Skocz do zawartości
JROX

Flaczki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Mozdzek to nic, swinski ogon roxor ;]

 

Flaki bleee, jak to mozna jest, to samo watrobka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co. Ja kocham flaczki, wątróbkę. Nie powiem, są to mało ciekawe wnętrzności zwierząt, ale dobre, no i to się liczy. Móżdżków nigdy nie jadłem, jąder ani ogonów też nie, pora chyba spróbować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flaczki są cool !!! Muszą jednak być dobrze przyprawione i bardzo pikantne. Też ich kiedys nie jadałem, ale kiedyś gdzieś tam nie było wyboru i spróbowałem.

Jakby je inaczej nazwać pewnie napawałyby mniejszym obrzydzeniem niektóre osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubie i raczej nie polubie , a ich wyglad przyprawia mnie o konwulsje :D, podobnie tyczy sie to serc i watrobki....juz wole jesc wedliny z Constara :ploom:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bym musial bym zjadl. watrobke uwielbialem jak bylem maly teraz jakos mi przeszlo. z bardziej egzotycznych zeczy to kiedys zjadlem chrabaszcza [; jechalem na rowerze i mowilem cos do kumpla. w tym czasie wpadl mi do gardla tak ze odruchowo polknolem :P nawet nie wiem jaki smak mial :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo są strasznie fajne :]

I popieram tylko bardzo gorące i OSTRE .... Najlepeij jak przypominają trochę pomidoworą kolorem :twisted:

 

Zmontowanie dobrych flaków to jednak masa roboty bo trzeba to obgotowywać przynajmniej z 5 razy, inaczej śmierdzą i są faktycznie niejadalne :]

Edytowane przez letrev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flaki sa mniam - kiedys nie jadla bo mi sie nazwa nie podobala i brzydko mi sie kojarzyly , ale kiedys na imprezie jakos sie skusilam i od tamtego czasu barrrdzo lubie :) W zyciu nie zjem natomiast jezyka brrrrrrrrr , jader tez niezjem - to juz przesada - jak mozna jesc cudze jadra? i nie zjem mozdzku brrr - az mi ciarki po plecach przeszly :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no kolor pomidorowej to już przesada :P

 

nie lubie i raczej nie polubie , a ich wyglad przyprawia mnie o konwulsje icon_biggrin3.gif, podobnie tyczy sie to serc i watrobki....juz wole jesc wedliny z Constara :ploom:

O fffuuujjjj ;)

 

Jak nie jedliście jeszcze to spróbójcie najpierw a potem piszcie że nie lubicie. Miałem to samo, ale jak zjadłem to polubiłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flaki sa mniam - kiedys nie jadla bo mi sie nazwa nie podobala i brzydko mi sie kojarzyly , ale kiedys na imprezie jakos sie skusilam i od tamtego czasu barrrdzo lubie :) W zyciu nie zjem natomiast jezyka brrrrrrrrr , jader tez niezjem - to juz przesada - jak mozna jesc cudze jadra? i nie zjem mozdzku brrr - az mi ciarki po plecach przeszly :]

Ozory sa wypasione :]. Mysle, ze gdybys zjadla nie wiedzac co to jest bardzo by Ci zasmakowaly. Zreszta do niektorych wedlin sa dodawane :). Moj starszy czasem robi salceson na bazie ozorow i powiem szczerze, ze lepszego nigdy nie jadlem :][:

 

Apropo wesela. Bez flaczkow to nie jest wesele tylko "prawie" wesele, a wiadomo "prawie" robi roznice ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nie lubisz jak nie jadłeś :D?

 

flaczki i wątróbka rox :D

Jakoś takie obleśne mi się flaki wydają i dla tego na razie nie będę ich jadł, może kiedyś ale wątpię...

Edytowane przez Maciag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flaczki są pycha, wątróbka, szczególnie ze świeżo zabitego króliczka, obsmażona na patelni to poezja. Co do flaczków z boczniaka - bardzo dobry pomysł do przekonania ludzi do flaczków :mrgreen: smak i wygląd podobny, a obrzydzenie mniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...