Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

nie moglem sie powstrzymac i nie napisac posta...

 

3k odpowiedzi w temacie :D

 

poza tym:

poland boinc team bierze sie za pisanie BQI..... niech piszą, a co ;)

 

ja tam sobie powoli mysle nad BQI Pv, z zupelnie zmienioną ideą działania [;

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakiś duży pending... cały dzień komp pochodził to ponad 2k się tego zrobiło... co do optymalek nie raz komp się na nich dziwnie zachowuje właśnie, zwalnia, ale jeśli zada się mu inne dodatkowe obciążenie np odpali się gierke w tle, sama winda lepiej chodzi... dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie te nowe optymalki wpieniaja. glupi chainz 2 czy zuma potrafia przyciac nie mowiac o filmach czy muzie albo o przywieszajacej sie przegladarce :/ chyba postawie komfort uzytkowania kompa and ilosc ptk....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kszonek

Czyżbyś miał uwzglednić możliwość wyboru użytkownika,naktórego konto będą prowadzone obliczenia? Byłoby b.miło :)

 

@ZiBi & MiMi

Doigrasz sie i też PIII dorzucę B) Btw.Ty masz więcej kompów,to nie fair ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hammerek troszke zmobilizowal mnie i chyba zaprzegne moja wenecje do liczenia...

 

musze tylko troche polapac sie w tym wszystkim, soft zassac i lecimy :)

 

moze i mi spodoba sie :]

 

Właśnie zauważyłem. Ledwie udało mi się go dziś w nocy wyprzedzić, a już widze, że połączył siły i moje prowadzenie pewnie za niedługo się skończy.

Ale zaczynam intensywnie myśleć kogo by dołączyć do siebie. Szkoda, że nie jestem już studentem w akademiku miałbym pole do poszukiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, przydałyby się jeszcze ze dwa mocne C2D albo kilka słabszych procków 24/7 żeby trochę RAC podciągnąć i robimy 10. miejsce na świecie B-)

http://www.boincstats.com/stats/team_stats...;st=0&or=18

 

 

Edit:

No, chyba w końcu nam się po tych wszystkich przerwach Pending zapełnił i zaczynamy normalne wyniki robić (3,5-4k dziennie)

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powie ktos co zrobic z tymi potymalkami pod c2d, zeby komp normalnie chodzil. czuje sie jakbym pracowal na 512mb ramu i jakims p3 :/ wszystko chodzi wolniej, filmy potrafia przyciac, zwolnic, podobnie jak muza z winampa i tak wymagajace gry jak zuma i chainz :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzcie jaki ma priorytet ta optymalka, moze ustawia sie na wysoki - i to jest to?

 

A ajlepiej to zainsytalowwac processexplorera i obserwowac jak sie zachowuje obciazalnosc procka przez seti w momencie odpalania czego procozernego.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pl.boincstats.com/stats/boinc_team_...Poland&or=0

 

skumanjcie to :D

 

dzisiaj widzialem sie z bartsob5 (boinc@poland) i mi powiedzial ze jakis gosc do nich doszedl z tramu poland ;) faktycznie smiesznie to wyglada:

 

Punkty na dzien:

poland - -435,526

b@p - +557,228

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

optymalka ma najnizszy priorytet :| na tych poprzednich zachwalanych wsio bylo gites ;]

U mnie to samo... Priorytet najniższy, ale niekiedy, tak kilka razy dziennie, zdarza sie, że komp na 1-2s. solidnie przytnie.

 

A ajlepiej to zainsytalowwac processexplorera i obserwowac jak sie zachowuje obciazalnosc procka przez seti w momencie odpalania czego procozernego.....

Tylko że to nie przycina w momencie odpalania czegokolwiek, ale w losowych momentach, np. w środku filmy czy słuchania jakiejś mptrójki.

 

Mi tam to akurat nie przeszkadza, dopóki nie bedzie działo się za często. Te pojedyncze przycięcia przeżyję, już je zacząłem ignorować w sumie... Ważne że prawie wszystkie próbki <4000s :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to nie przycina w momencie odpalania czegokolwiek, ale w losowych momentach, np. w środku filmy czy słuchania jakiejś mptrójki.

Mi tam to akurat nie przeszkadza, dopóki nie bedzie działo się za często. Te pojedyncze przycięcia przeżyję, już je zacząłem ignorować w sumie... Ważne że prawie wszystkie próbki <4000s :lol2:

Wydaje mi sie ze co jakis czas optymalka ma cos waznego do zrobienia i zabiera wtedy cala moc, wiec jak odpalic cos proco zjadliwego, to zaraz po przycieciu mozna zobaczyc na wykresie czy czasem seti nie zabrało grze (czy innemu czemus) proca na swoje potrzeby.

 

//

 

wykresy

 

http://img390.imageshack.us/img390/6086/ch...newteamsmb0.gif

 

http://img390.imageshack.us/img390/1072/ch...newteamsvm7.gif

 

ale podejrzewam ze to nie trojan, bez przesady ;) podobno znowu climat.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie aż szczęka opada. W jeden dzień 20% tego co przez poprzedni miesiac mieli

 

Obstawiam jakiś Trojan w emule rozpuszczony im to wypracowuje.

Nie trojan. SQ7RO do nas się przyłączył w CPDN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo cieszy ze coraz wiecej osob przyłącza sie do naszego Teamu:

 

26-02-07 : 4 nowe osoby !!! :D pozdro dla nich

27-02-07 : 1 również Witam !!!

i dzisiaj 28-02-07 : 1 Osobka :)

W sumie jest juz 101 Członków w nszym teamie :)

 

Świeżaki: GhostPL, rafalgizmo, iftox, Grzesiek, Witam Panowie/Panie :)

Edytowane przez pipanol-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trojan. SQ7RO do nas się przyłączył w CPDN.

 

Może nie właściwie w słowa to ująłem. Miałem na myśli nieuczciwe instalacje Bonic rozpowszechniane pod innymi nazwami. Robiłem kiedys coś takiego ze starym seti jak jeszcze nie istaniały kredyty. Nie było problemu spreparować parę instalek łączonych z Seti. Ktoś instalował ACDsee a przy okazji seti. Grał w gierkę "bij kota" dostał przy okazji seti. Miałem tego sporo. Cały akademik dla mnie liczył. Wtedy na masową skalę się tak nie dało. Teraz gdy istnieją programy typu emule wystarczy jedna odpowiednio sprzeparowana instalka by łyknąć i 10 000 kompów.

Oczywiście wszystkie liczą na jedno konto i można powiedzieć, ze ktoś się do nas przyłączył poprostu.

Mam pytanie jeżeli to jedna osoba wyciaga takie wyniki to niby skąd ma dostęp do tych kilkuset jak nie tysięcy kompupterów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi mało, ale mogę powiedzieć, że dobiłem do 100k :mrgreen: . Od jutra jestem bez netu, więc liczenie będę miał trochę utrudnione. Pół biedy z laptopem, zawsze znajdę jakiegoś hotspota. Nie jestem pewien, kiedy podłącze stacjonarke :-| .

 

EDIT

100k stało się faktem B) :banana: . Podziękowania dla Zadziora za wsparcie(jego wkład 16,865).

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie właściwie w słowa to ująłem. Miałem na myśli nieuczciwe instalacje Bonic rozpowszechniane pod innymi nazwami. Robiłem kiedys coś takiego ze starym seti jak jeszcze nie istaniały kredyty. Nie było problemu spreparować parę instalek łączonych z Seti. Ktoś instalował ACDsee a przy okazji seti. Grał w gierkę "bij kota" dostał przy okazji seti. Miałem tego sporo. Cały akademik dla mnie liczył. Wtedy na masową skalę się tak nie dało. Teraz gdy istnieją programy typu emule wystarczy jedna odpowiednio sprzeparowana instalka by łyknąć i 10 000 kompów.

Oczywiście wszystkie liczą na jedno konto i można powiedzieć, ze ktoś się do nas przyłączył poprostu.

Mam pytanie jeżeli to jedna osoba wyciaga takie wyniki to niby skąd ma dostęp do tych kilkuset jak nie tysięcy kompupterów?

Ale jakie wyniki? SQ7RO ma RAC coś ponad 7k, to aż tak dużo? Popatrz na członków swojego teamu i wtedy zadaj pytanie skąd oni tyle mają. A że dostaliśmy +500k (nie wiem dokładnie ile) wynika z CPDN gdzie punkty wędrują wraz z użytkownikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja widzę chopaki, że "trzymacie rękę na pulsie" i nas pilnujecie...bardzo ładnie :-D

 

Tylko tego...niedawno ktoś nam morały prawił jak to nieładnie jest rzucać bezpodstawne i niesprawdzone oskarżenia...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie wyniki? SQ7RO ma RAC coś ponad 7k, to aż tak dużo? Popatrz na członków swojego teamu i wtedy zadaj pytanie skąd oni tyle mają. A że dostaliśmy +500k (nie wiem dokładnie ile) wynika z CPDN gdzie punkty wędrują wraz z użytkownikiem.

 

To trochę źle zrozumiałem te statystyki myślałem że to samo seti, i że będziecie mieli teraz co dzień 500k. Inna sprawa wysoki RAC. Ja liczę od miesiąca więc nie wiem kto skąd ma jaki ale wiem że we wrześniu (o ile będzie jeszcze SETI) też powinienem mieć sporo. Żona zostaje administratorem sieci komputerowej na jednym wydziale uczelni. Jest tam cztery pracownie komputerowe po 20 kompów w trzech nie wiem jakie są kompy ale jedną jej sie pochwalili (nowy nabytek) tzw. "Pracownią mulitmedialną" Gdzie stoi 20 Core 2 Duo dla studentów i jeden quad core dla prowadzącego. Oczywiście mam zamiar sprawic by się nie nudziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę źle zrozumiałem te statystyki myślałem że to samo seti, i że będziecie mieli teraz co dzień 500k. Inna sprawa wysoki RAC. Ja liczę od miesiąca więc nie wiem kto skąd ma jaki ale wiem że we wrześniu (o ile będzie jeszcze SETI) też powinienem mieć sporo. Żona zostaje administratorem sieci komputerowej na jednym wydziale uczelni. Jest tam cztery pracownie komputerowe po 20 kompów w trzech nie wiem jakie są kompy ale jedną jej sie pochwalili (nowy nabytek) tzw. "Pracownią mulitmedialną" Gdzie stoi 20 Core 2 Duo dla studentów i jeden quad core dla prowadzącego. Oczywiście mam zamiar sprawic by się nie nudziły.

 

Milo by bylo gdyby ten nabytek uczelniany liczyl dla teamu PurePC :) U mnie male zmiany, tzn. zmiana pracy :) Opuszczam aktualne miejsce i zajme sie tym co zawsze, czyli wymiana ukladow BGA :) Ktos chce jechac do Irlandii i ma doswiadczenie jako technik elektronik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pracownią mulitmedialną" Gdzie stoi 20 Core 2 Duo dla studentów i jeden quad core dla prowadzącego. Oczywiście mam zamiar sprawic by się nie nudziły.

:huh: :blink: B-) :lol2:

 

No to o szybką kalkulację aż się prosi:

* zał.1: będą chodzić 8h na dobę (zakładam, że 24/7 niewykonalne)

* zał.2: niepodkręcone itp. itd., do tego normalnie używane = wydajność ok. 7000s na dużą próbkę

* łącznie 44 rdzenie

=> TOTAL RAC: koło 12.000 :mrgreen:

 

Plus drugie tyle z pozostałych pracowni ze słabszym sprzętem i mamy już sycącą sumkę :razz:. Tylko czemu dopiero we wrześniu?! B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...