Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jest optymalka pod 64 bit. Ale liczenie pod 64 bit jak na razie jest wolniejsze...

 

A co do RAC'u to zobacz tutaj, zobacz ile dziennie robisz kredyta, oblicz sobie średnią i taki będziesz miał RAC ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem tej tabelki to zapowiada sie całkiem spory. Potrzebuje jeszcze jednego A64 żeby mieć ponad 1k chyba, że jeszcze wzrosnie i na tych bo tendencja jest wzrostowa a coś punkty dostaje z opóźnieniem sporym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sasdzicie ze lepiej bybylo jak link do nazego teamu peroawdzilby do tego działu na forum zamiast na strone glowną portalu? Wtedy moze wiecej ludzi z ulicy by dołączyło, bo by szybciej trafili tutaj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i może za wiele nie powinienem sie wypowiadać, ale też jestem za zmianą linka. Dołączyłem do was trochę przypadkiem szukając na google optymalizacji do seti. Kiedyś w starym seti liczyłem od 1999r. Przeliczyłem prawie 5000 ówczesnych próbek (nie było wtedy kredytów) i po skończeniu studiów zapomniałem o tym. Ostatnio pomyślałem, że moze do czegoś znowu bym się przyłączył mam dwa kompy co chodzą 24h/dobe, a że dowiedziałem się ze seti jeszcze istnieje no to padło na seti. Rzucałem hasła drużyna seti i szukałem gdzie by dołączyć i nie wiedziałem gdzie na was nie trafiało. za to hasło optymalizacje seti tu mnie zaprowadziło. Nie myśleliście o własnej stronie po za forum. Mi brakuje np takiej tabelki gdzie by było wypisane jaką optymalizacje wybrać dla konkretnego rodzaju procesora. Mogło by to byc na stronie. no i oczywiście inne zkatalogowane informacje. Bo przeglądać już prawie 100 podstron jednego tematu w forum to za dużo by znaleźć to co interesuje. Strona zwłaszcza z aktualizowanymi newsami by mogła ściągnąć nowych obiczaczy że tak powiem. Kiedyś, źródłem moich informacji było www.setiathome.pl teraz to jest widze matrwa strona. Taka strona mogła by mobilizować liczących zwłaszcza jakby coś o sobie mogli znaleźć. Z doświadczenia w seti clasic wiem, że po jakimś czasie kolegom sie nudziło liczenie dopuki nie założyliśmy strony o naszej wtedy drużynie. Po tym liczylismy do skończenia studiów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea podforum juz sie narodzila, tylko z wprowadzeniem tego w zycie jest kiepsko. Swoja droga to zaczalem prace w kafejce internet - game w Irlandii wiec dolaczylem kilka maszyn Core 2 Duo do mojego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idea podforum juz sie narodzila, tylko z wprowadzeniem tego w zycie jest kiepsko. Swoja droga to zaczalem prace w kafejce internet - game w Irlandii wiec dolaczylem kilka maszyn Core 2 Duo do mojego konta.

kilka c2d ? milutko ;]

 

To co imo by sie przydało to subforum z dostępem TYLKO dla aktywnie liczących no i jakies przeorganizowanie tego co mamy na forum, czyli poprzeklejanie tematów i dobre FAQ o całym SETI.

 

Lanc chetny jest wiec niech cos napisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka c2d ? milutko ;]

 

To co imo by sie przydało to subforum z dostępem TYLKO dla aktywnie liczących no i jakies przeorganizowanie tego co mamy na forum, czyli poprzeklejanie tematów i dobre FAQ o całym SETI.

 

Lanc chetny jest wiec niech cos napisze ;)

Czy ja o czymś nie wiem ? :wink: :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą kupą czasu to bym się nie zgodził ... ;]

FAQ jak instalować BQI ? Przecież to banalne [; A o normalnym Boincu to już jest napisane [; Ktoś inny też coś może zrobić :P Ja teraz pracuje nad działającym deinstalatorem [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą kupą czasu to bym się nie zgodził ... ;]

FAQ jak instalować BQI ? Przecież to banalne [; A o normalnym Boincu to już jest napisane [; Ktoś inny też coś może zrobić :P Ja teraz pracuje nad działającym deinstalatorem [;

Ale rzecz w tym eby zrobic ładny porzadny FAQ o calym boinc, spisac ze we wtorki serwery siadaja i inne takie niusne. Napisac jak ustawic temp na wiecej jednostek, zeby przestawic na "zawsze urruchomiony" i "siec zawsze dtpna" itd.

 

I do roboty leniu bo Ci zabiore prawa developerskie ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można działać na nielegalu :twisted2:

 

Co do FAQ to Saimek ma skilla [; Do tego teraz nie liczy, to by się mógł przysłużyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Mi brakuje np takiej tabelki gdzie by było wypisane jaką optymalizacje wybrać dla konkretnego rodzaju procesora. Mogło by to byc na stronie. no i oczywiście inne zkatalogowane informacje. ...

Może to pomoże - stronka o optymalizacjach (do Seti i nietylko): Link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo z rodzimego podwórka:

 

=== KOMPUTERY STACJONARNE ===

Pentium III / Celeron / Duron / Athlon XP / Sempron XP ==> SSE (uniwersalny)

Athlon 64 / Sempron 64 / Athlon X2 ==> SSE2 (uniwersalny)

Celeron D / Pentium 4 / Xeon ==> SSE2 (Intel)

Pentium D / Core 2 Duo ==> SSE3 (Intel)

 

=== LAPTOPY ===

Pentium III / Athlon XP mobile / Celeron ==> SSE (uniwersalny)

Athlon 64 / Sempron 64 / Turion 64 / Turion X2 ==> SSE2 (uniwersalny)

Pentium 4M / Celeron M / Pentium M / Core Duo / Core 2 Duo ==> SSE2 (Intel-Mobile)

 

 

I cały temat do dyskusji z "FAQ optymalizacyjnym" na początku itd.

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=203060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie licze jestem po sesji juz od piatku wiec niby moglbym sie tym zajac.. FAQ o optymalizacjach juz w sumie jest ale mozna to zaktualizowac itp... co do sucharow typu "co to seti" "czemu liczymy" "co to kredyty" to nie bardzo mysle ze mi sie chce pisac :D natomiast ilosc probek czyli connect to network ok moge to ujac w FAQ :)

 

Edit: Andi widze ze ladnie dopakowales na tych C2D dzisiaj juz 6000 :D lol

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: Tak ruszył do przodu że można się załamać z mojego punktu widzenia. Chyba ustawie w pracy laptopa do pracy 24h/dobe, żeby jako tako wyglądać. Albo obskocze wszystkie kawiarenki w mieście i pozarażam im wszystki kompy. Tchrochę złociszy muszę tylko na to poświęcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blurp:

Witamy z powrotem z c2d :mrgreen:

 

:mur: :mur: :mur:

Kto znowu dał BQI na torrenta ? :| BO tak czytam forum B@P i coś takiego tam wyczytałem...

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie nie wyobrazacie jacy Irole sa tepi :mur: Nie wiedza kto to byl Kopernik. Siedze w pracy w kafejce i wypytalem sie kilku czy np. slyszeli co to Asus? Na 10 osob jedna wiedziala ale niezbyt potrafila okreslic z czym to sie je dokladnie :blink: Zreszta polowa bywalcow w caffe to Polacy :wink: No i mam dostep do neta codziennie :)

Edytowane przez Andi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Andi trochę mnie to gnębi więc spytam:

czy nie wolałbyś liczyć dla Polski?

 

Wydatnie byś wspomógł kraj w statach :D

Przeciez licze dla Polski, caly czas. Tzn. Irlandczycy licza ze mna :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi pewnie o flage ktora masz przy nicku - pkty lceca nie dla poslki, mimo ze dla polskiego teamu ;)

Tak, juz zostalo to wyjasnione, zmienilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...