Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam teoretyczną możliwość uruchomienia boinca na laptopie z "intel centrino duo". Czy coś takiego to dwuredzeniowiec, oraz jeżeli tak to czy da sie tak włączyć boinc by liczył tylko na jednym rdzeniu ?? Chodzi o to że byłoby to podpięte tak półoficjalnie i chciałbym, żeby mu wentylator nie chodził na max zagłuszając myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawisz w General Preferences np dla profilu WORK, żeby używał max 1 procka i potem temu lapowi przypiszesz status work to będzie liczyło tylko 1 jajo [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po nazwie, którą podałeś jest to dwurdzeniowiec.

Ale z takim wyjątkiem, że na lapie z PLATFORMĄ "intel centrino duo" może być tez procek Core Solo :lol: Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze :/ nie moge ani odeslac probek ani pobrac i stoje z liczeniem :/

Problem chyba jest z serwerem, gdyz nie moge sprawdzic swojego konta ani pobrac probek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka ankieta:

Liczyć na celku 400 + 256 MB SDR i masochistycznie zamulić sobie jeszcze bardziej pingwina, czy nie liczyć i zamulać tylko operą + xmmsem + kadu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka ankieta:

Liczyć na celku 400 + 256 MB SDR i masochistycznie zamulić sobie jeszcze bardziej pingwina, czy nie liczyć i zamulać tylko operą + xmmsem + kadu?

Bedzie liczyl cala wiecznosc :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz czemu było pytanie o to , ile cfelek 352 będzie robił RACu? Muszę jeszcze pozbyć się mobo, sdrków, jednego dysku i będę mógł zacząć liczyć na włąsnym kompie, a nie tylko korzystać z c2d kumpla :). Na P3 liczyłem do końca jego życia u mnie, niech służy nowemu właścicielowi ^^

 

bajdełej Lanc, zmień nazwę tematu o cfelkach - jest ich teraz do 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz czemu było pytanie o to , ile cfelek 352 będzie robił RACu? Muszę jeszcze pozbyć się mobo, sdrków, jednego dysku i będę mógł zacząć liczyć na włąsnym kompie, a nie tylko korzystać z c2d kumpla :). Na P3 liczyłem do końca jego życia u mnie, niech służy nowemu właścicielowi ^^

A umknęło mi [;

Posłuży 2 tygodnie i padnie od braku SETI :lol2: :wink:

bajdełej Lanc, zmień nazwę tematu o cfelkach - jest ich teraz do 360.

NEI :!: ;)

Jest ich aż do 365 o.O Co to za czasy, że Cweleron ma 3.6Ghz :lol: Fajny procek do superkomputera z marketu :lol:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A umknęło mi [;

Posłuży 2 tygodnie i padnie od braku SETI :lol2: :wink:

 

NEI :!: ;)

Jest ich aż do 365 o.O Co to za czasy, że Cweleron ma 3.6Ghz :lol: Fajny procek do superkomputera z marketu :lol:

Ty mnie nie strasz nawet, ja już się boje, czy koleś będzie umiał go samemu podkręcić do 1,32 GHz :| A negatywa nie chcę

 

Szit, 3,6 GHz? I tak idę w 352 i cudacznego AśRoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie niektorzy zauwazyli wrocilem do liczenia po sporej przerwie :)

Mam pytanie odnosnie zachowania seti i optymalek (kwsn_sse2 pod p4).Mianowice leci to u mnie zwykle na wysokim priorytecie,ale dosc czesto zdaza sie ze po paru godzinach ow priorytet sam zmienia sie na below normal.Macie jakies pomysly,jak temu zapobiec?Zawsze to pare punktow do przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo z kazda probka odpalana jest nowa instancja aplikacji ktora domyslnie ustawia priorytet na IDLE :) kiedys za starych czasow i optymalizacji jakiegos kolesia nicka juz nie pamietam mozna bylo ustawic priorytet domyslny ktory sie ustawial za kazdym razem.. ale to prawie nic nie daje wiec mozna sobie dac spokoj nie potrzebny mul sie robi wtedy bo procesy normalne nie dostaja tyle czasu procesora co powinny... witamy z powrotem tak przy okazji :)

 

 

UWAGA! 10 miejsce na swiecie w RAC! :) GRATULUJE KAZDEMU! :)

 

10 PurePC.pl 88 126,467.86 10,819,149.68 Poland

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratki 11mln kredytow i gratki dla siebie za 400k ;)

Gratulacje proszę kolegi i przy okazji gratulacje dla Raptora za 1,5mln i Lanca za 1mln!

 

 

miejmy nadzieje :) bo bez niego to nie ma co liczyc :((

mysle ze zbanowali go za cos innego niz seti

:unsure: Ale o kogo/co biega? Co było w tych postach, które poginęły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulsy dla wszystkich za wszelkie progi

 

Free' spadł z pierwszego miejsca w TC na rzecz pipanola =]

Edytowane przez Balu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie wiem czy zauważyliście, ale pojawiły sie jakieś optymalki z numerkiem 2.2 z dnia 16 lutego. Już zażuciłem na jednego kompa zobaczymy co będzie.

http://lunatics.at/index.php?module=Downloads;catd=12

Daj znac czy jest roznica po tych optymalkach, ja na razie sie wstrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...