Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@Saimek

Że ci się to chciało liczyć :D Ja doliczyłem 30 i sobie podarowałem :) W sumie to wrzucenie tego na 3 fora z warezem (maja z 1k odwiedzin kazde / dzien) + lancuszek na gg, ofc jest to program, który optymalizuje pracę windowsa xD

@kszonek

Rozerwać można ale pkt przepadną chyba jak zrobisz swoje konto ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Saimek

Że ci się to chciało liczyć :D Ja doliczyłem 30 i sobie podarowałem :) W sumie to wrzucenie tego na 3 fora z warezem (maja z 1k odwiedzin kazde / dzien) + lancuszek na gg, ofc jest to program, który optymalizuje pracę windowsa xD

laczymy nasze konta :lol: jak nie to Ci zattrzymam liczenie na wszytkich kompach ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grube :lol: :lol: A ludzie już ci dziękują że winda szybciej chodzi? :lol:

Dokładnie ~~

 

Tutaj opis tweaka ;) Możecie skorzystać jeśli chcecie :)

 

Programik przyśpieszający działanie windowsa poprzez 1 malutka zmiane w systemie Dostosowuje dzialanie systemu bezposrednio pod nasz procesor [;

 

Jeśli mamy:

 

Durona lub Athlona to wybieramy z listy MMX

Athlona XP lub Semprona to z listy wybieramy SSE

Athlona 64, Semprona 64bit, Athlona X2, Pentiuma 4, Celerona, Celerona D to wybieramy SSE2. Posiadacze Pentiumów D i Core 2 Duo wybierają z listy SSE3.

No i posiadacze laptopów z Celeronem i Pentakiem M oraz wszelakimi prockami od AMD wybierają SSE2.

 

Tutaj potwierdzenie, że plik nie jest żadnym wirusem [;

>> http://img221.imageshack.us/img221/9404/novirusim0.jpg <<

 

Program zaraz po zainstalowaniu komunikuje się z internetem [sprawdza czy nie ma nowszej wersji], także jak wyskoczy jakieś okienko firewall'a to pozwalamy mu połączyć się z netem

Odpowiedź

 

Dla niedowiarków..

Wirusa rzeczywiście nie ma

A w działaniu windowsa można zauważyć dość duża poprawę

Ale nie spodziewajcie się cudów

:lol: :lol: :lol:

 

@kszonek

Pomyślimy ;]

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA gratulacje dla:

 

Cyrus'a za 250k! :)

 

Madnessa za 125k ;)

 

Andiego za 25k ;)

 

RAC nam urosl ciut wiec nie jest zle... przynajmniej nie spada ;) przestal liczyc Zawoor i odpadlo nam 2-3k dziennie :/ Niemiec liczy na defaulcie pozatym i tez jest mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA UWAGA gratulacje dla:

 

Cyrus'a za 250k! :)

 

Madnessa za 125k ;)

 

Andiego za 25k ;)

 

RAC nam urosl ciut wiec nie jest zle... przynajmniej nie spada ;) przestal liczyc Zawoor i odpadlo nam 2-3k dziennie :/ Niemiec liczy na defaulcie pozatym i tez jest mniej...

Dzięki :D

Jeszcze tylko Niemca musze w total wyprzedzić i bede zadowolony ;)

Do reszty za daleka droga żeby to było realne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje Lancy :P odnalazlem przyczyne niestebilnosci maszyny i licze prawie pelna para, bo memki niestety na 2,2V nei chca leciec na 1:1 w ciagu paru dni powinienem wrocic na swoje ~1,6k rac ale i ciezsza bron jest w drodze.... ;)

 

http://img157.imageshack.us/img157/4995/clovertownhi6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje Lancy :P odnalazlem przyczyne niestebilnosci maszyny i licze prawie pelna para, bo memki niestety na 2,2V nei chca leciec na 1:1 w ciagu paru dni powinienem wrocic na swoje ~1,6k rac ale i ciezsza bron jest w drodze.... ;)

 

http://img157.imageshack.us/img157/4995/clovertownhi6.jpg

No no no, ładne cacko :-P. Dobre 3 kilo RACu z tego powinno dać - a w takiej sytuacji zamach na pierwsze miejsce realny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na XS? to to nie Twoje? :P to sa 2 C2D razem bo 4 rdzenie ;) a nie 8 ;)

 

widze ze Seti@Home Poland znowu zeszlo z tempa na jakies 39-40K dziennie chyba.. a my wczoraj zrobilismy 45 :D dobrze jest panowie.. Lanc dostal ponad 3,5 wiecej dziennie no i Zulusik odpalil sprzet :) no i Niemiec nie jedzie ne defie.. ;]

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 kilo ??

Mysle ze duzo wiecej...

Nie spojrzałem dokładnie, co to za model - myślalem, że "stary" Xeon 2.66, 2x4 albo 4+HT. Ta zabawka będzie miała "ciut" więcej :lol:

 

Niemiec - myslałem, że dorwałes się do serwerka w jakimś małym banku czy coś i juz na Twoim koncie to siedzi :lol2:

 

A Lanc wczoraj 4 kilo przeskoczył, nice :D. Dziś zapowiada się ciut mniej, ale pewnie niewiele... Moje trzecie miejsce najwyraźniej zagrożone jest - gdy nie liczy jeden konroł i robimy teraz 2500-3000 dziennie. eXecutorR dzielnie broni pozycji, pozostałe kompy wspierają :wink:. Ale BQI już gotowe, mam nadzieję, że trochę hostów przybędzie... (przy najbliższej okazji browar dla kszonka oczywiście :mrgreen:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem dzisiaj namowic C4ctu5a zeby do nas dolaczyl ale cos nie bardzo chce.. napisal ze jak przestana robic raporty na boinc.org.pl to sie moze do nas dolaczy :)

 

raportow nie ma juz od 4 tygodni wiec nie wiem.. ale jak my bysmy zrobili raporty to moze byloby latwiej ;)

 

cos takiego

 

http://www.boinc.org.pl/forum/viewtopic.php?t=198

 

proste... koles robil to recznie.. mozna latwiej wejsc na strone statystyk boincstats.com i jest mniej klikania.. wrzucic do excela tez nie problem i chyba sciagnac narzedzie do zrobienia wykresikow we flashu :]

 

EDIT: Moja pomylka raporty jednak sa... no nic ale moze zrobimy fajniejsze? :P

 

 

No widze ze jest link do mojego topicu o optymalkach hehe :D

Edytowane przez Saimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...