej piascie jak do tylu pedaluje o_O jakiegos pecha mam z tymi piastami o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k@#$a a ja se siedze przed pc... gadam z kumplem na gg i w pewnej chwili slysze taki sssssssSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS... sciszam telewizor w ktorym leci mecz.. i probuje dojsc co tak syczy.. dochodze do roweru a tu patrze opona bez powietrza z tylu ktore sobie ucieka gdzies okolicami wentyla.. super... jeszcze czeka mnie zakup detki... jak bym nie mial co robic i po sklepach latac... co lepsze od gleby nie jezdzilem na rowerze

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lechu1777

@Ur6aN

 

Właśnie w tamtym sklepie chciałem kupić ale tylko przelew i kurier za 2 dychy... Czyli 2* Formatka plexi 10 mm 33 x 50 bezbarwna =41zł + 20 = 61zł za dwa kawałki plexi + koszt przelewu - zdzierstwo. Do Łodzi mam najblizej ale nie mam transportu :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o9

Witam po przerwie.Dostalem one more chance :) This time trza uwazac :) U mnie mala blazulka po imprezce, bylem u szefowej po klucze i poznala,ze jestem na ostrej blazie ale przyjela to sympatycznie :) Teraz siedze sobie w robotce, jest spokojnie i slucham sobie muzyczki na esce zajadac pierozki mojej babci :) Polecam :D Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lechu1777@a to poszukaj tego transportu albo poczekaj aż znajdzie się ten transport bo za cennę przesyłki możesz kupić następną 10mm x 33x55

 

Co tam u was słychać panowie? :D

 

a tak to właśnie znalazłem zajęcie muszę ojcu pomóc ale jak już skończę to niewiem co robić iść na dwór czy siedzieć przy pc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszno u mnie jak cholera. Dziś z kumplami umówiliśmy się z takim kolesiem, który miał nam pokazać mało znany staw, znajdujący się w okolicy. Ale nas wyciulał i nie stawił się, a takich zawodników jak ja i moja mafia się nie ciula. Teraz się szykuję na tańce, muszę sobie quickstepa przypomnieć, jak to tam szło. Dopiero na 3 treningu będę - no taniec towarzyski sobie trenuję, partnerkę mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...