Skocz do zawartości
Gość Lemon-Cola

Half Life 2: Episode Two

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie gra roku bez cienia wątpliwości.

 

A na końcu gardło ściska.

Miejmy nadzieje, że Valve faktycznie robiło EP2 i EP3 niemal razem i doczekamy się zakończenia jak najszybciej.

9,9/10 ode mnie dla HL2 EP2

Gra roku ? Nie jestem sam :) Też tak uważam. Mimo, że krótka, mimo, że to czy tamt, ale ten niesaaaaaamooooowityyyy klimat!

 

I wypluj te słowa, że zakończenie będzie jak najszybciej !!!!!!!!! :) EP3 bardzo chętnie, ale jeśli kolejne części mają trzymać poziom, a HL2 nie było gorsze od HL1 i EP2 też jest z najwyższej półki, to jak dla mnie sequeli może być więcej! Niech to się na trzecim epizodzie nie skończy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że oni moga zrobić taką akcje:

 

poczatek episode 3 lecimy na borealis i całą tą mroźną krainę ale rozbija się nasz helikopter a borealis zobaczymy w episode 4 :lol:

 

dla mnie jak dla zenka, sam episode 2 to jakieś 50 zeta (3 pewno też tak będzie) nie szkoda mi, klimat zarąbisty.

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skonczylem .. zadnej rewelacji nie widzialem mimo ze jestem fanem serii ..

jazda pojazdem jak zwykle nudna jak flaki z olejem.

Gameplay ok ale nadal jest to tylko przedluzenie HL2 ..

 

to oczywiscie moje zdanie .... napewno nie powiem ze to gra roku ...

juz wole chyba Bioshock ....

w EP3 napewno zagram ... ale troche mnie meczy to epizodowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie calkowicie odwrotnie. Wlasnie rowniez przed chwila skonczylem i jestem zachwycony. Klimat miazdzy i ten hangar na koncu jest zrobiony niesamowicie (w srodku jak swiatlo pada i jego barwa zachodzacego slonca...miod). Musze przyznac, ze nawet BS mnie tak nie wciagnal i pozostalo nic innego jak czekac na EP3. Mam nadzieje, ze bedzie ze dwa razy dluzszy niz EP2 ;) Bo za szybko sie ta sielanka skonczyla ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zacząlem swoją przygodę z EP2 i mam pewien problem, który zdarza mi się również w ET: Quake Wars ... zobrazuje to screenem => http://img148.imageshack.us/my.php?image=beztytuuwh9.jpg

mój konfig: Athlon X2 4800+ (lekko kręcony), GF7900GT (lekko podkręcony), 2 GB Ram Geil ... stery do karty najnowsze :> jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zacząlem swoją przygodę z EP2 i mam pewien problem, który zdarza mi się również w ET: Quake Wars ... zobrazuje to screenem => http://img148.imageshack.us/my.php?image=beztytuuwh9.jpg

mój konfig: Athlon X2 4800+ (lekko kręcony), GF7900GT (lekko podkręcony), 2 GB Ram Geil ... stery do karty najnowsze :> jakieś pomysły?

Tego typu "buraczki" widziałem w markach po zbyt dużym podkręceniu rdzenia lub memk (nie pamiętam)

Tak jak radzi Bartolomius odkręć kartę do defaulta i sprawdź. Jeśli nie pomoże będziem kombinować dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HL2 Episode Two miażdży po prostu... już przez pierwszą minutę gry czuć ten klimaaaat :D

Szkoda, że dopiero w piątek będę miał czas pograć dłużej, już nie mogę się doczekać :)

 

dzisiaj zacząlem swoją przygodę z EP2 i mam pewien problem, który zdarza mi się również w ET: Quake Wars ... zobrazuje to screenem => http://img148.imageshack.us/my.php?image=beztytuuwh9.jpg

mój konfig: Athlon X2 4800+ (lekko kręcony), GF7900GT (lekko podkręcony), 2 GB Ram Geil ... stery do karty najnowsze :> jakieś pomysły?

Ja tak miałem nawet na niekręconym 6800 jak mi padł. Więc najpierw odkręć, a jeśli nie pomoże to pewnie karcioszka Ci pada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok odkręciłem kartke ... odpaliłem EP2 i ... http://img100.imageshack.us/my.php?image=beztytuu1mv9.jpg

to już co prawda nie krecha przez cały ekran, ale tak to chyba tez nie powinno być.. jakieś inne sugestie?:>

Edytowane przez Damiano69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem już w połowie tej znakomitej gry. Jednak mam pewien problem.

 

Na moich ustawieniach czyli Athlon 2800+, 1 GB RAM, i GeForce 7600 GS (Palit) mam tylko jakieś 35-40 klatek.

 

Pamietam jak kiedyś mialem GF Titanium 4200 w HL2 miałem o wiele więcej FPS`ów. Czy to normalne? (Mam najnowszy sterownik i w opcjach wszystko pogaszone - AA, filtorowanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dalej arty. A procek nadal letkie o/c? Pytam, bo prądożerny sprzęcior posiadasz i przyjmując "pozytywne problemy" ( = zakładając, że karta jest w 100% sprawna) -> może karta cierpi wskutek braku prądu. Zakładam, że zasilator markowy i solidny.

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok odkręciłem kartke ... odpaliłem EP2 i ... 2782959[/snapback]

Pamietam jak kiedyś mialem GF Titanium 4200 w HL2 miałem o wiele więcej FPS`ów. Czy to normalne? (Mam najnowszy sterownik i w opcjach wszystko pogaszone - AA, filtorowanie)
Ale na Ti4200 nie miałeś DX9, prawda? ;) Poza tym przyczyn może być wiele: sterowniki, system, w E2 podkręcili trochę efekty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera mnie bardzo wciagnela, duzo bardziej niz bioshock.

Mam takie same odczucia! Ba, ten dodatek wciągnął mnie o wiele bardziej niż podstawka :lol:

Idę zdobyć ten samochód;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok odkręciłem kartke ... odpaliłem EP2 i ... http://img100.imageshack.us/my.php?image=beztytuu1mv9.jpg

to już co prawda nie krecha przez cały ekran, ale tak to chyba tez nie powinno być.. jakieś inne sugestie?:>

 

Podobne arty miałem w grze test drive unlimited.

Przyczyną była za mocno wykręcona pamięć RAM (2x512)

Edytowane przez danywatt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko odnośnie 3 karabinów i ich wyłączenia - jak tego dokonać? Klawisz akcji - otwiera się lub zamyka panel kontrolny i nic poza tym nie moge zrobić :E

 

Sytuacja ma miejsce, kiedy Alyx naprawia samochód, a my mamy oczyścić teren.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Produkcja na najwyższym poziomie i miażdży po prostu, dziś rano do szkoły a ja siedzę przy ET :)

Ale jeden zonk...jak załatwić tego antliona-matkę czy jak to się zwie, chodzi chyba o feromony znane z HL2 jeśli dobrze się wsłuchałem w te piękną angielszczyznę ;]

Tam w jaskini...w nova prospekt to łatwo było, duże pomieszczenie zawsze się ściana dla wielkoluda znalazła, ale tu mam wąski przesmyk i jakąś wnękę na końcu do której jak wchodze ten natychmiast wykonuje zwrót o 180* i ucieka...

Pomóżcie bo od pół godziny nie mogę wpaść na porządną strategię.. :( a zabić go ponoć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...