Skocz do zawartości
JROX

Flaczki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

W sumie flaki PIKANTE sa ok, ale jedynie mi smakuje sama zupa z flakow, "miesa" juz nie zjem.

Wlasciwie to co to jest - prawdziwe flaki? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie flaki PIKANTE sa ok, ale jedynie mi smakuje sama zupa z flakow, "miesa" juz nie zjem.

Wlasciwie to co to jest - prawdziwe flaki? ;]

podobnie jak w przypadku Kolegi, flaki tak.. ale tylko i wylacznie sam 'rosol'...

mieso nie tyle co mnie nie odpycha, bo co tutaj moze odpychac, ale smak

jest taki 'pusty' i strasznie zapychaja... dlatego wole np. dwa talerze walnac

rosolu, niz niecaly jeden kompletu ;)

 

# a co do watrobki, to PYYYCHA! B) zjadloby sie..

 

# co do mozdzkow, jezykow, etc. nie probowalem, ale podobno calkiem smaczne :)

 

# ciekaw jestem, czy ktos z Was wie/lubi czarnine (czernine - w zaleznosci jak kto pisze/mowi)?

jak dla mnie.. najwspanialsza, najlepsza, najpyszniejsza zupka pod Sloncem.. kto nie jadl,

niech sprobuje, a nie pozaluje i bedzie chcial jeszcze, jeszcze, jeszcze :)

 

btw. nie ma to jak byc w pracy, czytac/pisac o jedzeniu.. i nie miec niczego pod reka do zjedzenia :mur:

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flakow nie cierpialem, gdyz odrzucala mnie mysl o pochodzeniu. Pewnego pieknego niedzielnego poranka gdy cala familia gdzies tam pojechala zostawiwszy mnie na mniejszym kacu za to ogromnym zmeczeniu... Siegnalem do gara i poszlo kilka miseczek. Takie, gumiaste... Grunt ze ma dobry smak [;

Ozorkow jeszcze nie probowalem i jakos nie mam zamiaru, watrobki - hmm....nie. Po co? Chyba ze znow bedzie alternatywa to albo kromka czerstwego chleba [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flakow nie cierpialem, gdyz odrzucala mnie mysl o pochodzeniu. Pewnego pieknego niedzielnego poranka gdy cala familia gdzies tam pojechala zostawiwszy mnie na mniejszym kacu za to ogromnym zmeczeniu... Siegnalem do gara i poszlo kilka miseczek. Takie, gumiaste... Grunt ze ma dobry smak [;

U mnie było tak samo. Teraz flaki to jedna z moich ulubionych potraw :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze sadzielm ze czernina musi byc ochydna, do momentu kiedy ja zjadlem. Po zjedzeniu pysznej zupy (wtedy jeszcze nie wiedzilaem co jem) dowiedzialem sie ze jest to co uwazalem za ochydne. Od tamtej pory uwielbiam ja. Co do ozorkow itp. nienawidze, ale znam osoby kore to uwielbiaja!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nie jadlem musze mame namowic zeby zrobila a tata zeby doprawil on to potrafi :) , ojciec uwielbia flaczki nie zdazą sie zrobic a juz pol gara obruci , kiedys mialy byc na nastepny dzien to o polnocy juz pol gara nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...