Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu mówił że dzisiaj będzie mniej TC ? ;] A jednak więcej niż poprzedniego dnia xD :D

Saimek wyprzedzony, teraz przedemną Madness ;)

 

@eXecutorr

Więcej nie znaczy lepiej... Ty możesz mieć 5 dobrych hostów i będą lepsze niż moje 40 ;]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawac dawac, a nie sie obijamy!

 

myslalem o BQO czyli boincqouick optymalizer, jedno klikniecie z wyborem optymalek i ewentualnie wpisanie sciezki jezeli inna niz stockowa.

 

To by bylo dobre dla poczatkujacych, ktorzy nie za bardzo czaja optymalizacje, ALE....... macie jakis pomysl jak zrobic zabezpieczenie na to, ze ktos jest z innego teamu? nie za bardzo bym chcial, zeby inne teamy sie tym poslugiwaly, bo efekt moze byc odwrotny niz zwiekszenie naszej pozycji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek

Chcesz napisac swoje optymalki czy po prostu uzyc gotowych crunchera lub tego drugiego liscia ?

Czytalem haw to do zrobienia, ale c++ to nie moja dzialka ....

Przydaly by sie optymalne do c2d...na tym chyba najwiecej ludzi z teamu teraz liczy...mowa o RAC najwiecej z tego procka.

Dystrybucja przez PW i program na haslo to chyba glupota, bo ktos komus da i bedzie i tak po zabezpieczeniu.

No a co z wpisaniem nazwy uzytkownika, program sprawdza gdzie jestes i jak jestes w purepc, to ci ladnie dobrze zrobi, a jak nie to kiche wcisnie :D

to bylobo git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zulus SSE2/SSE3 pod C2D dziala dobrze i nic lepszego sie nie zrobi raczej... :) nie ma sensu brac innych optymalek albo kompilowac od nowa.... trzeba hostow hostow i jeszcze raz hostow :D ja wracam dzisiaj do poznania to znowu bede liczyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wręcz przeciwnie, no ale to było do przewidzenia - wyjazdowy tydzień. Bez konrołów pozostałe hosty liczą jakieś 500 punktów dziennie. Powinno ciut podskoczyc, bo dodałem dziś 4 sempy 3000, może z czasem kolejne dojdą, a przez ostatnie dni też 3 inne kompy dołączyły. BQI zaczyna działać :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mielibysmy :> bo kredyty zarobione w Teamie naleza juz do teamu. i Czy w nim jestes czy nie to kredyty ktore zdobyles w teamie w nim zostaja... ja mam prawie 500k ale w PurePC zarobilem ze 150? moze nawet nie.. niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kszonek

Chcesz napisac swoje optymalki czy po prostu uzyc gotowych crunchera lub tego drugiego liscia ?

Czytalem haw to do zrobienia, ale c++ to nie moja dzialka ....

Przydaly by sie optymalne do c2d...na tym chyba najwiecej ludzi z teamu teraz liczy...mowa o RAC najwiecej z tego procka.

Dystrybucja przez PW i program na haslo to chyba glupota, bo ktos komus da i bedzie i tak po zabezpieczeniu.

No a co z wpisaniem nazwy uzytkownika, program sprawdza gdzie jestes i jak jestes w purepc, to ci ladnie dobrze zrobi, a jak nie to kiche wcisnie :D

to bylobo git :D

swoje? nieee, poprostu latwy i szybki program do instalacji, nie musisz nic kopiowac, sciagac, zadnych plikow app_info itd. Wasnych optymalek napisac nie ejstem w stanie.

 

Zulus SSE2/SSE3 pod C2D dziala dobrze i nic lepszego sie nie zrobi raczej... :) nie ma sensu brac innych optymalek albo kompilowac od nowa.... trzeba hostow hostow i jeszcze raz hostow :D ja wracam dzisiaj do poznania to znowu bede liczyc :P

zobacz jakiego KOPA daje SSE4 :P ale trzeba miec leb zeby optymalizowac zoptymalizowny kod pod instrukcje. ja jestem maly szary czlowieczejk tylko, jak czytalem teksty chicken of angor to mnie wbilo w ziemie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mielibysmy :> bo kredyty zarobione w Teamie naleza juz do teamu. i Czy w nim jestes czy nie to kredyty ktore zdobyles w teamie w nim zostaja... ja mam prawie 500k ale w PurePC zarobilem ze 150? moze nawet nie.. niestety..

hehe oj tam tak czy inaczej nadal jestem :)) hehe jak byscie mnie wywalili to poszedl bym do konkurencji :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy optymalizacjach nic nie zmieniasz w kodzie... po prostu kompilujesz Intel C Compilerem ktory juz daje lekkiego kopa i dajesz odpowiednie parametry przy kompilowaniu... takie zeby optymalizowal kod pod SSE/SSE2/SSE3... narazie nie ma opcji pod SSE4 w kompilerze Intela bo nie ma nowej wersji albo im sie nie chce ;) jak juz bedzie opcja to na pewno ktos zrobi optymalke i bedzie ogolnie dostepna.. wiec po co sie meczyc? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to ja już wracam do liczenia po malej nieobecności także nie bój się Cyrus_6 nie będzie 3 miejsca ;) pozdro

No i czas najwyższy :wink:. Bo aż "nieswojo" te 3-cyfrowe dzienne przyrosty creditsów wyglądały.

BTW. Od 15 minut kolejny komp na naszej liście. Dobry Sempik nie jest zły, jak to mawiali starożytni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

troche posiedzialem i zrobilem czesc raportu ze tak powiem :)

 

Total Credit 1-30

 

http://195.117.93.7/witek/raporty/28.10-03.11/total1-30.swf

 

 

Total Credit 31-59

 

http://195.117.93.7/witek/raporty/28.10-03.11/total31-59.swf

 

Przyrosty 1-30

 

http://195.117.93.7/witek/raporty/28.10-03...zyrosty1-30.swf

 

Przyrosty 31-59

 

http://195.117.93.7/witek/raporty/28.10-03...yrosty31-59.swf

 

Udzial procentowy

 

http://195.117.93.7/witek/raporty/28.10-03...zialprocent.swf

TOP 10 Przyrostow w Druzynach w PL

 

http://195.117.93.7/witek/raporty/28.10-03...przyrostyPL.swf

 

 

panowie ja niedlugo odpadam ze stawki :( a dlaczego wiecej tutaj:

 

 

http://195.117.93.7/witek/ihaa.swf

 

 

jak to mawiaja nie mozna miec wszystkiego ;) ale powroce :P

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to ja już wracam do liczenia po malej nieobecności także nie bój się Cyrus_6 nie będzie 3 miejsca ;) pozdro

Na chwile obecną i tak jestem przed wami a miałem awarie podrodze (goodramy poszły do nieba )

i teraz na jakiś 533 jade :(

Edytowane przez cyrus_6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 w RAC :ploom: :banana:


Parę hostów się chyba wykruszyło... Bo coś od dnia kiedy padło 5.1k TC, jest mniej... Na 100% odpadł Pentak D 2.8Ghz, który w 3 dni zrobił 120 racu... Muszę znaleźć jakieś inne fora i wrzucić tweak'a do windy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dawno nie zagladalem bo nie mam totalnie na nic czasu.

Musze siedziec i sie przygotowywac do objecia nowej posady, w starej pracy musze dokonczyc troche zadan zeby mnie zwolnili za porozumieniem stron bo jak nie to wypowiedzenie 3 miesieczne obowiazuje, a na dodatek na studiach mam tez sporo nauki wiec z czase m u mnie krucho.

 

Nie zrobilem przez to optymalek, bylbym wdzieczny za jakiegos bqi pod sse2 :) to bym moze szybciej sie za to zabral. Ale i tak widze ze mimo braku optymalek rac mam coraz wyzszy, juz 15 miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...