Skocz do zawartości
Niemiec

Druzyna Seti@boinc Purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe bqi tak na Ciebie działa czy co się stało :mrgreen:

Myśl o racu 4-5k tak na mnie działa [; Bo z nowym BQI tyle będzie ;) Trzeba tylko porozsyłać linki po parunastu forach z warezem, a ludzie się na to rzucą jak na mięso, co to niby windowsa przyśpiesza :lol: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się do Was podłączę liczę w zespole zombie :D infoPC.pl i mam całkiem spory (jak na jeden komputer) potencjał :)

 

ps. ten co tam ciągnie to ja :) ale ostatnio jakoś znudziło mi się ciągnięcie wozu w pojedynkę (no są tam jeszcze inni np. Tomba ale to chyba niedobitki Jego instalacji jeszcze coś przysyłają) więc tak se myslę o zdradzie :D

 

ps2. jak osiągne 300.000 to się do Was przyłącze :) (za tydzień to nastąpi)

Edytowane przez rork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się do Was podłączę liczę w zespole zombie :D infoPC.pl i mam całkiem spory (jak na jeden komputer) potencjał :)

 

ps. ten co tam ciągnie to ja :) ale ostatnio jakoś znudziło mi się ciągnięcie wozu w pojedynkę (no są tam jeszcze inni np. Tomba ale to chyba niedobitki Jego instalacji jeszcze coś przysyłają) więc tak se myslę o zdradzie :D

 

ps2. jak osiągne 300.000 to się do Was przyłącze :) (za tydzień to nastąpi)

u nas ma pewno nie bedziesz osamotniony ;) zapraszamy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie w sprawie punktów "po przejściu" do innej drużyny, a mianowicie czy punkty zostaną przyznane nowemu zespołowi , a jak nie to czy zostaną na moim koncie, czy jednak liczę od zera bezwzględnego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co w końcu postanowiono z martywmi duszami (RAC<30) które nie łączyły się z seti od ponad tyg ?

jak mi ktos takie "dusze" podesle na PW to nie widze problemu, zeby je wykasowac, bo juz raz byly czyszczone szeregi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://setiatwork.com/team/teamstats.cgi?teamid=126291 - widać kto jest nieaktywny (inactive) a kto mimo że nie przesyła to liczy dalej (osoby z 0.0 wpisanym w każdy dzień)

 

mam racje co do tego czy nie - niech to ktoś zweryfikuje ?

Edytowane przez Raptor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pape zaraz dam komus normalnie :P

:lol:

 

a ja tak myslalem co ja żem kliknął....

 

Zwerbowalem Jonathana (takie wsparcie c2d od moderacji ;) ) i chcialem mu wyslac linka do join team, ale najwyrazniej sie cos innego kilknęło :ploom:

 

eh, dobrze ze z teamu nie wylecialem [;

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto mi kutwa wytłumaczy dlaczego jakis gosciu mi na gg pisze na gg jak skasowac WinTurbo 2007 ?! Ktos chce w pape ode mnie? mowilem nie rozpowszechniac?

To nie ja żeby nie było. Tej wersji beta nie rozpowszechniałem i z niecierpliwością czekam na tego finala. Od wczoraj to kompilujesz :blink: :huh:

pipanol

Czemuś hosty schował :? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszke i Lancowi powiem PA PA chlopaki co wam tak kiepsko idzie ?? jest nowe BQI nowe mozliwosci aa wy nic :) ja juz dzisiaj natrzepalem 13k a do konca dnia jeszcze sporo czasu :D

 

Mozesz wiec za mnie liczyc bo ja ledwo do 6000 tygodniowo wyciagne, nie wspominajac o innych uzytkownikach tego teamu.

Na czym tak pedzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na serwer bqi do pobierania nowych bqi, v4.43, wersja oficjalna, osoby majace swoj plik, znaja adres ftp login i haslo.

 

I KURNA WLAS|ZIC PRZEZ NORMALNY PORGRAM (total commander np) a nie przegladarke.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 kompow? jak kazdy z wlascicieli bedzie do mnie pial o skasowanie to powiesze sie na kablu od internetu.....

 

ale wszytko dla dobra teamu, lanc, do boju ;)

Zrób tak, zebym się mógł podłaczyć to rozpocznę swoją kampanię reklamową :)

Przy okazji odpisze Miazdze na PM'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

500 kompow? jak kazdy z wlascicieli bedzie do mnie pial o skasowanie to powiesze sie na kablu od internetu.....

 

zmien kable na wifi i wtedy sie mozesz wieszac :P

 

no i prosze o wytlumaczenie sie z tego co podalem wyzej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...