Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Seti na nowy rok daje ciała. Było moment dobrze i znowu problemy tym razem na całej linii. I z odsyłaniem i z otrzymywaniem <_<

dlatego trzeba miec duzy bufor jednostek. ja na codzien lece na bqi v4.42 i nie interesuje sie tym co tam sobie liczy, czasami odpale boincmgra i popatrze jak leci, czy nie ma problemow itd.

 

 

//

 

zapomnialbym:

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU DLA LICZACYCH DLA NASZEGO TEAMU ;) Niech RAC bedzie z Wami, niech nadchodzą nowe hosty, niech TC idzie w gore jak burza, niech Wam kszonek robi co raz lepsze bqi ( :lol: ) i niech w życiu sie tez uklada, bo seti to nie wszytko, lecz wszystko bez seti to nic ;)

 

kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM ROKU DLA LICZACYCH DLA NASZEGO TEAMU ;) Niech RAC bedzie z Wami, niech nadchodzą nowe hosty, niech TC idzie w gore jak burza, niech Wam kszonek robi co raz lepsze bqi ( :lol: ) i niech w życiu sie tez uklada, bo seti to nie wszytko, lecz wszystko bez seti to nic ;)

Dołączam się do życzeń. Mniej zmartwień, więcej megaherców i jeszcze raz pieniędzy! B-)

 

 

A co do seti.... znooowu lipa, coś pobrało ale wysyłąc nie chce.

Dołączona grafika==>> Dołączona grafika Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Mnie też nie wysyła więc od razu lepiej się czuje.

 

Nie ma czym się chwalić ale pierwszy raz w mojej historii osiągnąłem RAC 200 :D

Dodatkowo, jeśli dziś się wszystko odkorkuje stuknie mi 10k w Total Credit B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłało mi wkońcu wyniki, ale oczywiście już nie pobiera.... a mój komp ma niski rac... chyba go wyłacze pierwszy raz od dawna :lol:

 

edit:

No i wkońu mam porównanie z clienta emt64_sse2 z x86_sse3...

 

emt64_sse2:

 

http://setiathome.berkeley.edu/result.php?resultid=446447973

 

CPU time 7468.34375

Claimed credit 54.1668195307852

 

x86_sse3:

 

http://setiathome.berkeley.edu/result.php?resultid=437890908

 

CPU time 7078.21875

Claimed credit 62.2119279497402

 

Czyli jednym słowem porażka! zapuszczam 32bitowego klienta z powrotem!! Możliwe że na amd64 był by przyrost wydajności....

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kliencie 64 bitowym policzyło mi chyba 2 próbki za około 52C, czasy zbliżone. W 32 bitowym duzo policztło za około 62C, czasy oczywiście podbne. Przyczyną może być równiez to, że klient emt64 opiera się o wersję źródeł 1.3 a klient 32 bitowy o najnowsze 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masowe odsyłanie również zakończone, a kompy budzą się powoli po świątecznym letargu. Czas najwyższy!

 

Przyczyną może być równiez to, że klient emt64 opiera się o wersję źródeł 1.3 a klient 32 bitowy o najnowsze 2.0.

I to właśnie ten powód bym obstawiał. Pierwsze seria optymalek KWSN była mniej skuteczna od SSE2/3 Crunch3ra - dopiero przy drugiej serii kompilacji wyszło im zdecydowanie lepiej. Zgaduję też, że z tego samego powodu ich klient zoptymalizowany specjalnie pod C2D (oparty na starym źródle) jest paradoksalnie mniej wydajny od "zwykłego" SSE2/3 (opartego na nowym źródle).

 

@ pipanol-pl

Poszło

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ponownie kiszka - upload/download wisi... Na szczęście trochę się dziś już ściągnęło.

2007-01-03 01:31:25||Access to reference site succeeded - project servers may be temporarily down.

 

 

BTW. http://setiathome.berkeley.edu/results.php...1&offset=20

Pełne 6 stron wyników za 15 i 26-29 punktów. Chyba faktycznie taka "moda" ostatnio...

 

 

BTW.2. Panie kolego eXecutorR, proszę z łaski swojej wreszcie na tym świeżym sysie bońka zainstalować, bo kredyty uciekają B-)

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten cziken daje koooopa na celku D o.O Celofan D @ 3Ghz i próbka za 62 claimed w 11k sekund o.O [z tego co pamiętam ten sam procek robil to samo w 17k sekund]

Przy okazji widać że nowe BQI działa dobrze ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj pc'ta czy nie masz jakiego wira. Ja raz złapałem (optymalki dokladniej) i się wywalały po 3 minutach liczenia każdej paczki...

no wiec too nie to kaspersky niczego nie wykryl :(( wiec zainstaluje od nowa system i zobaczymy :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja moze z innej beczki.......

 

dostalem na pare dni c2d iiiiiii troche sie grzeje. Mam wrazenie ze cos jest nie tak. jak mozecie podajcie tempy, takty@v i jakie chlodzenie - jestem ciekaw jak szanujecie swoje maszynki na codzien do seti ;) oczywoscie tempy w stress, bo inne tutaj nie moge miec miejsca.

 

ja na 3x120mm, grundfos CO, blok homemade, calkiem dobry mam 56st @stock i 85st @3400@1,45v - czy to jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,38V - 3,2GHz - 40*C przy liczeniu seti

Blok Prison V2 - hydor 20II - Cooltek Extream 2 x 120mm na 500-600RPM.

Dla porównania - 1,68V 3,6GHz stres programem TAT - 56-58*C wentle na max.

Edytowane przez Madness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,38V - 3,2GHz - 40*C przy liczeniu seti

Blok Prison V2 - hydor 20II - Cooltek Extream 2 x 120mm na 500-600RPM.

Dla porównania - 1,68V 3,6GHz stres programem TAT - 56-58*C wentle na max.

hmmmmm

1.38v - 3,2 ghz - 54*C przy 0% obciazenia cpu :lol: pod orthosem 72*C.

Przed chwila rozebralem WC zlozylem na nowo, idalnie posmarowalem proca ceramique (cały sie odbił na bloku)

 

Ja to mam farta a zapowiaal sie za tydzien weekend z DI [; to by bylo na tyle chcyba jezeli chodzi o benching :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C2D - 1.33V - 3.2G - 69st.C przy 2x S@H - chłodzenie boxowy coolerek (ciagle czekam na zamówiony cooler) - RAC ~2000

PD 925 - 1.1V - 3.6G - 68st.C przy 2xS@H - Ninja passive - RAC ~1000

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na intelu to sie raczej nie zdaża, pewnie pasty nie masz albo jakis silicon :P

paste w zyciu pare razy nakladalem, w tym wypadku sprawdlem kilkakrotnie na cermaique i as5.....

 

kszonek ja bym stawial na blok ... podobna sytuacje mialem przy bloku X2P rev.2 jaki mialem ihsa na procku to wszytsko pieknie aa jak juz go nie bylo to tempo poszla w gore :) hehe i musialem zmienic blok na powerx

sprawdze na innym bloku, moze racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...