Skocz do zawartości
qqrydza

Necrovision

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie grales w "importowana" wersje angielska gdzie wystepu bug iz mozna minac pierwsze pomieszczenie z zagazowanymi niemcami. Jesli chcesz mozesz zaczac od poczatku tym razem nie wybiegajac od razu ale zagazowac tych niemcow w pomieszczeniu i dopiero pozniej uzyc klucza i sie wydostac. Mozesz tez wpisac w konsoli nvngod i przejsc podziemia bez maski.

 

Swoja droga dodam iz w polskiej wersji ten bug juz nie wystepuje a do angielskiej na dniach wyjdzie patch.

 

dzięki za podpowiedz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Grudzień, pamiętnego 1916 roku. Wielka Wojna wkracza w swój najmroczniejszy okres. Siły Ententy i Mocarstw Centralnych są wyczerpane trwającą nieustannie masakrą. Nikt już nie liczy na ujście z życiem. Większość pogodziła się zmyślą o nieuniknionej śmierci. W jednej tylko bitwie na brzegach Sommy porzucono ponad milion trupów. Podziurawionych nabojami, zatrutych gazem, rozerwanych szrapnelami, zadźganymi w walce wręcz. Zgnilizna, szczury, odór i krew są wszędzie, gdzie tylko spojrzeć. Martwą ziemię pochłaniają toksyczne opary oraz płomienie. Setki eksplodujących pocisków artyleryjskich przysłania niebo i słońce fontannami ziemi. Potężne echo toczonej walki niesie się w każdym kierunku. Wkrótce mało komu starczy odwagi, żeby się tu zbliżyć. To jednak nie jedyny powód, dlaczego niektórzy nazywają tę część Francji „ziemią niczyją” … Nawet Niemcy wycofują się z wcześniejszych pozycji, rozpaczliwie szukając drogi ucieczki, choćby wiodła pod lufy naszych karabinów. Co takiego sprawiło, że wolą zginąć od kul niż zostać w okopach?

PEŁNA TREŚĆ PUBLIKACJI NA ŁAMACH PORTALU PUREPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc źle mi się to czytało - po dwóch stronach przeszedłem do podsumowania.

Żałuj synu, żałuj ... :)

 

Mimo że nie grałem, to grę uważam za jedną z gorszych- nie wartych uwagi.

Nie oceniaj książki po okładce – ja osobiście nie potrafię wystawić opinii grze, jeżeli nie przeczytam recenzji danego tytułu do końca lub nie zagram choćby 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Żałuj synu, żałuj ... :)

 

hehe.

Nie oceniaj książki po okładce – ja osobiście nie potrafię wystawić opinii grze, jeżeli nie przeczytam recenzji danego tytułu do końca lub nie zagram choćby 10 minut.

Jesli mam byc szczery to po recenzji na pewno nie kupilbym tej gierki , a czytalem cala uwaznie - wiesz co jakos ratowalo ta gre po tym co przeczytalem? Filmik , bez niego uwazalbym to za crap.

 

 

Z pewnością można tytuł polecić osobom lubujących się w nieskrepowanych rozwałkach, gdzie liczy się głównie refleks i sprawność prawej dłoni (bez skojarzeń, proszę)

:lol2:

 

Aczkolwiek kilka godzin spędzone nad NecroVision na pewno nie było czasem straconym.

Mozliwe , ze jestem za stary , ze w zbyt wiele gier gralem , mozliwe ze mnie to przestaje po woli bawic , ale w to na pewno nie zagralbym bo i po co - dla mnie to kolejna sieczka , choc 2 ckmy to fajny patent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie grałeś to po czym ją oceniasz?

 

A no tak, że poczytałem, pooglądałem i zrezygnowałem - a szkoda, bo PainKiller'a fajnie się grało

 

Żałuj synu, żałuj

 

A niby czego? Straconego czasu i czytania na siłę ? :>

 

p.s.Synu synu - ojczulek się odezwał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

-gra ogólnie : crap (oceniam po recenzji i obrazkach, nie grałem, nie zamierzam kupować, w darmowe demo bym zagrał)

-recenzja jak zwykle u Caleb'a na b.dobrym poziomie (jak gra ssie to nie oczekujcie że recenzja Was zachęci do kupna - nie taki jest cel Caleb'a)

-szczególnie dobre (w recenzji) - w minusach tomasz kot

 

słowo na poniedziałek:

jak ktoś szuka gry z klimatem i lubi strzelać lepiej zagrać w eve-online :P

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jak nie grałeś to po co marudzisz...

Nie kazdego bawi bezmyslna sieczka , ta gra niczym nie rozni sie od Painkillera czy SSama. Inaczej levele porobione , inni kolesie , a rzecz sprowadza sie do masowego mordu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no panowie i panie...takimi grami daleko nie zajedziemy. To apogeum odtwórczości. Ani w ząb konceptu i polotu...kalka kalki kalki :wink: . Painkiller mógł w swoim czasie bawić, ale to jest Painkiller parę lat po Painkillerze :wink: ...to banał, że twórcy działali w szlachetnym celu zarobienia pieniędzy, ale czy tak trudno było przemycić w grze jakiś promyk oryginalności, nutę czegoś nowego?

 

A propos recenzji...całkiem przyzwoita, choć tradycyjnie przydługa :wink: . Dobre wyważenie humoru. Jest o.k. ...czekam na recenzje Gothica 3 (tylko koniecznie z uwzględnieniem łatki 1.7).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos recenzji...całkiem przyzwoita, choć tradycyjnie przydługa :wink: . Dobre wyważenie humoru. Jest o.k. ...czekam na recenzje Gothica 3 (tylko koniecznie z uwzględnieniem łatki 1.7).

Reckę G3 PL napisałem juz wieki temu, ale na razie nie mam czasu żeby poświęcać czas dla tego gniota nawet przy okazji nowego patcha :> Może wrzucę ją po pewnych przeróbkach, ale mam sporo roboty z nowszymi tytułami niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no panowie i panie...takimi grami daleko nie zajedziemy. To apogeum odtwórczości. Ani w ząb konceptu i polotu...kalka kalki kalki :wink: . Painkiller mógł w swoim czasie bawić, ale to jest Painkiller parę lat po Painkillerze :wink: ...to banał, że twórcy działali w szlachetnym celu zarobienia pieniędzy, ale czy tak trudno było przemycić w grze jakiś promyk oryginalności, nutę czegoś nowego?

 

A propos recenzji...całkiem przyzwoita, choć tradycyjnie przydługa :wink: . Dobre wyważenie humoru. Jest o.k. ...czekam na recenzje Gothica 3 (tylko koniecznie z uwzględnieniem łatki 1.7).

 

Gdybys pogral to bys zauwazyl znaczace roznice pomiedzy PK a NVN. Nie jest to pozycja naprawde innowacyjna ale podobnego systemu walki wrecz i kombosow w innych FPSach nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobie rozdzielczości Full HD wychodzi gra w której max to 1600x1200 no ale nie dziwota skoro Crysis w high detail chodzi lepiej w 1920x1080 niż to w 1024x768 :) Gratuluje optymalizacji. Ten znaczek nvidii przed intrem to chyba ma zachęcić to kupna nowej 260 lub 280. Nie wiem komu polecić grę która mało na jakim sprzęcie wyrobi (na polskie warunki oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka, to chyba pierwszy FPS w ktorym zastosowano osobne ustawienia jakosci tekstur do samych broni :) Moze w dzisiejszych czasach (kiedy ram jest tani jak barszcz) to nic wybitnego ale kilka lat temu zastanawialem sie ciagle dlaczego w zadnym studiu nie wpadnieto na taki pomysl. Pamietam jak wyszedl hl2 i na tamte czasy wymagal calkiem sporej ilosci ramu, ustawiajac tekstury otoczenia/obiektow na med czy low mozna bylo przymknac oko na ich wyglad, ale bronie (ktore ogladamy przez cala gre) wygladaly oblesnie. Jesli sie myle i juz gdzies zastosowano cos takiego to niech mnie ktos poprawi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

W dobie rozdzielczości Full HD wychodzi gra w której max to 1600x1200 no ale nie dziwota skoro Crysis w high detail chodzi lepiej w 1920x1080 niż to w 1024x768 :) Gratuluje optymalizacji. Ten znaczek nvidii przed intrem to chyba ma zachęcić to kupna nowej 260 lub 280. Nie wiem komu polecić grę która mało na jakim sprzęcie wyrobi (na polskie warunki oczywiście).

niektore gry maja problem z odswiezaniem. Masz LCD? Sprobuj ustawic 59Hz - wymus to i moze odpalisz inne > motyw z Lost Planet + DMC4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem w polskim demie necrovision. Maksymalna rozdzialka 1680x1050 i wiecej nie mozna, a monitor obsluguje rozdzialke full hd.

W Lost Planet i DMC4 nie bylo problemu z ta rozdzielczoscia.

Edytowane przez Grzesiek_KB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...